Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

zakupy spożywcze przez internet

05 sie 2014 - 19:08:42

Cytat
maristka
O dzięki fajnie i zwięźle napisane. Nie wiedziałam o wirtualnej karcie płatniczej z chęcią podpytam o ten patent w banku.

mnie też ten punkt zaciekawił najbardziej :) zawsze mam obawy przed użyciem online karty kredytowej

zakupy spożywcze przez internet

06 sie 2014 - 09:31:42

Ja właśnie też, dużo się naczytałam jakie to może być niebezpieczne. A ta opcja wydaje się minimalizować ryzyko.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

zakupy spożywcze przez internet

15 sie 2014 - 19:26:32

Ja ja zawsze podczas zakupów online robię przelew kartą kredytową i jak na razie nic się nie stało. Nie wiem czego się tu obawiać. Tak samo nie rozumiem ludzi którzy sieją panikę że karty zbliżeniowe są niebezpieczne.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

zakupy spożywcze przez internet

01 wrz 2014 - 11:25:44

Odświeżam.
Czy któraś z was robiła zakupy w takim supermarkecie jak Frisco? https://www.frisco.pl/ Sporo rzeczy ciekawych mają, a i czas to oszczędza znacznie. Nie chcę robić zakupów w Tesco, bo kilka razy mnie zdenerwowali "zamiennikami" i anulowaniem zamówienia, bo akurat nie mieli czegoś i postanowili mnie nie informować.

zakupy spożywcze przez internet

28 lis 2014 - 22:44:46

selgros jest swietny w sprzedazy przez neta:) ma dobre ceny, fajne warunki wysylki

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

zakupy spożywcze przez internet

06 gru 2014 - 18:45:20

ja robię bardzo często we frisco :), chyba mają największy asortyment, ceny też niezłe i promocja się często trafi jakaś ciekawa

zakupy spożywcze przez internet

15 gru 2014 - 20:18:46

Ja ostatnio miałam okazję zrobić po raz pierwszy zakupy przez Internet w sklepie TESCO i jestem bardzo zadowolona. Dostałam z pracy bon o wartości 30 złotych przy pierwszych zakupach w TESCO powyżej 200 złotych i pan dowożący jedzenie przywiózł mi je pod same drzwi. Zapłaciłam kartą za zakupy, a sam wybór produktów zajął mi max 30 minut siedząc wygodnie na kanapie popijając herbatkę. Koszt dowozu? Nie większy niż gdybym sama podjechała pod sklep samochodem. 7 złotych. Od teraz zawsze będę już robiła zakupy w TESCO przez Internet. Szkoda tylko, że punkty Clubcard i kupony nie są doliczane... mam nadzieję, że w niedługim czasie dodadzą taką opcję. :)

niezweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 1/5

zakupy spożywcze przez internet

22 gru 2014 - 18:00:26

Nie robię zakupów online w znanych marketach typu Tesco, czy coś. Raczej kupuję niszowe produkty, które nie są dostępne w zwykłych sklepach. Na przykład ostatnio po długich i bezowocnych poszukiwaniach w normalnych sklepach, po prostu w internecie zamówiłam oryginalny włoski parmezan na http://www.serparmezan.pl/. Podobnie robię z innymi trudno dostępnymi produktami spożywczymi. A do Tesco czy innych marketów chodzę na co dzień :)

zakupy spożywcze przez internet

16 lut 2015 - 22:15:34

Powiem szczerze, że gdyby nie zakupy on-line to bym już dawno dostała nerwicy od stania w tych zatłoczonych kolejkach. Teraz robię zakupy we frisco, zamawiam wszystko, łacznie z mięsem i warzywami. Jest szybciej, przyjemniej, no i bez nerwów.

zakupy spożywcze przez internet

22 lut 2015 - 18:12:10

Zakupy przez internet sa coraz popularniejsze. Zawsze wzbraniałam się przed kupowaniem produktów spożywczych ale faktycznie działa to praktycznie tak jak większość zakupów on-line.

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 3/5

zakupy spożywcze przez internet

06 mar 2015 - 22:16:18

a powiedzcie, jak to jest, dowożą zakupy jeszcze tego samego dnia? Załóżmy, ze "zrobię zakupy" rano, to mogę się spodziewać dostawy powiedzmy po południu?

zakupy spożywcze przez internet

12 mar 2015 - 21:28:20

Cytat
czarna0505
a powiedzcie, jak to jest, dowożą zakupy jeszcze tego samego dnia? Załóżmy, ze "zrobię zakupy" rano, to mogę się spodziewać dostawy powiedzmy po południu?
To zależy od sklepu. Ja zamawiałam w Auchan i PiP i ten pierwszy miał dowóz następnego dnia, ten drugi jeszcze tego samego, ale to też zależało od godziny zrobienia zakupów. Generalnie na stronie sklepu powinnaś mieć rozpiskę odnośnie dostawy.

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 3/5

zakupy spożywcze przez internet

03 kwi 2015 - 20:41:11

No i sprawa jasna, na frisco.pl mam dowóz tego samego dnia :) Super, zakupy zrobiłam z pracy, po powrocie do domu dotarły :) Coraz bardziej mi się ta forma zakupów podoba :)

zakupy spożywcze przez internet

03 kwi 2015 - 20:45:55

No to jest fajne. Co prawda w większości przypadków droższe niż w sklepach stacjonarnych, ale za to dochodzi oszczędność czasu i paliwa, więc w miarę się wyrównuje.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

zakupy spożywcze przez internet

15 maj 2015 - 10:36:57

ja regularnie zamawiam żarcie przez internet, bo mam alergie na te wszystkie sklepy i koniecznosc jezdzenia do nich i poruszania sie w tym tłumie !!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Vero Moda-Łódź zlikwidowane sklepy?