Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:02:38

dlatego niektórzy jak napiszą maturę wypieprzają stąd jak najdalej;-)

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:04:18

Cytat
getfreakyy
dlatego niektórzy jak napiszą maturę wypieprzają stąd jak najdalej;-)

huh, ja napisałam, może już czas.... ;>

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:05:52

Cytat
tulowata
Cytat
getfreakyy
dlatego niektórzy jak napiszą maturę wypieprzają stąd jak najdalej;-)

huh, ja napisałam, może już czas.... ;>

a cóż by ni ;D

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:06:29

hyhy ^^

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:08:25

tak dokladnie wiele kolorów chodzilo mi tylko o to że nie zawsze da się jednoznacznie okreslic że coś jest w 100% złe bądź dobre, tak jak nie istenieje tylko kolor bialy i czarny :)

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:09:23

taki chlopak to napewno nie chlopak dla ciebie, ja mialam takie towarzywtwo i choc namawiali mnie to nic nie bralam ani nie palilam, i wiem ze nikt nikogo do tego nie moze zmusic jesli sam nie chce, ja takiego chlopaka bym nnie chciala a co bedzie jesli sie ochajtacie, albo bedziesz miala z nim dzieicko czy uwazasz ze to bedzie dobry ojciec dl twojego dziecka i dobry maz dla ciebie, a on jak caly czas pali tonapewno nie przestanie bo mu z tym dobrze ani dla ciebie ani dla nikogo innego, wiec przykro mi ale musisz z tym skonczyc dla swojego dobra, a wim co pisze tez miala takie towazystwo i jesli powie ze nic nie bieze to i tak bedzie klamal , woj wybur ale takie jest moje zdanie na ten temat...

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:14:33

Cytat
aasieeq
ale oczywiscie ja tez nie lubię jak mój pali, dlatego to bardzo ograniczyl i prawie nie pali.. tylko od czasu do czasu :) wszystko da się jakos pogodzic,ja z moim doszlam do ugody heh :)
co to za ugoda ze ograniczyl ale dlej pali tzn ze cie oszukuje i pali kiedy ciebie nie ma to jest zbyt ekscytujace i napewno nie przestanie nie wieze w to juz tyle widzialam ale zeby ktos zucil tego nie, szkoa mi dziewczyn ktore sa zakochne i musza to znosic powinnyscie przejrzec na oczy, jak z nim zamieszkasz wtedy zobaczysz ile pali....

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:14:56

mój chłopak też jara czasem, a uważam, że byłby wspaniałym mężem i troskliwym ojcem -_- wszystko zależy od charakteru przecież.

mój brat jara, siostra również, choć bardzo rzadko, a ich metodom wychowawczym nie można nic zarzucić ;)

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:17:23

Cytat
dodi102
Cytat
aasieeq
ale oczywiscie ja tez nie lubię jak mój pali, dlatego to bardzo ograniczyl i prawie nie pali.. tylko od czasu do czasu :) wszystko da się jakos pogodzic,ja z moim doszlam do ugody heh :)
co to za ugoda ze ograniczyl ale dlej pali tzn ze cie oszukuje i pali kiedy ciebie nie ma to jest zbyt ekscytujace i napewno nie przestanie nie wieze w to juz tyle widzialam ale zeby ktos zucil tego nie, szkoa mi dziewczyn ktore sa zakochne i musza to znosic powinnyscie przejrzec na oczy, jak z nim zamieszkasz wtedy zobaczysz ile pali....

o bosz. skoro ona wie, że pali, to znaczy, że jej nie oszukuje -_-
można to ograniczyć, mój chłopak palił dzień w dzień w dużych illościach, a teraz nie pali prawie wcale i to nie znaczy, że jak mnie przy nim nie ma to cały czas jara xD

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:21:48

jak dla mnie palenie bądź nie, nie powinno byc wyznacznikiem wartości czlowieka tylko takie cechy jak uczciwość, lojalność, empatia
skoro ktoś ocenia ludzi tylko na podstawie nałogów, czy używek to sam nie przedstawia sobą zbytniej wartości

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 15:23:59

Cytat
kleszczu
jak dla mnie palenie bądź nie, nie powinno byc wyznacznikiem wartości czlowieka tylko takie cechy jak uczciwość, lojalność, empatia
skoro ktoś ocenia ludzi tylko na podstawie nałogów, czy używek to sam nie przedstawia sobą zbytniej wartości

kleszczu, sama bym lepiej tego nie ujęła :)

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 21:01:50

Cytat
gosiaa1987
Cytat
SegietaM
Cytat
gosiaa1987
Cytat
SegietaM
Cytat
gosiaa1987
chyba nie ma co sie spierac, poprostu niektórym z nas nie przeszkadza ze chlopak bierze narkotyki ("bo to tylko marycha";) a inne trzymaja sie od takich typow z dala. Swoja droga ciekawa jestem jakim cudem papierosy uzależniają a trawka nie?? bp z tego co tu wyczytalam tak jest, a najlepsze byle ze to lekarstwo... ehhh scyzoryk sie otwiera

bo nikotyna uzależnia fizycznie a trawka nie

co za bzdury....

a może tak jakieś argumenty? zdobądź trochę wiedzy i dopiero wtedy komentuj

macie pierwsza lepsza stronke o maryśce poczytajcie i potem sie wypowiadajcie, a nie jeszcze innych pouczacie


http://zielonemity.republika.pl/mity.html#1THC1

taaak...internet, skarbnica niezweryfikowanych informacji-a może tak trochę fachowej literatury, hę? Czy już się zapomniało, jak książki wyglądają?? ...............



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-01 21:02 przez SegietaM.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 21:09:40

Cytat
SegietaM
taaak...internet, skarbnica niezweryfikowanych informacji-a może tak trochę fachowej literatury, hę? Czy już się zapomniało, jak książki wyglądają?? ...............

dokładnie i pozowlę sobie zacytować Meza który spiewa o wiadomościach z netu - "i nawet jeśli jest to z dupy wzięte ludzie czytają to jak pismo święte"

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 21:14:03

Cytat
pisofszit
Dla mnie to jest wymądrzanie, tak czy siak. Tak, mieszkanie z alkoholikiem to jest jakieś doświadczenie. Chyba nawet lepsze niż czytanie książek. MOIMI ZDANIEM, OCZYWIŚCIE. Nie, nie przyznam ci racji.

A ja i mieszkałam, i czytałam książki. I mam porównanie. I - wracając do tematu- nie można porównywać picia do bakania.

chlopak i marihuana

01 lip 2009 - 21:19:30

Cytat
tulowata
Cytat
kleszczu
Cytat
wenszyca89
nie wiem czy mnie zrozumialyscie mnie.chodzi o to ze baka jest nie legalna tak samo jak aborcja ..nie chodzi mi o porownanie zycia do ziela tylko opokazanie prawa jakie obowiazuje w polsce...ale sa ludzie tez za aborcja tak samo jak za baka...

głupie porównanie
a denaturat czy lampka jakiegoś wytrawnego wina po obiedzie tez jeden ch...??
prawo w Polsce? - 3 lata za posiadanie, 3 za gwałt czy zabicie, sprawiedliwe? nie wydaje mi się więc chyba jednak coś z naszym prawem jest nie halo


dokładnie! zresztą widać na każdym kroku, że prawo w Polsce pozostawia bardzo wiele do życzenia.
inteligencja niektórych osób jak widać też... ;]

:))))))))))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do czego conwersy