VISION EXPRESS opinie. Warto?

29 lip 2016 - 12:51:27

Hejj, korzystałyście może z usług salonów vision express? musze wybrać się na badanie wzroku i ew. wymienić szkła i oprawki. Nie mam jakiejś wielkiejw ady wymagającej skomplikowanych badań. W sumie nie mam kiedy iśc do okulisty bo pracuję do późna a te salony vision express są w galeriach i są długo czynne.

Ponoć oferują darmowe badanie wzroku i tutaj zastanawiam się na ile jest ono rzetelne? czy na jego podstawie dobiorą mi odpowiednie szkła?
i 2 kwestia: ceny oprawek w vision, niby mają rabaty za wiek itp itd, 2 para za pół ceny i zastanawiam się czy na tej 1 parze nie dowalają ceny takiej kosmicznej że się odechciewa.
Jeśli któras z Was była i poleca lub odradza- dajcie znać !

29 sie 2016 - 08:57:53

Ja tam wolę kupić soczewki w necie bo jest taniej, do tego kupiłam sobie borówkę na wzrok polecam naprawdę pomaga, jest to skuteczny suplement diety:)

29 paź 2017 - 13:56:20

tak, kupowalam u nich okulary jakies 2 lata temu. Badanie robilam u lekarza. Vision Express jest spoko.

juz nie pamietam ile placilam za okulary bo mi firma zwracala koszty. Ale b. fachowo mi pomogli i dobrali odpowiednie szkła

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-29 13:57 przez highhope.

21 lis 2017 - 16:09:45

Byłam ich klientką przez ok 10 lat, ani razu nie otrzymałam żadnej zniżki za badanie wzroku zawsze musiałam płacić, chyba że była jakaś tam promocja przy zakupie okularów, soczewki mają bardzo drogie.
Zmieniłam firmę i jestem zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Medistore