Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zakupy spożywcze przez internet

15 maj 2015 - 12:36:26

Ja również kupuję w Tesco, dostawa zawsze o czasie, owoce i warzywa świeże. Panowie dowożący mili zawsze pytają się gdzie rozładować zakupy. W Tesco wybiera się dni i godziny dostawy i od tego zależy kwota za dowóz, ale są to nie duże kwoty od 5 do 10zł. Jeśli policzy się swój dojazd i czas na zakupy- to bardziej opłaca się kupować przez internet. Polecam

zakupy spożywcze przez internet

18 cze 2015 - 18:24:21

Ja raczej nie kupuję boję się że zanim dojadą to się pogniotą albo mrożonki rozmrożą :) Za to dla zwierzaków znalazłam sklep http://allezoo.com.pl/ i im nie obawiam się kupić. Z suchą karmą raczej nic się po drodze nie stanie.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

zakupy spożywcze przez internet

19 cze 2015 - 12:31:47

Cytat
Kejli
No to jest fajne. Co prawda w większości przypadków droższe niż w sklepach stacjonarnych, ale za to dochodzi oszczędność czasu i paliwa, więc w miarę się wyrównuje.
no właśnie niekoniecznie drożej, jest masa promocji to raz, dwa koszt dojazdu do sklepu, trzy: kupuję tylko to, co potrzebne, a nie to co widzę i akurat mam ochotę, więc w moim przypadku i tak wychodzi taniej.

zakupy spożywcze przez internet

19 cze 2015 - 12:44:01

Cytat
czarna0505
Cytat
Kejli
No to jest fajne. Co prawda w większości przypadków droższe niż w sklepach stacjonarnych, ale za to dochodzi oszczędność czasu i paliwa, więc w miarę się wyrównuje.
no właśnie niekoniecznie drożej, jest masa promocji to raz, dwa koszt dojazdu do sklepu, trzy: kupuję tylko to, co potrzebne, a nie to co widzę i akurat mam ochotę, więc w moim przypadku i tak wychodzi taniej.
Uściślijmy: zależy w jakim sklepie stacjonarnym robisz zakupy. Kiedyś z mężem zrobiliśmy takie porównanie, gdy zastanawialiśmy się nad przejściem wyłącznie na spożywkę przez internet (oczywiście chodziło o te większe zakupy). Zestawiliśmy nasz ostatni rachunek z Carrefoura z analogicznymi produktami z kilku e-sklepów. Wyszło kilkadziesiąt złotych drożej, a z niektórymi (np. Auchan) był taki problem, że nie można było kupić na wagę warzyw, owoców, serów, wędlin (nie wiem jak jest teraz).
Generalnie uważam, że jeśli robi się zakupy w stacjonarnym Tesco, Auchan czy PiP, zakupy przez net mogą być bardziej opłacalne, ale jeśli ktoś preferuje np. dyskonty, to finansowo lepiej na tym nie wyjdzie.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

zakupy spożywcze przez internet

23 cze 2015 - 22:58:33

No ja akurat miałam na myśli to, ze nawet jak wydam trochę więcej na produkty, których potrzebuję to zaoszczędzę na tym, czego nie potrzebuję, a widząc to "stacjonarnie" na pewno bym kupiła. Kupowanie we frisco pozwala mi lepiej planować zakupy i TRZYMAĆ SIĘ LISTY, z czym wiecznie miałam problem ;)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

zakupy spożywcze przez internet

04 lip 2015 - 12:53:39

Kupuje w tesco, ale denerwuja mnie zamienniki. Szczegolnie jesli chodzi o zywmosc dla dzieci- mala uczulona na mleko i truskawki i czesto musze rezygnowac z zamiennika a jakos nie wierze by nie mieli tego w sklepie. Zamawiam dosc podstawowe rzeczy, ktore zawsze sa na polce. Poza tym ok- nie musze sie ruszac z domu, wszystko mi wnosza do kuchni, nawet wode w zgrzewkach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozmiarówka cocodrillo