Ostrzeżenia dla użytkowniczki Mia2015:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (16-09-2015 09:30) Spam.
Ja w tym roku byłam w Zakopanem na dwa tygodnie, nocleg był nieziemski tutaj w tym domku VIP byliśmy z rodziną całą paczką. Głównie chodziliśmy po górach bo wszyscy lubimy ten typ rozrywki. [color=#FF0000][moderacja - link][/color]
moderator (16-09-2015 09:31) Spam.
Popatrz tutaj [color=#FF0000][moderacja - link][/color] mają spory asortyment fajnych kiecek takich na wyjście ale również do biura do pracy na codzień, ja sporo tam kupiłam, spory plus za nowe marki które często wchodzą do oferty.
moderator (16-09-2015 09:31) Spam.
Ja w tym roku byłam w Szczawnicy, nocleg znalazłam tutaj [color=#FF0000][moderacja - link][/color] piękna okolica, ostatnio coraz mniej ciągnie mnie do wyjazdów zagranicznych.
moderator (16-09-2015 09:31) Spam.
No kwiatki doniczkowe to kiepskawy pomysł. Popatrz może tutaj [color=#FF0000][moderacja - link][/color] jest kilka fajnych gadżetów do domu idealnych na parapetówkowy prezent.
moderator (16-09-2015 09:31) Spam.
Trochę za bardzo różowa :) Popatrz lepiej tutaj [color=#FF0000][moderacja - link][/color] sporo fajnych kiecek bluzek mają, ja jak szłam na wesele to tam coś mi się udało wybrać.
moderator (16-09-2015 09:32) Spam.
Chyba lepiej będzie zapodać jakiegoś linka do wyszukiwarki np [color=#FF0000][moderacja - link][/color] i niech autor sobie sam poszuka czegoś co odpowiada jego gustom.
moderator (11-09-2018 21:31) Spam.
Teraz na lato zamawiałam sandały skórzane w Deichmannowym sklepie akurat fajne promocje były to aż żal było nie skorzystać. Jeśli chodzi o jakieś wyjściowe buty, botki kozaki itp to jeśli cena pozwala to również wybieram skórzane modele, bo nie oszukujmy się im lepszy materiał tym dłużej buty wytrzymają.
moderator (11-09-2018 21:32) Spam.
Tez jestem fanką sportowych butów latem, moim zdaniem to najwygodniejsze rozwiązanie i zawsze pasują do każdego stroju, często coś wybieram w Deichmannie, mają tam swoje marki, ale też markowe buty adidasa czy nike.
moderator (11-09-2018 21:32) Spam.
Ja lubię kupować w sieciówkach, mają często markowe buty dobrej jakości, na przykład w Deichmannie. W sumie ostatnio u nich też zamawiałam fajne baleriny idealne na te pogodę jaka panuje obecnie.

Zamknij to okno