Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

20 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 14:47:58

Cytat
wenszyca89
wwiece co w dupie mam wasze zdanie na ten temat. jak kros uwaza ze baka jest git to niech ja sobie pali a najlepiej pochwali sie rodzicom z wejscia do domu! a co pzreciez to taki zaj***! niech sie ciesza ze sie ich dzieci umieja wyluzowac....dziewczyny myslicie tylk o sobie i tylko krótkowzrocznie.... zal mi was...ciesze sie ze w tym powalonym swiecie sa jeszcze ludzie z zasadami ktorzy nie podniecaja sie baka jakby to bylo złoto....


czemu się tak rzucasz? niektórzy ludzie tacy są i choćby nie wiem jakbyś chciała to\ich zmienić - nie uda Ci się, więc nie denerwuj się tak :)

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 14:48:19

Moim zdaniem nigdy nie powinnas stawiac nikomu ultimatum,bo to rzucanie czegokolwiek nie jest proste!!!!!!!

Uwazam,ze jesli bardzo Cie kocha i bedziesz wyrozumiala, sam w koncu zrozumie,ze robi zle i bedzie ograniczal palenie,az w koncu kiedys rzuci.

I pamietaj nic na sile,bo przyniesie odwrotny skutek!!!

P.S. Palenie nie jest az takie zle :P

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 14:49:27

jeden h** CZY TO BAKA CZY HERA! moze i daje inne fazy ale to jeden wor jest narkotyki ityle! tak samo jak za tym sa za i przeciw tak samo. za aborcjia sa niektore z was napewno chociaz jest zakazana oprocz tych 3 powodow!moim zdaniem trzeba sie kierowac rozumem a nie podniecac lufka....

a z moim jestem bo go kocham...i praktyczne juz nie pali...sam dostrzega zae to gowno jest.

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 14:50:43

Cytat
getfreakyy
Cytat
wenszyca89
wwiece co w dupie mam wasze zdanie na ten temat. jak kros uwaza ze baka jest git to niech ja sobie pali a najlepiej pochwali sie rodzicom z wejscia do domu! a co pzreciez to taki zaj***! niech sie ciesza ze sie ich dzieci umieja wyluzowac....dziewczyny myslicie tylk o sobie i tylko krótkowzrocznie.... zal mi was...ciesze sie ze w tym powalonym swiecie sa jeszcze ludzie z zasadami ktorzy nie podniecaja sie baka jakby to bylo złoto....


czemu się tak rzucasz? niektórzy ludzie tacy są i choćby nie wiem jakbyś chciała to\ich zmienić - nie uda Ci się, więc nie denerwuj się tak :)


wiem ze zadko sie zdarza ze glupi mądrzeje;)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 14:51:13

Cytat
wenszyca89
wwiece co w dupie mam wasze zdanie na ten temat. jak kros uwaza ze baka jest git to niech ja sobie pali a najlepiej pochwali sie rodzicom z wejscia do domu! a co pzreciez to taki zaj***! niech sie ciesza ze sie ich dzieci umieja wyluzowac....dziewczyny myslicie tylk o sobie i tylko krótkowzrocznie.... zal mi was...ciesze sie ze w tym powalonym swiecie sa jeszcze ludzie z zasadami ktorzy nie podniecaja sie baka jakby to bylo złoto....

"w dupie mam wasze zdanie" - nie ma jak pożądny kontrargument
uważam że jest "git" jak to okresliłaś choć sama nie palę, pochwalić sie rodzicom przed wejściem do domu? - nie miszkam z nimi, jestem na swoim utrzymaniu, skoro jestem pelnoletnia, sama się utzrymuję, sama za siebie odpowiadam to gdybm nawet chciała palić to nie wyrzadze tym nikomu krzywdy najwyżej sobie tracąc pieniądze więc to tylko moja sprawa

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 14:52:57

Cytat
wenszyca89
jeden h** CZY TO BAKA CZY HERA! moze i daje inne fazy ale to jeden wor jest narkotyki ityle! tak samo jak za tym sa za i przeciw tak samo. za aborcjia sa niektore z was napewno chociaz jest zakazana oprocz tych 3 powodow!moim zdaniem trzeba sie kierowac rozumem a nie podniecac lufka....

a z moim jestem bo go kocham...i praktyczne juz nie pali...sam dostrzega zae to gowno jest.

nie wiem czy mnie zrozumialyscie mnie.chodzi o to ze baka jest nie legalna tak samo jak aborcja ..nie chodzi mi o porownanie zycia do ziela tylko opokazanie prawa jakie obowiazuje w polsce...ale sa ludzie tez za aborcja tak samo jak za baka...

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 14:53:51

Cytat
wenszyca89
wwiece co w dupie mam wasze zdanie na ten temat. jak kros uwaza ze baka jest git to niech ja sobie pali a najlepiej pochwali sie rodzicom z wejscia do domu! a co pzreciez to taki zaj***! niech sie ciesza ze sie ich dzieci umieja wyluzowac....dziewczyny myslicie tylk o sobie i tylko krótkowzrocznie.... zal mi was...ciesze sie ze w tym powalonym swiecie sa jeszcze ludzie z zasadami ktorzy nie podniecaja sie baka jakby to bylo złoto....

to, że ktoś pali wcale nie znaczy, że jest bez zasad -_- irytuje mnie takie podejście.
mój ojciec jest za legalizacją.
i krótkowzroczna jesteś raczej Ty, bez urazy, poczytaj najpierw coś na ten temat, a potem się wypowiadaj :)
owszem, są ludzie, którzy na maryśkę rzucają się jak na milion dolarów, ale jest to jedynie odsetek wszystkich palących, podobnie jak nie każdy, który pije od czasu do czasu alkohol i nie ma nic przeciwko jest alkoholikiem! xD w takim razie każdego Francuza trzeba by nazwać degeneratem społecznym i menelem ;P

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 14:54:30

Cytat
kleszczu
Cytat
wenszyca89
wwiece co w dupie mam wasze zdanie na ten temat. jak kros uwaza ze baka jest git to niech ja sobie pali a najlepiej pochwali sie rodzicom z wejscia do domu! a co pzreciez to taki zaj***! niech sie ciesza ze sie ich dzieci umieja wyluzowac....dziewczyny myslicie tylk o sobie i tylko krótkowzrocznie.... zal mi was...ciesze sie ze w tym powalonym swiecie sa jeszcze ludzie z zasadami ktorzy nie podniecaja sie baka jakby to bylo złoto....

"w dupie mam wasze zdanie" - nie ma jak pożądny kontrargument
uważam że jest "git" jak to okresliłaś choć sama nie palę, pochwalić sie rodzicom przed wejściem do domu? - nie miszkam z nimi, jestem na swoim utrzymaniu, skoro jestem pelnoletnia, sama się utzrymuję, sama za siebie odpowiadam to gdybm nawet chciała palić to nie wyrzadze tym nikomu krzywdy najwyżej sobie tracąc pieniądze więc to tylko moja sprawa

ja tez estem na swoimm utrzymaniu nie mieszkam z nimi ale wiem jak by to bolalo..ich...a ty myslisz o przyjemnosciach...czarne jest biale...a biale czarne....

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 14:54:31

od tej marih[/b]uany i tych innych śmieci teraz się roi na świecie . ; /

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 14:55:41

a zioło i hera to dwa różne bieguny -_-
jeśli wsadzasz to do jednego wora, to równie dobrze Ciebie można wsadzić do jednego wora ze skrajnym alkoholikiem.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 14:56:55

Cytat
wenszyca89
nie wiem czy mnie zrozumialyscie mnie.chodzi o to ze baka jest nie legalna tak samo jak aborcja ..nie chodzi mi o porownanie zycia do ziela tylko opokazanie prawa jakie obowiazuje w polsce...ale sa ludzie tez za aborcja tak samo jak za baka...

głupie porównanie
a denaturat czy lampka jakiegoś wytrawnego wina po obiedzie tez jeden ch...??
prawo w Polsce? - 3 lata za posiadanie, 3 za gwałt czy zabicie, sprawiedliwe? nie wydaje mi się więc chyba jednak coś z naszym prawem jest nie halo

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 14:59:48

Cytat
kleszczu
Cytat
wenszyca89
nie wiem czy mnie zrozumialyscie mnie.chodzi o to ze baka jest nie legalna tak samo jak aborcja ..nie chodzi mi o porownanie zycia do ziela tylko opokazanie prawa jakie obowiazuje w polsce...ale sa ludzie tez za aborcja tak samo jak za baka...

głupie porównanie
a denaturat czy lampka jakiegoś wytrawnego wina po obiedzie tez jeden ch...??
prawo w Polsce? - 3 lata za posiadanie, 3 za gwałt czy zabicie, sprawiedliwe? nie wydaje mi się więc chyba jednak coś z naszym prawem jest nie halo


dokładnie! zresztą widać na każdym kroku, że prawo w Polsce pozostawia bardzo wiele do życzenia.
inteligencja niektórych osób jak widać też... ;]

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:00:03

Cytat
wenszyca89
ja tez estem na swoimm utrzymaniu nie mieszkam z nimi ale wiem jak by to bolalo..ich...a ty myslisz o przyjemnosciach...czarne jest biale...a biale czarne....

i tu jest "pies pogrzebany" dla Ciebie albo coś jest białe albo czarne
albo zle albo dobre
a przecież jest masa szarości na swiecie i rzeczy pomiędzy

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:02:34

Cytat
kleszczu
Cytat
wenszyca89
ja tez estem na swoimm utrzymaniu nie mieszkam z nimi ale wiem jak by to bolalo..ich...a ty myslisz o przyjemnosciach...czarne jest biale...a biale czarne....

i tu jest "pies pogrzebany" dla Ciebie albo coś jest białe albo czarne
albo zle albo dobre
a przecież jest masa szarości na swiecie i rzeczy pomiędzy

nie tylko szarości, są też kolory :)
np zielony, żółty, czerwony... xD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do czego conwersy