Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

nie pomogę bo nigdy nie robiłam żeli i akryli na nogach

kinius33 mam pytanie, co może być powodem odpadania całego paznokcia jeżeli się opracowywuje na szablonie? Nie podchodzi powietrze, tylko odpada cały paznokieć . Po zrobieniu wyglądają estetycznie i nic się nie dzieje.
Skórki też nie są pozalewane, czy może to być wina żelu?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

może źle przygotowałaś paznokieć pod żel, może źle zmatowiłaś lub nie odkwasiłaś...

temptress
Z tym coverem to jakaś totalna fikcja, uzupełnienia na stopach robi się co 1- 2 miesiące w zależności od wzrostu płytki.
Twoje paznokcie są nieprawidłowo zrobione i podejrzewam, że również niedobrymi produktami.
Jeśli żel jest dobrej jakości, jest też elastyczny. Nie ma przeciwwskazań do stosowania go zarówno przy przedłużaniu, jak i przy pokrywaniu naturalnej płytki. Specyfikacja aplikacji jest trochę inna. Proszę pamiętać, że paznokcie przedłuża się nie tylko na tipsie, ale także na formie i wtedy pracujemy tymi samymi żelami.
Proszę tej kobiecie powiedzieć, że za taką chałturę należy się zwrot pieniędzy. Nic nie wskazuje na uszkodzenia mechaniczne.
Problem, który opisałaś wyraźnie sugeruje błędy stylistki.
edysia11 Problem może leżeć wszędzie :) Pierwsze co przychodzi mi do głowy to masa położona na mokry primer (nie ze wszystkimi można tak robić), złe opracowanie paznokcia powodowałoby raczej podpowietrzanie, nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby "na raz" odpadła cała masa. Możesz również źle podkładać formę i np. nie zalewać dokładnie wolnego brzegu naturalnej płytki, może to być wina złego żelu. Najlepiej powiedz dokładnie co robisz :)

A czy powodem może być to,że mam jeden żel? tzn. że pierwsza warstwa i ostatnia to ten sam żel?

A czy jest to żel zastosowania jednofazowego?

Nie napisane..sama nie wiem. bo dostałam w prezencie.

No to sprawdź, nie rozumiem jak może nie być napisane, co to za żel???

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Ma ktoś pomysł jak ozdobić pazurki? będę dziś robić manicure i pedicure i nie mam weny jak je ozdobic

Może naturalnie?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

zrobiłam sobie takie


a to jak zobaczyłam to padłam

CHRUPEK! Miej litość! Człowiek tu przy śniadanku forum otwiera i co widzi??? Yyyyyyyyyaaaaaaaahhhhhhhhhh ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

no co zadbane pazurki :D

Witam
Moje paznokcie są mocnie , nie rozdwajaja się , nie łamią itp.itd. Ale jeden paznokieć pęka w połowie- chyba tak to mozna opisać, jak tylko wyjdzie poza opuszek palca.Trochę mnie to irytuje.Czy jest jakis sposób na to? Tylko proszę o nie wysyłanie mnie do specjalistki. Pozdrawiam.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Jeśli ciągle sie to dzieje to kup sobie taki preparat "klej"
Klej zabezpieczający płytkę złamanego paznokci
kosztuje ok 7zł
Ratunek dla złamanych lub pękniętych paznokci. Wypełnia pęknięcia, odbudowuje strukturę powierzchni paznokci. Może stanowić doskonałą bazę pod lakier. poj. 10 ml


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie kosmetyki dla dwulatka?