Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

transport i spedycja

21 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zapomnieć:(?

02 sie 2009 - 11:50:52

Cytat
Anek89
jak wygrać walke koledzy kontra ja?

nie wygrasz.dopóki on nie dojdzie sam do wniosku,ze jestes wazniejsza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-02 11:51 przez kati28.

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

jak zapomnieć:(?

02 sie 2009 - 11:52:11

Treść posta została usunięta automatycznie

jak zapomnieć:(?

02 sie 2009 - 14:08:03

ale nie wtedy kiedy on sie ze mną spotyka na 5 minut a z nimi na całe godziny

jak zapomnieć:(?

02 sie 2009 - 14:11:30

bedzie dobrze znajdziesz kogos kto bedzie ciebie wart;)

jak zapomnieć:(?

02 sie 2009 - 14:13:21

ja przegralam walke koledzy - ja ... :( po 5 latach dalam sobie spokoj i zrobilam bardzo dobrze!

jak zapomnieć:(?

02 sie 2009 - 14:30:04

ja tez przegrałam, a on twierdzi że ja coś sobie ubzdurałam kiedyś tak nie byo. a teraz nagle coś odawliło.

jak zapomnieć:(?

02 sie 2009 - 14:47:24

Jesli potrzebujesz pozbyc sie emocji, uwolniej je! Poplacz, krzycz... Musisz sie rozladowac... Spotykaj sie z bliskimi Ci ludzmi, przyjaciolkami, rodzina... Nie siedz sama w domu, otaczaj sie ludzmi... I co najwazniejsze NIE MOZESZ ZYC NADZIEJA... to nic nie daje... Jesli tak mialo byc, trudno, widocznie jest pisany ktos inny... Z biegiem czasu nauczysz sie kochac innego:) trzymam kciuki!!:)

jak zapomnieć:(?

02 sie 2009 - 16:07:44

chciałabym sie pozbyć nadziei ale poprostu nie potrafie...

jak zapomnieć:(?

02 sie 2009 - 16:11:24

może trochę honoru kobieto? nie poniżaj się tu

jak zapomnieć:(?

02 sie 2009 - 16:14:15

po co sie katujesz.skoro nie jestes dla niego wazniejsza niz koledzy,to albo to jeszcze nie " ten" etap w jego zyciu,albo malo mu na tobie zalezy.wniosek jeden- nie warto .

jak zapomnieć:(?

02 sie 2009 - 16:20:49

Jest takie bardzo mądre powiedzenie" klina klinem" ;) Zacznij myśleć o innych facetach i przede wszystkim o sobie. Jeśli tego nie zrobisz będziesz jeszcze długo nieszczęśliwa ;) Ten związek już i tak nigdy nie będzie OK, bo na zawsze zapamiętasz to rozstanie i ból jaki Ci sprawił. Nawet gdybyście znowu byli razem to już nie będzie to. Tu już nie ma mowy o zaufaniu i byciu pewnym drugiej osoby. Bez tego niczego nie zbudujesz. Lepiej, że tak się stało teraz niż za 10 lat ;) I to wcale nie oznacza, że on jest głupi :) On po prostu nie czuł się dobrze w tym związku. Jeśli go tak bardzo kochasz to pozwól mu odejść. Może on nie mógł znieść tego właśnie, że tak bardzo się od niego uzależniłaś emocjonalnie. Poza tym jeśli on był pierwszym to nie wiesz jak cudownie może być z kimś innym. Daj szansę temu, który jest Ci przeznaczony i czeka na Ciebie :)

jak zapomnieć:(?

07 sie 2009 - 16:28:21

i co ?

jak zapomnieć:(?

24 sie 2009 - 20:11:00

ja byłam z chłopakiem ponad 2 lata , tez pierwszy raz i wszystko pierwsze, z poczatku nie dawałam sobie rady z soba ale potem zaczełam wychodzic do ludzi na imprezy...to prawda czas leczy rany..z czasem na to wszystko spoglada sie zupełnie inaczej , takie jest zycie , trzeba przecierpiec. na swiecie jest pełno facetow choc wydaje sie ze koniec swiata jak zwiazek sie konczy ale widac tak musiało byc , ja jestem 4 miesiace po rozstaniu moj facet odszedł do laski ktorej nie znał a ktora mu po 2 godzinach "dała" sorry za słowa..teraz jak ich widze razem, to nagle wielka miłosc u nich , i z nia jezdzi w te same miesjsca co ze mna, tak samo do niej mowi, wszystko to samo.. choc czułam sie z nim jak w bajce to wierze ze moja prawdziwa miłosc gdzies jest i ją znajde ;))

zweryfikowana
Posty: 1.097
Ostrzeżenia: 1/5

jak zapomnieć:(?

24 sie 2009 - 20:18:26

heehe ja miałam tak samo zrobiłam tak :) podnawiałam wszystkie znajomosci jakie były możliwe!!:) codziennie z kim ssie umawiałam rozmawiałam godzinami aaa wieczorem gdy jest sie samemu sie mysli.... wiec zalogowałam sie na sympatti wstawiłam najładnijsze zdj i pisałam z głupoty :) trzeba tylko zabic czas :)

jak zapomnieć:(?

24 sie 2009 - 21:52:46

nie daje mi coś rady :( byłam znim ale znowu było tak samo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka muzyke polecacie do spedzania czasu z parnterem?