Ostrzeżenia dla użytkowniczki wikciaa:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (20-06-2014 08:23) Spam.
Nawet jeśli to podróbka to co? Teraz jest jakiś dziwny szał na te conversy zupełnie nie wiem dlaczego. Ja kupiłam sobie białe trampki na all za 50 zł i jestem zadowolona, nie mam potrzeby lansowania się:) Jak będę chciała fajne [url=http://1but.pl]buty sportowe-sklep[/url] to kupię sobie Nike albo Adidasa. Myślę, że tymi butami można się szczycić;)
moderator (21-06-2014 12:26) Spam.
Ja mam zamiar zamówić z Paryża sukienkę na wesele siostry za którą będę musiała zapłacić 800 złotych. Długo zastanawiałam się jak za nią zapłacić by pieniądze nie przepadły i stwierdziłam, że zrobię [url=http://bezpiecznyprzelew.pl/]bezpieczny przelew[/url] Przynajmniej będę miała gwarancje, że pieniądze dojdą do sprzedawcy a ja dostanę swoją sukienkę;)
moderator (01-08-2014 21:11) Spam.
Czytałam o leasingu ostatnio na [url=http://www.comperia.pl/forum]http://www.comperia.pl/forum[/url] i z tego co wiem często trzeba mieć wkład własny w wysokości 45% wartości samochodu a mało kto tyle ma. Moim zdaniem lepiej wziąć kredyt samochodowy. Chyba, że masz firmę, wtedy wzięłabym auto w leasing.
moderator (16-09-2014 15:27) Spam.
Może idź do banku i zapytaj czy da się odzyskać te pieniądze? Ja kiedyś o podobnej sytuacji czytałam na [color=#FF0000][/color] i z tego co wiem bank jest w stanie przywrócić kasę na konto. Ja zawsze bardzo uważam podczas robienia przelewów bo wiem jakie później mogą być akcje.
moderator (16-09-2014 15:28) Spam.
Moim zdaniem to trochę brak szacunku. My też bierzemy ślub w przyszłym roku ale mamy zamiar kupić zaproszenia na [color=#FF0000][/color] i w miarę możliwości dostarczyć je osobiście. Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby zapraszać kogoś przez FB.
moderator (13-10-2014 09:31) Spam.
Nie wiem dlaczego jesteście uprzedzone do butów z tego sklepu... Przecież oryginalne buty powstają w tych samych fabrykach co podróby i niczym się praktycznie nie różnią. Jeśli tak bardzo się boicie, że nie otrzymacie zamówienia to zróbcie przelew przez [url=https://bezpiecznyprzelew.pl/]https://bezpiecznyprzelew.pl/[/url] i po sprawie. Z tego co się orientuję płacąc przez ten system płatności sprzedający otrzyma kasę dopiero po zrealizowaniu zamówienia.
moderator (20-12-2017 09:12) Spam.
Bardzo przydatny wątek! Niedawno znalazłam fajne mieszkania w Rzeszowie i wśród tych, które mi się podobają jest mieszkanie na parterze. Chciałam je kupić ale skoro mówicie, że więcej jest wad niż zalet to chyba zdecyduję się na pierwsze lub drugie piętro.
moderator (13-02-2018 14:33) Spam.
Moim zdaniem zamiast szamba lepiej kupić [url=http://www.eko-house.info]przydomową oczyszczalnię[/url] ścieków. My zdecydowaliśmy się na biologiczną i teraz staramy się o dofinansowanie z gminy. Wielu naszych znajomych ma oczyszczalnie i bardzo sobie je chwalą. Zostalibyśmy przy szambie ale koszty wywozu sięgają już 200 złotych.

Zamknij to okno