Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:22:54

Cytat
kolczykiswarovski
Może i nie wszytko kupie ale 99% rzeczy załatwie za pieniądze :D

no, ale jak widać rozum i inteligencja nie mieszczą się w tych 99%

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:23:20

Cytat
kolczykiswarovski
Może i nie wszytko kupie ale 99% rzeczy załatwie za pieniądze :D

kup sobie odrobinę samokrytyki, szacunku, pokory wobec zycia.

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:33:07

Cytat
kolczykiswarovski
Może i nie wszytko kupie ale 99% rzeczy załatwie za pieniądze :D
Żal mi takich osób... jedno przeciwieństwo w życiu, gdzie kasa nie pomoże i wyhuśtają się na pierwszym lepszym drzewie:). Bo życie nie polega na posiadaniu!
Ja też miałam fajne, dostanie dzieciństwo ale chociaż mnie to nie odmóżdżyło:D
A tak wracając do wątku to droga autorko:) nie wchodź w ten wiązek. Takie jednostki są niedostosowane społecznie, po co Ci taka patologia w postaci partnera, puki będzie jego matka nic się nie zmieni.

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:36:16

Cytat
hopemay
Cytat
kolczykiswarovski
Może i nie wszytko kupie ale 99% rzeczy załatwie za pieniądze :D
Żal mi takich osób... jedno przeciwieństwo w życiu, gdzie kasa nie pomoże i wyhuśtają się na pierwszym lepszym drzewie:). Bo życie nie polega na posiadaniu!
Ja też miałam fajne, dostanie dzieciństwo ale chociaż mnie to nie odmóżdżyło:D
A tak wracając do wątku to droga autorko:) nie wchodź w ten wiązek. Takie jednostki są niedostosowane społecznie, po co Ci taka patologia w postaci partnera, puki będzie jego matka nic się nie zmieni.

dokładnie tak samo uważam. Autorko pomyśl o tym.

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:37:22

anulkaaaa111 pokaż co sobą reprezentujesz zanim mnie ocenisz. Bo gadać aby gadać to każdy umie.


nurhia ale po co? to mi ma być dobrze w tym życiu. Jak ta mentalność polaczka lubi ludzi sprowadzać na dno tylko dlatego, że są wyżej od innych.

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:37:24

...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-16 15:39 przez monica_s_.

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:42:23

Cytat
monica_s_
Cytat
kolczykiswarovski
Cytat
Carrie_Bradshaw
kolczykiswarovski ciekawe co zrobisz jak rodzice zamkną oczy...już kilka takich "cwaniaków" było. Jak piszesz o innych? z pogardą, i nie odpisuj mi już nic bo mam odruch wymiotny jak czytam takie wypowiedzi.

Autorko jak zamierzasz przeciąc pępowinę?

Śmieszna jestes :)
Kłania się czytanie ze zrozumieniem! Rodzice zadbali o mają przyszłość więc nie muszę się o nic martwić ani ja ani moje dzieci w przyszłości :) Wsyatrczy pracować na bieżące wydatki.

Nie, nie z pogardą. Skoro mi ktoś współczuje braku problemów to to cóż... :)

Nie od dziś wiadomo, że zazdrości się tym którzy mają lepiej.
Trochę mały konflikt Ci się wdarł w to, co piszesz. Skoro Twoi rodzice zadbali o Twoją i twoich dzieci przyszłość, i chcesz swoim dzieciom również zapewnić "lajtowe życie", to czy nie powinnaś teraz pracować na siebie, na swoje dzieci i ewentualne wnuki, a nie tylko na bieżące wydatki? Pieniędzy rodziców może zbraknąć, więc radzę już harować na dzieci i wnuki, żeby miały lajtowe życie. Bo jeszcze będą Ci miały za złe, że muszą godzić naukę z pracą.

Na razie pracuje na siebie, na swoje codzienne życie. Dziecka nie ma nawet w planach więc nie muszę odkłądać grosza do grosza. I uwierz mi, firma pracuje sama na siebie. A moja praca to moja zabawa.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:42:37

Cytat
kolczykiswarovski
anulkaaaa111 pokaż co sobą reprezentujesz zanim mnie ocenisz. Bo gadać aby gadać to każdy umie.


nurhia ale po co? to mi ma być dobrze w tym życiu. Jak ta mentalność polaczka lubi ludzi sprowadzać na dno tylko dlatego, że są wyżej od innych.

I to wreszcie jest chyba sedno problemu w tym wątku. Dokładnie tak jak napisałaś. Liczę się tylko Ja, tylko mi ma być dobrze, bo jestem wyżej od innych.

I jak tu żyć z takim kimś, rozumiem obawy Autorki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-24 22:53 przez malmie.

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:43:44

Cytat
kolczykiswarovski
anulkaaaa111 pokaż co sobą reprezentujesz zanim mnie ocenisz. Bo gadać aby gadać to każdy umie.


nurhia ale po co? to mi ma być dobrze w tym życiu. Jak ta mentalność polaczka lubi ludzi sprowadzać na dno tylko dlatego, że są wyżej od innych.

uwierz przyda Ci sie to, kiedy zachorujesz, albo po prostu zestarzejesz sie i zniedołężniejesz. nidy nie wiesz, co Cie spotka.
nie, nie zazdroszcze Ci, zarabiam dobzre, szanuje swoich rodzicow i nie lece na ich pieniadze. nie wydalabym bezmyslnie ich pieniedzy, bo wiem, jak ciezko musieli na to pracowac. nie zazdroszcze Ci lajtowego zycia, bo mam wlasne, takie na jakie zapracowalam. my Ci nie zazdroscimy, wspolczujemy Ci braku szacunku do zycia i rodzicow. śmierc po Ciebie przyjdzie, daj jej te kase, zobaczymy co Ci powie.

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:45:17

Cytat
nurhia
śmierc po Ciebie przyjdzie, daj jej te kase, zobaczymy co Ci powie.


lubię to:)

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:46:01

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-16 15:39 przez monica_s_.

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:49:40

Cytat
nurhia
Cytat
kolczykiswarovski
Mam wrażenie, że Cie boli to że mama nad nim skacze, to że daje mu pieniądze a tak naprawde to nie twoja broszka. Jak Ci nie pasuje to po co tam nocujesz? Wyprowadźcie się i tyle. ZAWSZE rodzic idzie za dzieckiem tak mnie uczono i tak być powinno. Ty jesteś obca więc trudno aby szła za Tobą.

Jak dla mnie zachowanie takie jak u mnie w domu i nic mnie nie dziwi :)

rodzic nie powinien isc zawsze i bezkrytycznie za dzieckiem...
potem rosnie pokolenie nierobow i tych co w szkole dostawali jedynki, nie za lenistwo, tylko dlatego ze nauczyciel byl glupi i zle uczyl.

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 22:58:16

Gotuje się we mnie jak czytam o takich mamusiach! Mam syna 15lat i nie raz odmawiam zrobienia kolacji lub podania czegoś właśnie z powodu "mądrego" kochania własnego dziecka! Nie chcę wychować lenia i dlatego mój syn umie nawet nastawiać pranie! Nie ma mowy o usługiwaniu! A jak znajdzie jakąś naiwną, która da się wkręcić w usługiwanie mu to przynajmniej nie będzie to moja wina!

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 23:02:24

nie mysl teraz o tym, przeprowadzicie sie zamieszkacie razem to sie okaze, to ze mu nadskakuje to nie znaczy ze jest z nia tak zwiazany emocjonalnie ze nie bedzie mogl bez niej zyc ani ona bez niego. a 23 lata to wcale nie tak duzo,ja znam 34 latko ktory mieszka z rodzicami, ktoremu gotuje tata a sprzata mama i nawet nie mysli zeby sie wyprowadzic z domu.

Życie z synkiem mamusi

24 lut 2013 - 23:05:16

o mój boże... Wiesz, on chcąc nie chcąc może mieć w życiu problemy w związku z tym, pewnie był tak wychowywany całe życie, a podejrzewam że może Cię to dotknąć. Mam ciekawy artykuł o takich facetach z pisma psychologicznego, napisz do mnie jeśli będziesz zainteresowana. Może tak być, że on ma to w podświadomości zapisane i mów wcale nie widzieć że coś jest nie tak, a nawet jeśli zauważy to może od Ciebie oczekiwać mamusiowania bo tak jest nauczony:( głupia sprawa kurde, żeby sobie nie pomyślał że chcesz go skłócić z matka.. Pierwszy krok to według mnie wyprowadzka. Zabierz go od niej;) swoją droga co za niekulturalna baba, żeby mu usługiwać, a do Ciebie wali, że idź se zrób. Kretynka, pewnie się boi że jej go zabierzesz na amen i przestanie ją kochać albo co.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to wyglada na faceta niezdecydowanego?