Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 5/5

Zbyt ambitne przedszkole?

07 sie 2015 - 19:00:01

Ojjj w tym temacie to lepiej się nie wypowiadać bardzo mnie martwi to że dzieci idą wcześniej do szkoły. Noale cóż zrobić. Teraz zastaawiam się nad wykupieniem takiego https://bezpieczny.pl/promocja ubezpieczenia mimo iz szkolne ubezpieczenia nie są obowiązkowe

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 9/5

Zbyt ambitne przedszkole?

25 sie 2015 - 14:14:07

Zbyt ambitne? Nie przemawia do mnie ten tekst, swoje dziecko posłałam tutaj http://akademiapanakleksa-przedszkole.pl z dnia na dzień widzę jak się rozwija przynosi nowe wierszyki/piosenki do domu jest radosne i uśmiechnięte.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Zbyt ambitne przedszkole?

18 wrz 2015 - 13:47:59

Czasem wymaga się zbyt wiele od dzieci. Z drugiej strony, najlepiej im się uczy właśnie w tym okresie. Moja córka uczęszcza do AQQ http://aqq-kielce.pl/. Ma zajęcia z tańca i rysunku. W domu uczymy się angielskiego. Myślę, że to wystarczy :)

Zbyt ambitne przedszkole?

19 wrz 2015 - 11:48:41

Moja córcia ma 5 lat literki w większości zna i podpisać także się umie. Ostatnio byłam na zebraniu i Pani powiedziała że są dzieci bardziej chętne do nauki i mniej. Dziewczynką łatwiej to przychodzi no a chłopcom niestety gorzej.Literek co prawda będą uczyły się w szkole ale ona będzie je zachęcała do nauki pisania, poznawania literek oczywiście przez zabawę i podkreśliła wyraźnie że nic na siłę. Dlatego uważam że samo zadanie które twoje dziecko dostało jest ok ale jego forma nie na miejscu. Pani powinna powiedzieć to np w ten sposób że: prosi by chętne dzieci spróbowały w domu napisać swoje imię a w poniedziałek dowiemy komu się udało, czy poznały jakąś literkę, czy któraś była dla niego wyjątkowo trudna? Zadanie domowe kojarzy się raczej z obowiązkiem a one na razie nie mają obowiązku uczyć się literek. Zerówka jest po to by rozbudzić w nich tą chęć ale nie muszą tego umieć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bajki Masza i Niedźwiedź, Dora dla najmłodszych - na YouTube