Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zapomnieć:(?

24 sie 2009 - 22:03:18

Wspolczuję. Ja bardzo, ale to bardzo nie chce konca swojego zwiazku..

jak zapomnieć:(?

29 sie 2009 - 16:39:53

Nie zgodzę się z PinkBeybe nie landzia899. ^^ Ani innymi mówiącymi że czas nie leczy ran xD
Pieprzenie kotka xD Jeżeli czas by nie leczył ran, liczba samobójstw wzrosła by diamentalnie xD Wszystko z czasem przemija :) może nie pamięć o kimś, lecz nieszczęśliwa miłość owszem.

jak zapomnieć:(?

04 wrz 2009 - 09:34:59

Dziękuje za te wszysstkie ciepłe słowa ale niestety nic nie mija;( boli tak bardzo chciałabym go przytulić z nim zasnąć i przy nim sie obudzić
strasznie cierpie

jak zapomnieć:(?

04 wrz 2009 - 09:37:47

na wszystko potrzebny jest czas wasz zwiazek trwał ponad 2 lata i zapomniec o nim w ciagu kilku tygodni sie nie da pewnie teraz nie uwierzysz ale bol minie i bedziesz jeszcze szczesliwa :)

zweryfikowana
Posty: 513
Ostrzeżenia: 1/5

jak zapomnieć:(?

04 wrz 2009 - 09:41:29

nie powinnaś teraz być sama, spotykaj się jak najczęściej z przyjaciółmi.... też miałam taką sytuacje, bardzo pomogły mi przyjaciółki które nie uzalały się nade mna tylko krzyczały jak się smuciłm, płakałam. i pamietaj TO ON STRACIŁ WIĘCEJ, Ty straciłaś TYLKO jego a on AZ CIEBIE!!!!!

jak zapomnieć:(?

04 wrz 2009 - 13:06:14

ale własnie prosiłam wszystkich by ktokolwiek ze mn a wyszedł i zawsze słysze od nich że nie miają

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

jak zapomnieć:(?

05 wrz 2009 - 19:03:46

hey aniu moze ja cie umowie z moim bratem ;)?hihi

jak zapomnieć:(?

12 wrz 2009 - 17:16:13

próbowaliśmy coś znowu razem ja miałam nadzieje i znowu to samo i znowu od nowa wszystko boli;( jak ja mam sobei z tym radzić . bez znajomych echhh

jak zapomnieć:(?

12 wrz 2009 - 17:18:41

nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, dla własnego dobra i zdrowia psychicznego nie próbuj po raz kolejny.

jak zapomnieć:(?

12 wrz 2009 - 17:24:34

Cytat
landzia899
dziewczyny nie mówcie że bedzie dobrze, że czas leczy rany...
"Czas nie leczy ran! on tylko przyzwyczaja Nas do bólu!"

czołowe motto emo-podcinaczy-sobie-żył, wiek czołowej grupy wyznawców ok 13-15lat

Boli jak cholera, ale przestanie, jak rana - się zagoi, nawet jak będzie blizna - to tylko wzbogacenie doświadczeń, których opowiadać będziesz wnukom, 89? przeżyjesz, masz kupę życia przed sobą i żadnych zobowiązań [typu:dziecko], teraz możesz skupić się na sobie, zadbać o siebie, wolny czas mądrze wygospodarować, może na coś na co do tej pory nie miałaś czasu albo możliwości, w życiu zawsze są wzloty i upadki, a po każdym dołku będzie górka [bo gdyby nie dwie górki to by dołek nie istniał ;)] powodzenia, głowa do góry!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasza opinia :)