Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:21:25

co robic mój chłopak pali trawkę,bardzo mi to przeszkadza bo jest niekontaktowy.nie może przestac bo twierdzi że mu tak dobrze.przez to dochodzi do tego że przestał mnie odwiedzac,co raz bardziej sie niedogadujemy.CO MAM ROBIC??

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:23:57

zacznij palić z nim heheh :D

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:25:13

olać :) on tego już nie rzuci, chyba, że tak bardzo go kochasz i on Ciebie, że jesteś w stanie go z tego gówna wyciągnąć..mój były miał to samo, ostatnio miał rozprawę, 19 zarzutów..dobry znajomy chodzi wiecznie taki zapruty, że szkoda gadać, mówi w maxxxxxxxxxxxxyyyyyyyymmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaalllllllllllnnnniiiiiiieeeeeeeeee zwolnionym tempie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-25 20:26 przez getfreakyy.

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:25:27

porozmawiaj z nim, powiedz zeby przestal albo Ty przestaniesz z nim byc ;p

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:25:54

Cytat
euterpe
zacznij palić z nim heheh :D

Ja nie widzę w tym nic śmiesznego...

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:25:58

Cytat
euterpe
zacznij palić z nim heheh :D


osz pyty haha;D

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:26:31

porozmawiaj i zagroz ze go rzucisz jezeli nie pomoze i sie nie przestraszy zostaw go bo jesli jemu na tobie zalezy postara sie chociaz ograniczyc

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:26:50

.Bakaj sobie razem z nim;Pp

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:27:01

postaw mu ultimatum: albo ty albo palenie

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:27:23

Cytat
sweetie-kittie
Cytat
euterpe
zacznij palić z nim heheh :D

Ja nie widzę w tym nic śmiesznego...

dokładnieee

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:28:03

Cytat
euterpe
zacznij palić z nim heheh :D
o tym samym pomyslalam :D

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:29:00

Tez mialam podobny problem tylko ze z papierosami u mojego boy'a .. ;)

u mnie wygladalo to tak , ze zdecydowanie kazalam mu rzucic palenie (bo wczesniejsze prosby nie pomagaly) i dalam mu na to czas . ;p chlopak wzial sobie do serca i choc bylotrudno , to rzucil dla mnie. :)))

Warunek byl prosty - albo papieros, albo ja. Wybral mnie .. ^^

Moze Ty tez tak sprobujesz ? ;>

W sumie to ja wolalabym stracic chlopaka niz byc z jakims chorym nalogowcem ktory poza papierosem czy marihuaną swiata nie widzi. =/

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:31:59

Cytat
anula23-23
Cytat
euterpe
zacznij palić z nim heheh :D
o tym samym pomyslalam :D
ja też pomyślałam o tym;p hehe ja nie widze w tym nic złego jeśli to jest wszystko w granicach rozsądku :P

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:33:37

ja właśnie rezwałam ponad 3letni związek -przegrałam wielokrotnie z trawka,niestety wolił ja niz mnie ,były test robione nawet do psychologa poszedl-wieczne kłamstwa i oszustwa,męczarnia przez rok,dałam se spokój mimo że bardzo go nadal kocham
niestety -moze oglądałas barwy szczęścia-jaka była sytacja z narkotykami-widocznie trzeba stracić wszystko by się obudzić i ocknąć,nie jestem z Tomkiem już 2 miesiące, chociaz wcześniej odchodziłam od niego i po 2 tygodniach nie wytrzymywałam-przeważnie pijana i dzwoniłam,wiadomo jak sie to konczyło,ok było fajnie pare dni a potem znowu to samo i teraz jest kompletna cisza -ani on nie oddzywa się ani ja,masakra co to robi z człowiekiem,jest on starszy ode mnie o 7lat po to brałam kolesia starszego,by miał już cos w głowie poukładane, dojrzały i odpowiedzialny,wyszło na odwrót to ja sie okazałam bardziej dojrzalsza i racjonalna,
jak se przypomne te kłąmstwa w zywe oczy to mnie do teraz krew zalewa,cała rodzina i znajomi mi wmawiali juz dawno bym go zostawiła bo on ma za dobrze u mnie i nie rzuci tej pieprzonej trawy-pali ją z 8 lat kiedyś codziennie a od 3lat co tydzien od roku co jakiś miesiąc,robiłam testy i wiecznie widziałam -POZYTYWNY i łzy w oczach i załamania.tragedia co zrobic ,nie dałam się ogłupiac i niszczyc swojego życia, jeśli on tego nie zerwie - to znaczy że Cię nie kocha,więc po co byc z takim facetem,życze powodzenia,u mnie była tragedia ale jestem twarda i jestem szczęśliwa że wszyscy wogół mnie wspieraja.

ps sorry za błędy szybko pisze a nie chce mis ie poprawiać pa

chlopak i marihuana

25 cze 2009 - 20:34:08

Cytat
anula23-23
Cytat
euterpe
zacznij palić z nim heheh :D
o tym samym pomyslalam :D

o. :D

nie , nie dawaj mu ultimatum... myslę, że to moze pogorszyc sytuację nawet .. to tak jak chłopak mówi "albo sex albo koniec" , takie rozwiązania nie wiem czy są najlepsze... lepiej porozmawiac spokojnie ale powaznie. powiedz ze od czasu do czasu bedzie mogl, ale bardzo rzadko, nie zakazuj mu na razie calkowicie, od swięta, ale troszeczkę:D no chyba ze zgodzi się w ogole.. powiedz mu ze tu nie chodzi o ciebie, tylko o niego, ze martwisz się o jego zdrowie.. mozesz uzyc tez takiego argumentu ze jak będziecie kiedyś wspominac sobie stared czasy to nie chcesz zeby Twój mąz mial luki w pamięci i nie pamiętal waznych dla Ciebie rzeczy..
hee mój przestal dla mnie :) pozwalam mu od czasu do czasu aby, rzadko bardzo:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WROCIC DO NIEGO CZY CIESZYC SIE WAKACJAMI ???????