Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć :) Serdecznie zachęcam Was do założenia konta w serwisie TestMeToo.
Założenie konta trwa dosłownie kilka chwil. Po zalogowaniu do serwisu będziecie co jakiś czas otrzymywać ankiety dotyczące produktów lub Waszych zainteresować. Po ich wypełnieniu możecie już tylko oczekiwać na zaproszenie do testowania :)
Ja jako zaradna mama miałam okazję testować całe opakowanie pieluszek marki Toujours.

Z testu napisałam własną recenzję, którą znajdziecie tu: https://testmetoo.com/raport/lidl/pieluszki/toujours/201602?pr=LIDL&np=Nowe%20Pieluszki%20Toujours&k=100&token=705969f46ed6c80a33659fd10b6cfddc&opinie=tak&PLP=1&utm_source=Custom&utm_medium=custom&utm_campaign=Pieluszki_Toujours_Lidl&message_class=TesterReport

Aktualnie szykują się testy kosmetyków, także myślę, że warto się zainteresować :)

Inne interesujące Was recenzje znajdziecie na stronie głównej serwisu https://testmetoo.com/

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

W sumie takie testowanie produktów to fajna sprawa ;) Sama się kiedyś zastanawiałam czy do tego rodzaju branży nie wskoczyć. Blogujące mamy to teraz potęga, która zgarnia całkiem niezły hajs ;) Sama się zastanawiałam niedawno nad założeniem bloga parentingowego, tym bardziej, że prawie każda agencja pr taka jak http://wizerunkowo.com/ proponuje czy to na zasadzie barteru czy za pieniądze pisanie notek o produktach różnej maści. Opcja super, więc pewnie jeszcze trochę nad nią podumam ;)

Czyli "zarabiaj na testowaniu produktów"
Czy to się opłaca i ile można wyciagnąć?
Czy opinie internauty który staje się ekspertem danej marki są uznawane i polecane innym?

Witam :)

Nie jest to zarabianie pieniążków. Korzystasz na tym, że możesz dostać jakiś produkt za darmo i go przetestować.
Aktualnie biorę udział w kampanii jogurtów znanej marki. W ramach projektu mogę zakupić jogurty za kwotę 55 zł, a następnie kwota ta zostanie mi zwrócona.
Korzystają obie strony - ja z rodziną próbujemy czegoś nowego, a firma, która jest twórcą produktu, otrzymuje opinie konsumentów.

Oczywiście Twoją opinię i każdego innego Testera czytają inne osoby zainteresowane tematem, a niejednokrotnie właściciele marek w reklamach swojego produktu powołują się na wyniki testów konsumenckich.

Pozdrawiam!

A tutaj część pierwsza zakupionych w ramach projektu jogurtów. Kampania prowadzona jest na portalu https://www.trnd.com/pl/

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-24 10:51 przez themadzixon.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Realnie rzadko się coś kiedyś dostaję... raczej rzecz dla osób z blogiem i to jeszcze nie takim nowym co dopiero raczkuje, ale już znanym chociaż trochę.

Nie ma Pani racji, nie prowadzę żadnego bloga. Post jest z 2016 roku, a ja przez ten czas miałam okazję testować przeróżne rzeczy. Pula osób klasyfikujących się do testów jest na prawdę bardzo duża. Wystarczy regularnie wypełniać ankiety, na podstawie których jest się kwalifikowanym (lub nie) do wzięcia udziału w testach.

Jest wiele różnych platform tego typu i warto być aktywnym na każdej z nich ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocne mamy wzywam was