Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zapomnieć:(?

26 lip 2009 - 14:09:00

Cytat
Anek89
chce podjąć jeszcze raz próbe ratowania tego. tylko nie wiem czy poczkać aż może zatęsknić czy pokaząć że mi zależy?

W ten sposob zrobisz z siebie tylko natretna idiotke,uwierz.Po prostu wez sie w garsc,przestan o nim myslec i zajmij sie soba.

jak zapomnieć:(?

26 lip 2009 - 14:11:47

Dużo kobiet ma dzisiaj imieniny wkoncu ANNA to najpopoluarniejsze imie w polscce

jak zapomnieć:(?

26 lip 2009 - 14:32:04

Cytat
sierpien1987
http://w125.wrzuta.pl/audio/6e46RIhncEg/lales-_pamietam_o_tobie jest to swietna piosenka :( zawsze slucham na czape.musisz to wszystko slonce przemyclec,latwo sie mowi ciezko robi, bo ja zawsze lecialam jak glupia :(


nawet nie zuaażyłam ze w twoj piosence jest imie Ania
;((

jak zapomnieć:(?

27 lip 2009 - 06:59:56

uważaj na siebie, a napewno będzie dobrze........ :* smutek niedługo minie..... zobaczysz :*

jak zapomnieć:(?

27 lip 2009 - 21:14:24

i co kochana :*?

jak zapomnieć:(?

28 lip 2009 - 08:32:12

ALE ON JAK JUŻ TAK ROBIŁ NIE RAZ TO BEDZIE TAK ROBIŁ BO TO MA JUZ WE KRWI NIE PRÓBUJ GO ZATRZYMYWAC NA SIŁE BO I TAK UCIEKNIE A KIEDYS BO WIERZE W TO ZE ZNAJDZIE SIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI TO MOZE ZROZUMIE JAK TY SIE CZUŁAS

jak zapomnieć:(?

30 lip 2009 - 19:56:14

Aniu, wyobraź sobie, że co się kładę spać to jakos na myśl przychodzilas mi Ty i Twoja sytuacja. Probowałam sobie siebie wyobrazic i co bym wtedy zrobila? Po prostu zaprosila go na kawe i porozmawiala... o tym ze zalujesz co sie stalo, ze kochasz i tesknisz... Taka cicha tesknota nic nie pomoze, zerwalas z nim a on nie ma tak jakby odwagi zeby zrobic pierwszy krok. Na Twoim miejscu bym zaryzykowala... On tez nie chce byc sam i jak bedziesz czekala to on juz sobie kogos nowego znajdzie i o Tobie zapomni więc mysle ze nic nie tracisz a mozecie zaczac od poczatku... Uwazam ze dla milosci warto sie czasem poswiecic :) ja wlasnie bym tak na twoim miejscu zrobila

jak zapomnieć:(?

30 lip 2009 - 22:32:10

próbuje było lepiej przez chwile i znowu jest gorzej;// boli znowu płacze :( ja już powoli zatracam sama siebie

jak zapomnieć:(?

30 lip 2009 - 22:41:00

Cytat
Anek89
próbuje było lepiej przez chwile i znowu jest gorzej;// boli znowu płacze :( ja już powoli zatracam sama siebie

Oj,Aniu! Uwierz za kilka tygodni bedzie duuuzo lepiej,zaufaj mi. Wiem,ze teraz w to nie wierzysz,ale bedzie. Po prostu, tak juz jest, cierpimy,ale to nie znaczy,ze tak bedzie zawsze,bo po pewnym czasie jakos tak...lepiej sie robi:)A wiesz co jest plusem?Ze stajemy sie duzo silniejsi. Ja to widze po sobie,byla slaba. Ale teraz stalam sie bardzo silna i to jest plus rozstania. Teraz musisz to z siebie wyplakac,ale juz niedlugo zaczniesz sie smiac,uwierz:)

Tylko nie pisz do niego,nie ma co sie na sile czepiac kogos kto Cie nie chce i nie docenia jak wspaniala jestes. A zapewniam Cie,ze jeszcze wielu facetow straci dla Ciebie glowe.A Ty juz bedziesz wtedy duzo silniejsza...:)

jak zapomnieć:(?

31 lip 2009 - 22:19:48

jest tylko gorzej masakra

jak zapomnieć:(?

31 lip 2009 - 22:24:22

nie myśleć ;)

jak zapomnieć:(?

01 sie 2009 - 16:26:05

dla niego ważniejsi są koledzy niż ja....

jak zapomnieć:(?

01 sie 2009 - 16:27:33

nie maż się tyle...świat się nie kończy na związku.

jak zapomnieć:(?

01 sie 2009 - 16:30:42

Wygadaj się, wyżal.. będzie lepiej..
A przede wszystkim znajdź sobie zajęcie..
Siedzenie w domu przed komputerem lub przeglądanie jego zdjęc zapewne ci nie pomoże, znajdź sobie jakies hobby, nie miej czasu o tym myślec. Wiem co czujesz, tyle, że ja miałam 2 lata. Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki :*:*

jak zapomnieć:(?

02 sie 2009 - 11:47:56

jak wygrać walke koledzy kontra ja?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprawdź profesora