Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zakupy spożywcze przez internet

20 lis 2013 - 09:24:07

Frisco ma nawet wirtualny sklep w metrze, fajnie te plakaty z produktami wyglądają. Zauważyłam, że ludzie coraz częściej robią w ten sposób zakupy

zakupy spożywcze przez internet

20 lis 2013 - 09:54:57

Ja jeszcze nie korzystałam, u mnie przez internet można zrobić zakupy w almie i tesco.

zakupy spożywcze przez internet

22 gru 2013 - 21:25:56

Robię zwykle raz na miesiąc półtora większe zakupy rzeczy których nie zużywam na bieżąco jak maka, makaron,przyprawy,woda itp.No i świrze też kupuję ale w mniejszych ilościach;) zamawiam z frisco

zakupy spożywcze przez internet

23 gru 2013 - 09:13:08

kurcze u mnie jest pewnie sporo takich sklepów ale jakoś nigdy nie korzystałam.Mieszkam na obrzezach miasta i jak będe mieć dzieci chore to chyba skorzystam :-)

zakupy spożywcze przez internet

02 sty 2014 - 08:50:11

Ja już od dłuższego czasu korzystam z zakupów przez internet moim zdaniem najwygodniejsze rozwiązanie... osatnio jeszcze się dowiedziałam zę Unia Euopejska ułatwiła nam kupującym przez internet zakupy; http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/zakupy-przez-internet-beda-bardziej-bezpieczne.html

Warto przeczytać co takiego się zmieniło!!

zakupy spożywcze przez internet

23 sty 2014 - 23:42:49

Cytat
zielonooooka
Robię zwykle raz na miesiąc półtora większe zakupy rzeczy których nie zużywam na bieżąco jak maka, makaron,przyprawy,woda itp.No i świrze też kupuję ale w mniejszych ilościach;) zamawiam z frisco

WItaj w klubie:) a zamawiałaś u nich jakieś produkty eko ? głównie chodzi mi o warzywa/owoce ?

zakupy spożywcze przez internet

24 sty 2014 - 14:11:01

Bardzo spoko opcja, można zamówić, ustawić odbiór jak się wraca z pracy, albo jak mąż wraca z pracy, ja też tak nie zamawiałam, ale brzmi dobrze. W sumie najczęściej przez internet kupuję ubrania dla dzieci: http://www.babyhana.pl/ ten sklep to mój zdecydowany faworyt.

zakupy spożywcze przez internet

10 kwi 2014 - 00:18:37

Jeszcze do niedawna nie byłam przekonana do kupowania artykułów spożywczych przez internet, ale od pewnego czasu kupuje i to bardzo często, bo to duża wygoda. Nie biegam po sklepach w poszukiwaniu ulubionych artykułów, wszystko mam dostarczone pod same drzwi. Teraz praktycznie wszystko można już kupić w sieci bez większego problemu. Ostatnio zamawiałam nawet pizzę przez internet. Jest taki fajny serwis, który dostarcza dania do domu, szybko i bez problemu.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

zakupy spożywcze przez internet

05 maj 2014 - 17:00:11

Możesz robić zakupy przez Internet na stronie http://www.chiara-online.pl/. Gwarancja polskich produktów oraz dobrej jakości. Zamawiaj bez konieczności logowania. Polecam

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

zakupy spożywcze przez internet

10 maj 2014 - 15:36:49

A to moja znajoma mówi że lepiej jak wynajmie sie kogoś do robienia zakupów niż zamówi to przez internet. Czytałam nawet ostatnio o tym i okazało sie że ta firma http://vipasystent.pl/ świadczy własnie takie usługi. W sumie jak tak pomyślałam to jest to bardzo fajne rozwiązanie dla osób starszych i chorych. Nie musieli by wychodzić z domu tylko wynająć kogoś do zrobienia zakupów i przywiezienia ich do domu.

zakupy spożywcze przez internet

01 cze 2014 - 18:45:41

Kupuję w Almie :D

zakupy spożywcze przez internet

16 cze 2014 - 20:35:58

tez polecam dodomku.pl

zakupy spożywcze przez internet

29 lip 2014 - 21:28:44

Nie ważne gdzie kupujecie, ważne aby kupować bezpiecznie. Zastanawiacie się czasem czy przeprowadzane przez Was transakcje są bezpieczne?

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

zakupy spożywcze przez internet

30 lip 2014 - 09:34:09

Cytat
maristka
Nie ważne gdzie kupujecie, ważne aby kupować bezpiecznie. Zastanawiacie się czasem czy przeprowadzane przez Was transakcje są bezpieczne?
zgadzam się, polecam artykuł: "Bezpieczne zakupy w sieci" na damaztorebka.pl - kilka zasad dla kupujących w sieci :)

zakupy spożywcze przez internet

30 lip 2014 - 20:57:58

O dzięki fajnie i zwięźle napisane. Nie wiedziałam o wirtualnej karcie płatniczej z chęcią podpytam o ten patent w banku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SYLWESTER COUNTRY & WESTERN