Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Ja co prawda nie mam córki tylko dwóch chłopaków ale z doświadczenia wiem , że dla dziecka nie liczy się ile zabawka kosztowała tylko ile frajdy i zabawy sprawi. Na zajączka chłopaki dostali wypasione samochody zdalnie sterowane za około 120zł a większa frajdę sprawił im mały samochodzik za 4 zł , którym lubia bawić się do dzisiaj. Tak więc czasem nie warto wydawać zbyt duzych pieniędzy.
Dla 3 latka jeszcze nie ale dla dziecka powyżej 4 roku zycia jest już do wyboru parę ciekawych gier planszowych - to może być fajny prezent, może bawić a jednocześnie rozwijać jakieś umiejętności.
Albo teczki typu "maluję, ryzuję, ..." z ksiązęczkami do czytania i rysowania oraz zadaniami odpowiednimi do wieku.Mój 4 letni synek dostał takateczkę niedawno od swojej cioci i prawie codziennie coś w niej rysuje .

hej
Ja mojej 2,5 letniej corce chyba kupię lalke barbi w komplecie z takim chodzacym koniem prezent ok 190 zł ale ona uwielbia koniki i lalki barbi bawi sie nimi przez caly dzien.- albo porzadna lalke dzidziusia bo ma tylko taąi po mojej siorce. babci juz powiedzialam ze ma kupic kena bo naszemu spadkoemu odpada glowa :) widzialam tez fajne gry np. memo moze tez sie skusze :)

zweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
kami_g1
Witam dziweczyny :) moja chrześnica ma 4,5 roku. Ma starsze rodzeństwo ok 20stki. Jest tak rozpieszczona, że głowa mała... Mała rządzi całą rodzinką, eh masakra. Obsługa zwykłego komputera to dla niej nie problem, trampoline na podwórku ma.Zawsze mam problem co kupić, bo jak patrze na zabawki to widzę, że ona to już ma i ciężko ją czymś zainteresować na dłużej. Z tego co odczuwam, to rzadko doceniają jak coś dostaną, obojętnie co by to było.

a może malowanie ceramiki? dzis widziałam kubeczki i jakieś świeczniki do malowania farbkami. Albo robienie biżuterii?

my kupiliśmy naszemu synkowi taki warsztat, składa sie w nim McQueena,zmienia opony etc.

[embed_image b3c288eeab327915ef127db3926c7a88]

ja kupiłam dla jednego z chrzesniaków gre monopoly szalona gotówka z bankomatem w auchanie za 34,80zł, ale najlepsze jest to ęe jak gazetka wyszła z zabawkami to poszłam do auchana i pytałam czy jest ta gra i oczywiscie nie było myslałam ze to tylko w gazetce jest bo cena rynkowa ok 69-89zł i tak chodzilam 4 dni , podeszłam do jednej z pan co wykłada zabawki i pytam czy wogole mieli ta gre bo chodze 4 dni i jej nie ma a pani na to proszę zemna wzieła mnie na zaplecze i mi dała gre pytam czemu nie ma na sklepie to powiedziała ze w takiej cenie ludzie by wykupiłi po kilkanascie sztuk na handel





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 20:44 przez iwo25.

my synkowi( w styczniu skonczy 3 latka) podrzucimy pod choinke albo kasę sklepową , coś w tym styluzłyembed_image 79b233f2cdd791724e29d48cd65c646b] lub taka

myślimy jeszcze o takiej kuchence :

synek lubi sie bawic takimi rzeczami, a przy okazji bedziemy uczyc pomalu cyferek za pomoa zabawy

zainteresowało nas jeszcze takie tablety lub laptopy - ale to moze na urodzinki



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 22:42 przez urwisek85.

Udało mi się uchwycić trampolinę używaną 1 dzień , podobno dosłownie kilka godzin i potem zainteresowanie dzieci uciekło , także praktycznie nówka 140cm średnicy z neo sport z siatką zabezpieczającą i 24 miesięczną gwarancją za 180zł +30 koszt przesyłki :D już do Nas jedzie, będzie w ponieziałek :D ale będzie krzyk hehe

Drogie Mamy!
Potrzebuję Waszej pomocy i wsparcia. Jestem chrzestną dziewczynki, która skończy w grudniu 7 lat no i do tego święta, czyli takie 2 w 1. Chciałabym jej kupić prezent, z którego się naprawdę ucieszy, nie za bardzo wiem czym się interesuje, co lubi. Chodzi do 2 klasy, więc podstawy liczenia i czytania ma już opanowane :) powiedzcie, czym się bawią Wasze pociechy w tym wieku? Jakie zabawki / postaci z bajek / gry itp. są teraz modne? Nie chciałabym kupić czegoś, co jest już sto lat za murzynami..


z góry dziękuję za pomoc!

serdecznie pozdrawiam
Martyna

martyska to ja ci powiem,co do tej pory ja kupilam mojej 7latce.

-2 lalki monster high

-gitara, prawdziwa, ale jednak troche mniejsza od klasycznej, taka w sam raz dla 7latka

-twister

sa to rzeczy i ktore poprosila.

My w domu czesto gramy w zgadnij kto to- swietna gra i Piranie atakuja.
Fajny dla 7latki moze tez byc elektroniczny pamietnik.

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Ja jak na razie wyprzedanę rzeczy na szafie by uzbierać na prezenty ale mam też od dłuższego czasu dylemat bo moja córcia w grudniu 23 kończy 9miesięcy i kompetnie nie wiem co jej kupić bo mimo iż jest wiele fajnych zabawek w sklepach to Ona nie bardzo się garnie do zabawy nimi...myślałam kupić Jej taką huśtawkę skoczka w której może sobie skakać i jeszcze nie wiem co do tego muszę zrobić chyba sobie spacer po CH.
A może któraś z Was ma na sprzedaż taką huśtawkę?

Jeżeli moge coś podopowiedzieć to moja córka uwielbiała bujać sie na koniku z ikea drugą ulubina zabwką to była huśtawka przymocowane do futryny korzystała z niej do 4 r.ż wszytkie zabawki typu szczeniaczek uczniaczek krzesełko uczydełko itp. popatrzyła sie i lądowały na półce a jeszcze jedna fajna zbawką jaką dostała to była fonntana podróbka ale moja córka szlała jak ja dostała


ja szukam beyblaya? niewiem jak to się piszę ale poszukuje! gdyby ktoś miał to pisać na priv:)

ja kupie mojemu dwuletniemu synkowi taki warsztat fischer price ,zabawki fp sa solidnie wykonane i bardziej wytrzymałe na uderzenia itp.
lepiej jedna solidną kupic ,zeby posłuzyła dłuzej ...a moj mały łobuz potrafi....





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-25 21:36 przez 1milagros.

ja mojej Lence 1.4 m-cy zakupiłam szczeniaczka uczniaczka mam nadzieję że się spodoba małej


witam ja sie zastanawialam nad prezentem i wymyslilam konika my little pony chorego za 90 zl kupiony mam nadzieje ze tez i trafiony heh

następna dyskusja:

w ciaży na solarium?