Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

VISION EXPRESS opinie. Warto?

29 lip 2016 - 12:51:27

Hejj, korzystałyście może z usług salonów vision express? musze wybrać się na badanie wzroku i ew. wymienić szkła i oprawki. Nie mam jakiejś wielkiejw ady wymagającej skomplikowanych badań. W sumie nie mam kiedy iśc do okulisty bo pracuję do późna a te salony vision express są w galeriach i są długo czynne.

Ponoć oferują darmowe badanie wzroku i tutaj zastanawiam się na ile jest ono rzetelne? czy na jego podstawie dobiorą mi odpowiednie szkła?
i 2 kwestia: ceny oprawek w vision, niby mają rabaty za wiek itp itd, 2 para za pół ceny i zastanawiam się czy na tej 1 parze nie dowalają ceny takiej kosmicznej że się odechciewa.
Jeśli któras z Was była i poleca lub odradza- dajcie znać !

VISION EXPRESS opinie. Warto?

29 sie 2016 - 08:57:53

Ja tam wolę kupić soczewki w necie bo jest taniej, do tego kupiłam sobie borówkę na wzrok polecam naprawdę pomaga, jest to skuteczny suplement diety:)

VISION EXPRESS opinie. Warto?

29 paź 2017 - 13:56:20

tak, kupowalam u nich okulary jakies 2 lata temu. Badanie robilam u lekarza. Vision Express jest spoko.

juz nie pamietam ile placilam za okulary bo mi firma zwracala koszty. Ale b. fachowo mi pomogli i dobrali odpowiednie szkła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-29 13:57 przez highhope.

VISION EXPRESS opinie. Warto?

21 lis 2017 - 16:09:45

Byłam ich klientką przez ok 10 lat, ani razu nie otrzymałam żadnej zniżki za badanie wzroku zawsze musiałam płacić, chyba że była jakaś tam promocja przy zakupie okularów, soczewki mają bardzo drogie.
Zmieniłam firmę i jestem zadowolona.

VISION EXPRESS opinie. Warto?

11 cze 2018 - 21:44:32

A ja VE nie polecam. Robilam u nich okulary (z soczewek pozniej zrezygnowalam, bo meczylo mnie ich zakladanie i sciaganie, to nie dla mnie) i ich jakosc pozostawia wiele do zyczenia. Po okresie gwarancji zaczela schodzic mi ze szkiel ta powloka ochronna, a w dodatku oprawki sie zniszczyly mocno, gdzie przy zakupie w innych miejscach wymienialam szkla/oprawki tylko ze wzgledu na zmiane mocy w szklach a nie na niska jakosc produktow. :-)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

VISION EXPRESS opinie. Warto?

20 wrz 2018 - 13:54:17

Ja VE polecam. Kilka lat temu byłam na badaniu wzroku bodajże za 9 zł. DO tego kupilam oprawki za około 250 zł. Była akurat promocja -70% albo coś w tym stylu. Okularki nosze do dziś.
Ja byłam akurat w Zielonej Górze. Myślę, że wszytsko zalezy od miłej obsługi a nie od konkretnej firmy.

VISION EXPRESS opinie. Warto?

10 lis 2018 - 14:55:23

Wiecie może czy warto badać sobie wzrok u optyka, na przykład właśnie w Vision Express czy lepiej iść do okulisty? Bo terminy do okulisty są za pół roku, a prywatnie to tak zdzierają, że szok...

VISION EXPRESS opinie. Warto?

04 mar 2019 - 14:06:43

Akurat na wzroku nie ma co oszczędzać. ;)

VISION EXPRESS opinie. Warto?

01 cze 2022 - 23:38:45

Kiedyś chodziłem do okulisty na badanie wzroku i było w porządku, Jakieś 6 lat temu poszłam do vision express z tego względu że jest długo czynne chyba do 21 ale nie jestem pewny.
Okulary mi dobrali dobre (chociaż mam kilka wad wzroku) badanie wzroku jest albo darmowe.

Ceny szkieł i oprawek podobne jak u innych optyków, nie zauważyłam różnicy.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

VISION EXPRESS opinie. Warto?

05 sie 2022 - 15:51:36

Najlepiej całkowicie zrezygnować z noszenia okularów uprzednio poddając się zabiegowi laserowej korekcji wzroku. Zabieg bezbolesny, bezpieczny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym, który potrafi wyleczyć nawet duże wady wzroku. Zabieg ten od lat z powodzeniem wykonują lekarze w warszawskiej klinice Libermedic.

VISION EXPRESS opinie. Warto?

22 lut 2023 - 13:10:04

Ja nie lubię, ale na ogół nie lubię sieciówek, wolę małych lokalnych optyków.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Medistore