Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

39 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Dzięki.Spróbuję.

już od dawna chodzi za mną, zeby sie nauczyć robić sobie (wyłącznie) zel na pazurkach.
bez zrobień, bez frencza - ot nałozyć sobie te kilka warstw "tajemniczych" specyfików i juz:)

ale... NIE UMIEM:)

i teraz prośba do tych co się znajo i umiejo:)

podajcie mi proszę sprawdzone strony www, które w przystepny sposób tłumaczą co i jak, podają co i w jakiej kolejności, podają jakie specyfiki są dobre, a które to badziew, które podają co trzeba kupic.

podkreślam - chcę umieć zrobić sobie pazur w sposób najbardziej prosty i nieskomplikowany, na wlasnej płytce paznokcia, bez szablonów - byle był pazur wzmocniony, dał sie pokryc lakierem i wsio.

chyab ze któraś z was chce mnie nauczyć online - odwdzięczam się ciuszkami:D

ojej nie mam pojęcia mam do tego anty talencie ale podbijam

Cytat
netka_an
już od dawna chodzi za mną, zeby sie nauczyć robić sobie (wyłącznie) zel na pazurkach.
bez zrobień, bez frencza - ot nałozyć sobie te kilka warstw "tajemniczych" specyfików i juz:)

ale... NIE UMIEM:)

i teraz prośba do tych co się znajo i umiejo:)

podajcie mi proszę sprawdzone strony www, które w przystepny sposób tłumaczą co i jak, podają co i w jakiej kolejności, podają jakie specyfiki są dobre, a które to badziew, które podają co trzeba kupic.

podkreślam - chcę umieć zrobić sobie pazur w sposób najbardziej prosty i nieskomplikowany, na wlasnej płytce paznokcia, bez szablonów - byle był pazur wzmocniony, dał sie pokryc lakierem i wsio.

chyab ze któraś z was chce mnie nauczyć online - odwdzięczam się ciuszkami:D

hej do tego potrzebna wiadomo lampa uv primer cleaner i żel silikonowy bo najlepszy na swoją płytkę też jestem początkująca ale to działa:)

Cytat
TELLA79

hej do tego potrzebna wiadomo lampa uv primer cleaner i żel silikonowy bo najlepszy na swoją płytkę też jestem początkująca ale to działa:)


nie nieeee, ja tak nie mogę - ja musze miec prosto wyłozone krok po kroku jak chłop krowie:o)

musze wiedziec po kolei co sie robi - jak ise przygotowuje paznokiec, czym, co do czego, ile co minut schnie - no wszystko od do:)

i ki diabeł jest jakis primer cleaner:)

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
netka_an
Cytat
TELLA79

hej do tego potrzebna wiadomo lampa uv primer cleaner i żel silikonowy bo najlepszy na swoją płytkę też jestem początkująca ale to działa:)


nie nieeee, ja tak nie mogę - ja musze miec prosto wyłozone krok po kroku jak chłop krowie:o)

musze wiedziec po kolei co sie robi - jak ise przygotowuje paznokiec, czym, co do czego, ile co minut schnie - no wszystko od do:)

i ki diabeł jest jakis primer cleaner:)

Głównym zadaniem primera bezkwasowego, tak jak i kwasowego, jest przygotowanie płytki paznokcia do nałożenia żelu lub akrylu – dzięki zastosowaniu primera wzrasta przyczepność masy do naturalnej płytki paznokcia. Primer odtłuszcza i odkwasza płytkę, wyrównuje jej PH.

Cytat
netka_an
Cytat
TELLA79

hej do tego potrzebna wiadomo lampa uv primer cleaner i żel silikonowy bo najlepszy na swoją płytkę też jestem początkująca ale to działa:)


nie nieeee, ja tak nie mogę - ja musze miec prosto wyłozone krok po kroku jak chłop krowie:o)

musze wiedziec po kolei co sie robi - jak ise przygotowuje paznokiec, czym, co do czego, ile co minut schnie - no wszystko od do:)

i ki diabeł jest jakis primer cleaner:)


ok to jutro się odezwę i Ci podpowiem to co sama wiem:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

we wcześniejszych postach chyba jest opisane jak się to robi.
Proponuję naukę na sztucznym palcu bo sobie możesz zrobić krzywdę, takie zabawy czasem niemiło się kończą

Chrupek jaką metodę wypracowałaś, że french Ci taki idealnie równy wychodzi?kurcze może ja mam zły pędzelek albo co?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Kładę biały akryl na swoim paznokciu i nadaję formę, nie używam szablonów. Resztę uzupełniam żelem.
Nie używam białego żelu bo jest jakiś kruchy i zawsze mi odpada a akryl się ładnie trzyma

Cytat
CHRUPEK
Kładę biały akryl na swoim paznokciu i nadaję formę, nie używam szablonów. Resztę uzupełniam żelem.
Nie używam białego żelu bo jest jakiś kruchy i zawsze mi odpada a akryl się ładnie trzyma

no na to nie wpadłam żeby pomieszać:) a napisz proszę jakiej firmy ten akryl i ewentualną cenę

Ja właśnie tym, co umieją zazdroszczę tej umiejętności, dlatego chciałabym się zapisać na kurs stylizacji paznokci. Popatrzyłam na stronę Diamond Cosmetics, gdzie moja koleżanka robiła kurs kosmetyczny, z którego też była zadowolona - okazało się, że teraz kurs stylizacji paznokci kosztuje tam tylko 1000 zł. i dostaje się gratis zestaw startowy. Swoją drogą taki zestaw startowy nie jest chyba mało wart.

netak_an "Kurs" krok po kroku masz na wcześniejszych stronach, w razie czego służę pomocą.
koneserka3 Kurs za 1000zł? Baaaaaaaaaardzo mało. Nie wydaje mi się, żeby było warto.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

higiena buźki