Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Aktywne użytkowniczki

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 07:33:50

ostatnio czytałam książkę na temat związków damsko-męskich...
muszę przyznać, że niektóre myśli w niej zawarte rozbawiły mnie do łez! ależ one były życiowe i gdyby się nad nimi zastanowić-to może rzeczywiście tak jest;)
oto jeden z cytatów-rozmowa jaką prowadzi główna bohaterka ze swoją przyjaciółką-aurotka pisze:
";(...)i co jest sekretem udanego związku?seks przynajmniej raz na dzień...?!Aaa!! i jego mamusia musi być Twoją najlepszą przyjaciółką!
Tylko czemu JA mam się tak poświęcać? A co mój mężczyzna robi dla związku? odpowiedź jest prosta moja kochana-NIC!!!
Kobieta od stworzenia była podczłowiekiem, który spełania zachcianki...czemu musimy się tak poniewierać, poświęcać i wiecznie działać wbrew sobie?to całe równouprawnienie niewiele nam dało! A jego mamusi nienaiwdzę!(...)"


Zabawna książka, ale takich cytatów jest tam więcej:D

A jakie Wy macie sposoby na udany związek? co robicie by Wasz facet zapomniał dla Was o całym świecie ? by nie miał nawet ochoty spojrzeć na inną? to pytanie kieruję do Was, Drogie Szafiarki:)


a tu mam zupełnie inne spojrzenie-także mnie rozbawiło.......
ksiązka pt 'miłość małżeńska może być piękna' pisze, cytuję:
";(...) zaniedbywanie podstawowychzasad higieny osobistej przez męża bardzo przeszkadza żonie (...) naprawdę niwiele kobiet lubi ogolonego mężczyznę(...) zona powinna przejmować inicjatywę, prowokować m,eża do współżycia(...)"
ponadto w książce tej pisze dużo że powinno się mieć tuzin dzieci, a kobieta może wykowywać określone zawody np. szwaczka, sprzątaczka, kucharka, pielęgniarka, nie może wykonywać zawodów które dają jej pole rozwoju np. lekarz, prawnik, architekt czy urzędnik-za to mąż ma chodzić do pracy ALE tylko na kilka godzin i odpoczywać!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-01 10:44 przez 3roxi3.

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 07:42:47

hahha fajny cytat , i troche prawdziwy=], acz kolowiek ja z mojaj ''tesciwa'' bardzo czesto wymieniam zdania, i niczego nie udaje :D bo po co?

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:04:44

Cytat
3roxi3
co robicie by Wasz facet zapomniał dla Was o całym świecie ? by nie miał nawet ochoty spojrzeć na inną? to pytanie kieruję do Was, Drogie Szafiarki:)


On po prostu taki jest, nie muszę nic robić ani go pilnować.

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:07:25

a co to za książka napisz tytuł

zaciekawiła mnie i chętnie bym przeczytała :)

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:08:56

Cytat
sen7ses
a co to za książka napisz tytuł

zaciekawiła mnie i chętnie bym przeczytała :)


ja tez:)

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:10:07

Cytat
titina
Cytat
3roxi3
co robicie by Wasz facet zapomniał dla Was o całym świecie ? by nie miał nawet ochoty spojrzeć na inną? to pytanie kieruję do Was, Drogie Szafiarki:)


On po prostu taki jest, nie muszę nic robić ani go pilnować.

będę tu złośliwa.... hehe ;P niektóre laski to się odchudzają haha xD
A tak na poważnie.... to moim zdaniem jeśli jest zakochany do szaleństwa to nie spojrzy na inną... mój to nawet nie drgnie,choćby nie wiem jaka ładna (tzn wg jego gustu) dziewczyna idzie....nie spojży ani kantem oka...
wydaje mi się ,że po prostu facet gdy ma dla siebie kobietę (jego zdaniem) idealną to nie spojży,...
a sekret udanego związku? szczerość, a przede wszystkim ZAUFANIE,czego w wielu związkach brakuje. Np która z Was puściłaby faceta na miesiąc z kumplami gdzieś daleko? Pewnie mało która :) trzeba ufać inaczej zaczną się podejżenia :)
no ,rozpisałam się....ale to już tyle mojego skromnego zdania :D

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:18:59

1. Wzajemne zaufanie do siebie
2 . Szczerosc
3. Milosc - ale prawdziwa - nie milosc np. dla 'pieniedzy, ktore ma chlopak' .. xD
4. Wzajemny szacunek


Cztery najwazniejsze. ;)

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:19:18

Do tego cytatu pasuje mi ,,chłop mop z zawiązanymi oczami ,,,a nie oto w udanym związku chodzi ,codzi o to aby nie posiadać drugiej osoby na własność -jesli jest to .cos. to zwiazek trwa i trwa...........................

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:20:51

Cytat
rozowapantera
Cytat
titina
Cytat
3roxi3
co robicie by Wasz facet zapomniał dla Was o całym świecie ? by nie miał nawet ochoty spojrzeć na inną? to pytanie kieruję do Was, Drogie Szafiarki:)


On po prostu taki jest, nie muszę nic robić ani go pilnować.

będę tu złośliwa.... hehe ;P niektóre laski to się odchudzają haha xD
A tak na poważnie.... to moim zdaniem jeśli jest zakochany do szaleństwa to nie spojrzy na inną... mój to nawet nie drgnie,choćby nie wiem jaka ładna (tzn wg jego gustu) dziewczyna idzie....nie spojży ani kantem oka...
wydaje mi się ,że po prostu facet gdy ma dla siebie kobietę (jego zdaniem) idealną to nie spojży,...
a sekret udanego związku? szczerość, a przede wszystkim ZAUFANIE,czego w wielu związkach brakuje. Np która z Was puściłaby faceta na miesiąc z kumplami gdzieś daleko? Pewnie mało która :) trzeba ufać inaczej zaczną się podejżenia :)
no ,rozpisałam się....ale to już tyle mojego skromnego zdania :D


popieram. jak szliśmy gdzieś to przechodziły atrakcyjne dziewczyny i nawet nie próbował spojrzeć. oby mu to nie minęło, hehe. xD

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:26:21

Cytat
rozowapantera
Cytat
titina
Cytat
3roxi3
co robicie by Wasz facet zapomniał dla Was o całym świecie ? by nie miał nawet ochoty spojrzeć na inną? to pytanie kieruję do Was, Drogie Szafiarki:)


On po prostu taki jest, nie muszę nic robić ani go pilnować.

będę tu złośliwa.... hehe ;P niektóre laski to się odchudzają haha xD
A tak na poważnie.... to moim zdaniem jeśli jest zakochany do szaleństwa to nie spojrzy na inną... mój to nawet nie drgnie,choćby nie wiem jaka ładna (tzn wg jego gustu) dziewczyna idzie....nie spojży ani kantem oka...
wydaje mi się ,że po prostu facet gdy ma dla siebie kobietę (jego zdaniem) idealną to nie spojży,...
a sekret udanego związku? szczerość, a przede wszystkim ZAUFANIE,czego w wielu związkach brakuje. Np która z Was puściłaby faceta na miesiąc z kumplami gdzieś daleko? Pewnie mało która :) trzeba ufać inaczej zaczną się podejżenia :)
no ,rozpisałam się....ale to już tyle mojego skromnego zdania :D

Ja nie pusciłabym jesli nie byłoby koniecznosci wyjadu!!! bo zateskniłabym sie na smierc;// i tylko dla tego, nie przyszloby mi nawet do glowy ze tam beda inne kobiety w takiej sytacji=] tylko ze bede siedziec bez niegdo:((

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:29:14

a moj chlopak patrzy na inne tak samo jak ja patrze na innych chlpakow i oboje o tym wiemy i smiejemy sie czasem nawet z tego. a to ze sie oglada za innymi to nie znaczy ze musi odrazu na nie leciec prawda ja bym raczej powiedziala ze to normalne :)

ja sama nawet czasem pokazuje mu fajne laski i pytam np z ciekawosci czy ladna czy fajnie ubrana i on zawsze szczerze odpowie i nie gniewam sie za to.

i powiem jeszcze tak moze przy was sie nie patrza a skad wiece jak to jest jak ida z kolegami i np jeden do drugiego powie patrz ale faja laska czy cos w tym stylu ??:)

nie zebym byla jakas złośliwa ale nie widze w tym nic zlego bo tu chyba o zaufanie chodzi prawda :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-01 08:31 przez sen7ses.

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:42:12

Cytat
sen7ses
a moj chlopak patrzy na inne tak samo jak ja patrze na innych chlpakow i oboje o tym wiemy i smiejemy sie czasem nawet z tego. a to ze sie oglada za innymi to nie znaczy ze musi odrazu na nie leciec prawda ja bym raczej powiedziala ze to normalne :)

ja sama nawet czasem pokazuje mu fajne laski i pytam np z ciekawosci czy ladna czy fajnie ubrana i on zawsze szczerze odpowie i nie gniewam sie za to.

i powiem jeszcze tak moze przy was sie nie patrza a skad wiece jak to jest jak ida z kolegami i np jeden do drugiego powie patrz ale faja laska czy cos w tym stylu ??:)

nie zebym byla jakas złośliwa ale nie widze w tym nic zlego bo tu chyba o zaufanie chodzi prawda :)

zgadzam się !!! mój facet też patrzy i ja tak samo się rozglądam :p zresztą nie po to żeby zaraz myśleć jakby było z tym czy tamtym tylko tak jesteśmy stworzeni i musi tak być...

gdyby mój facet nie rozglądał się za dziewczynami to zaczęłabym się martwić czy wszystko z nim w porządku :)))

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:45:27

Cytat
koteczek710
Cytat
rozowapantera
Cytat
titina
Cytat
3roxi3
co robicie by Wasz facet zapomniał dla Was o całym świecie ? by nie miał nawet ochoty spojrzeć na inną? to pytanie kieruję do Was, Drogie Szafiarki:)


On po prostu taki jest, nie muszę nic robić ani go pilnować.

będę tu złośliwa.... hehe ;P niektóre laski to się odchudzają haha xD
A tak na poważnie.... to moim zdaniem jeśli jest zakochany do szaleństwa to nie spojrzy na inną... mój to nawet nie drgnie,choćby nie wiem jaka ładna (tzn wg jego gustu) dziewczyna idzie....nie spojży ani kantem oka...
wydaje mi się ,że po prostu facet gdy ma dla siebie kobietę (jego zdaniem) idealną to nie spojży,...
a sekret udanego związku? szczerość, a przede wszystkim ZAUFANIE,czego w wielu związkach brakuje. Np która z Was puściłaby faceta na miesiąc z kumplami gdzieś daleko? Pewnie mało która :) trzeba ufać inaczej zaczną się podejżenia :)
no ,rozpisałam się....ale to już tyle mojego skromnego zdania :D


popieram. jak szliśmy gdzieś to przechodziły atrakcyjne dziewczyny i nawet nie próbował spojrzeć. oby mu to nie minęło, hehe. xD

POPIERAM !!! najbardziej mnie wkurzają laski ktore dowalają takimi tekstami : " Taaa? nie patrzy na inne ? a co macie kamerki ze jak jest teraz na polu bez ciebie to widzisz?? przeciez to NORMALNE ze sie patrzy na inne... idzie jakas piekna seksowna laska... wlosy rozwiewa jej wiatr i KAZDY facet sie popatrzy... po prostu nie ma cie przy nim i moze spokojnie sie popatrzyc i nacieszyc oko.... poza tym tobie sie wydaje ze faceci są swięci ??? inne laski oglada rowniez w gazecie...w reklamach i doslownie wszedzie bo wszedzie są kobiety i koles jest nimi otoczony to jak ma ich nie widziec?. " no i co wy na taki tekst powiecie ?? mnie zagielo ;/ nigdy nie mozna MIERZYC WSZYSTKICH JEDNą MIARą... prawda dziewczynki ?:) "wszyscy są tacy sami ! " a jakby tak powiedziec o nas ? "wszystkie są takie same ! " ja np nie zdradzam, nie oglądam sie za innymi..
oooo i nie jestem juz taka sama eheheh ;] moze i facet sie popatrzy na inną na ulicy gdy nas obok nie ma, ale jesli nie patrzy z myslą ze "zjadłby" ją to wszystko ok :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-01 08:53 przez Kr0kuSeQ.

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:54:41

Faceci sa wzrokowcami...!!!! zawsze ogladali sie za kobietami i zawsze tak bedzie...nic tego nie zmieni.Uważam że to rzecz ludzka i nie ma w tym nic kompromitujacego!!!
Piszecie dziewczyny ze jak idze z wami facet to nawet nie drgnie.... ok nie drgnie ale gdy jestescie z nimi razem,poniewaz nie chce wam sprawiac przykrości...ale gdy jest sam w towarystwie kolegów spojrzy napewno i nie ma w tym nic dziwnego!!!!!!

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:54:42

Cytat
Kr0kuSeQ
Cytat
koteczek710
Cytat
rozowapantera
Cytat
titina
Cytat
3roxi3
co robicie by Wasz facet zapomniał dla Was o całym świecie ? by nie miał nawet ochoty spojrzeć na inną? to pytanie kieruję do Was, Drogie Szafiarki:)


On po prostu taki jest, nie muszę nic robić ani go pilnować.

będę tu złośliwa.... hehe ;P niektóre laski to się odchudzają haha xD
A tak na poważnie.... to moim zdaniem jeśli jest zakochany do szaleństwa to nie spojrzy na inną... mój to nawet nie drgnie,choćby nie wiem jaka ładna (tzn wg jego gustu) dziewczyna idzie....nie spojży ani kantem oka...
wydaje mi się ,że po prostu facet gdy ma dla siebie kobietę (jego zdaniem) idealną to nie spojży,...
a sekret udanego związku? szczerość, a przede wszystkim ZAUFANIE,czego w wielu związkach brakuje. Np która z Was puściłaby faceta na miesiąc z kumplami gdzieś daleko? Pewnie mało która :) trzeba ufać inaczej zaczną się podejżenia :)
no ,rozpisałam się....ale to już tyle mojego skromnego zdania :D


popieram. jak szliśmy gdzieś to przechodziły atrakcyjne dziewczyny i nawet nie próbował spojrzeć. oby mu to nie minęło, hehe. xD

POPIERAM !!! najbardziej mnie wkurzają laski ktore dowalają takimi tekstami : " Taaa? nie patrzy na inne ? a co macie kamerki ze jak jest teraz na polu bez ciebie to widzisz?? przeciez to NORMALNE ze sie patrzy na inne... idzie jakas piekna seksowna laska... wlosy rozwiewa jej wiatr i KAZDY facet sie popatrzy... po prostu nie ma cie przy nim i moze spokojnie sie popatrzyc i nacieszyc oko.... poza tym tobie sie wydaje ze faceci są swięci ??? inne laski oglada rowniez w gazecie...w reklamach i doslownie wszedzie bo wszedzie są kobiety i koles jest nimi otoczony to jak ma ich nie widziec?. " no i co wy na taki tekst powiecie ?? mnie zagielo ;/ nigdy nie mozna MIERZYC WSZYSTKICH JEDNą MIARą... prawda dziewczynki ?:) "wszyscy są tacy sami ! " a jakby tak powiedziec o nas ??? "wszystkie są takie same ! " ja np nie zdradzam ! oooo i nie jestem juz taka sama eheheh ;]


ja właśnie nie uwazam ze kazdy jest taki sam.

ale to ze sie chlopak spojrzy na inna to nie znaczy ze musi odrazu zdradzac prawda??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do czego conwersy