Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:52:11

Po boli i przestanie.Czas goi rany i przynosi nową miłość!

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:55:18

Cytat
d0r0ty
Weź tabletkę przeciwbólową.Najlepiej ibuprom max.Jest dość silny więc powinno przestać boleć.Pzdr

Jeśli to miało być śmieszne to nie było.

Co do autorki wątku. Niestety życie nas nie rozpieszcza i jest okrutne. Nie będę pisać że wiem jak to bo nie wiem i mam nadzieję że się nie dowiem. Jak to się mówi czas leczy rany, a na pewno nie jesteś pierwszą i ostatnią osobą którą coś takiego spotkało czy spotka. Weź pod uwagę że lepiej będzie jak cię zostawił skoro nic nie czuje, niż żeby był z tobą na siłę i okłamywał cię. Mam nadzieję że szybciutko się pozbierasz i kiedyś znajdziesz tego jedynego. POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI.

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:56:29

trzeba wyjść do ludzi,wygadać się , zrobić coś przyjemnego,zagospodarować czas żeby nie mieć czasu siedzieć samemu-to jest najgorsze.......
reszta to :czekac,czekać ,czekać-podobno czas leczy rany!!!!.

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:58:20

dziewczyny nie mówcie że bedzie dobrze, że czas leczy rany...
"Czas nie leczy ran! on tylko przyzwyczaja Nas do bólu!"

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 19:01:45

Wypłacz się, porozmyślaj, wyżal się, wygadaj.. dobrze Ci to zrobi...
Później będzie jeszcze lepiej.. mówię Ci :)

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 19:03:05

OSOBISCIE BARDZO CI WSPOLCZUJE .. :( .. I ROZUMIEM CIE ... NAPEWNO BEDZIE BOLEC I NIGDY NIE WYMAZESZ GO DOKONCA Z PAMIECI CHYBA ZE GO ZNIENAWIDZISZ WTEDY BEDZIESZ MIALA GO W NOSIE ...
a JESLI TAK SIE NIESTANIE TO NIESTETY BEDZIESZ SIE MECZYC BO NAWET JESLI ULOZYSZ SOBIE ZYCIE Z KIMS INNYM TO KAZDA CHWILA GLUPI GEST BEDZIE CI PRZYPOMINAL TAMTEGO NIE MA TAK LATWO ...
JA BYM NA TWOIM MIEJSCU PROBOWALA JESZCZE MOZE COS GO ZABOLALO I NIE CHCE CI TEGO POWIEDZIEC TYLKO POPROSTU WOLAL ODEJSC ?!?!?!?! UWIERZ ZDARZAJA SIE TAKIE SYTUACJE BO SAMA TO PRZEZYLAM ..
GLOWA DO GORY .. POSTARAJ SIE JESZCZE POGADAC SZCZERZE NIECH CI POWIE DLACZEGO TAK A NIE INACZEJ I DLACZEGO TAK NAGLE MU SIE ODWIDZIALO ....


IWONA WEGROWSKA - KIEDYS ZAPOMNE .. JA ZAWSZE SLUCHALAM TEGO ... I KIEDY PLAKALAM PRZEZ KOGOS NIENAWIDZILAM ICH ZE PATRZEC MI SIE NA NICH NIE CHCIALO ;) ....

DOPOKI NIESPOTKALAM SWOJEGO WARIATA :) Z KTORYM JESTEM JZU 3 LATA :)

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 19:05:50

NIE ZGODZE SIE ZE ZABICIEM CZASU PRZESTANIE O NIM MYSLEC ... BEDZIE SIEDZIALA W TOWARZYSTWIE ALE MYSLAMI BEDZIE Z NIM I W SERCU BEDZIE CZULA TO SAMO ... TYLKO BEDZIE JA DUSIC JAK KOLEZANKI BEDA GADALY O SWOICH MILOSCIACH I WOGOLE ...
MUSI SAMA SIE Z TYM POGODZIC ... CZAS NIE LECZY RAN ... NAWET JAK JUZ Z NIM NIE BEDZIE A BEDZIE MIALA MEZA DZIECI TO KIEDYS DZIECIA BEDZIE O NIM OPOWIADAC ... WIEC NIGDY NIE WYMAZE GO TAK JABY NIGDY NIEISTNIAL ... !

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 19:06:21

dokładnie, wypłacz sie i wygadaj komus :) to pomaga

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 19:06:57

a dlaczego sie rozstaliście?? :((

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 19:16:18

Cytat
PinkBeybe
NIE ZGODZE SIE ZE ZABICIEM CZASU PRZESTANIE O NIM MYSLEC ... BEDZIE SIEDZIALA W TOWARZYSTWIE ALE MYSLAMI BEDZIE Z NIM I W SERCU BEDZIE CZULA TO SAMO ... TYLKO BEDZIE JA DUSIC JAK KOLEZANKI BEDA GADALY O SWOICH MILOSCIACH I WOGOLE ...
MUSI SAMA SIE Z TYM POGODZIC ... CZAS NIE LECZY RAN ... NAWET JAK JUZ Z NIM NIE BEDZIE A BEDZIE MIALA MEZA DZIECI TO KIEDYS DZIECIA BEDZIE O NIM OPOWIADAC ... WIEC NIGDY NIE WYMAZE GO TAK JABY NIGDY NIEISTNIAL ... !

a nie moznaby tak bez capslocka ? nie mowie zlosliwie tego.ale niedługo pare osob stad mi na okuliste bedzie sie zrzucało ;)
co do tresci- duzo racji,sama wspominam faceta,mimo ze mineło 10 lat i z nim tez przezylam 1 raz,jest cos w tym.chociaz zalezy to indywidualnie od osoby,jaki ma charakter i podchodzi do tego,przezywa itd.

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 19:19:55

Cytat
PinkBeybe
NIE ZGODZE SIE ZE ZABICIEM CZASU PRZESTANIE O NIM MYSLEC ... BEDZIE SIEDZIALA W TOWARZYSTWIE ALE MYSLAMI BEDZIE Z NIM I W SERCU BEDZIE CZULA TO SAMO ... TYLKO BEDZIE JA DUSIC JAK KOLEZANKI BEDA GADALY O SWOICH MILOSCIACH I WOGOLE ...
MUSI SAMA SIE Z TYM POGODZIC ... CZAS NIE LECZY RAN ... NAWET JAK JUZ Z NIM NIE BEDZIE A BEDZIE MIALA MEZA DZIECI TO KIEDYS DZIECIA BEDZIE O NIM OPOWIADAC ... WIEC NIGDY NIE WYMAZE GO TAK JABY NIGDY NIEISTNIAL ... !
to jest dopiero pocieszające !
kazdy jest inny i czego innego potrzebuje......

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 19:20:25

Cytat
PinkBeybe
NIE ZGODZE SIE ZE ZABICIEM CZASU PRZESTANIE O NIM MYSLEC ... BEDZIE SIEDZIALA W TOWARZYSTWIE ALE MYSLAMI BEDZIE Z NIM I W SERCU BEDZIE CZULA TO SAMO ... TYLKO BEDZIE JA DUSIC JAK KOLEZANKI BEDA GADALY O SWOICH MILOSCIACH I WOGOLE ...
MUSI SAMA SIE Z TYM POGODZIC ... CZAS NIE LECZY RAN ... NAWET JAK JUZ Z NIM NIE BEDZIE A BEDZIE MIALA MEZA DZIECI TO KIEDYS DZIECIA BEDZIE O NIM OPOWIADAC ... WIEC NIGDY NIE WYMAZE GO TAK JABY NIGDY NIEISTNIAL ... !
Z biegiem czasu zostanie tylko wspomnieniem!

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 19:20:49

Cytat
femmy


:*


nie mogłam przestać mysleć przez 2 lata:) codziennie przypominanie i płacz.. wreszcie przeszło.uh.. widuję go,ale nic do neigo nie czuję.;) mi się udało,Tobie też się uda..
To samo tylko ja znim nawet nie byłam... Nawet nie wiedział, o tym co do niego czułam. Nasłuchałam się przez 11 miesięcy smentów- jakoś sobie poradziłam, ale jak widzę go na zdjęciu z inną, to łapę dołek ale malutki. Tylko, ze ja mam dopiero 15 lat ;(. Na dodetak musiałam codziennie na niego patrzeć ;/

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 19:21:48

jedni potrzebują przytulenia,pocieszenia,czasu,inni rozrywki,ludzi kolo siebie.........

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 19:22:28

Tez tak miałam...
A teraz jesteśmy małżeństwem i mamy 4-miesięczna córeczkę..
Ułoży się,czas leczy rany...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Po roku...