Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 11:24:10

Ale co z tego, że nie zapytała o rozmiar, może ona bez względu na rozmiar pchnie te buty dalej i nie pomyli się w cenie tak jak Ty. Była oferta sprzedaży kliknęła i już co będzie dodatkowe pytania zadawała.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 11:24:58

Moim zdaniem powinnaś wystawiać to, co masz na stanie i jeśli zajmujesz się tym profesjonalnie, to natychmiast aktualizować swoje oferty, a nie w jednej aukcji wystawiać pięć rozmiarów.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 11:31:05

przeczytaj sobie regulamin. ona nie ma obowiazku czytania tych Twoich opisików. wiążąca jest tranksakcja i cena jaka kliknęła KUP. ja ost tez mialam taka sama sytuacje, sprawa sie rozstrzygnęła i sprzedajacej zablokowali konto. A ja zostalam bez butów..

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 11:32:18

No właśnie na all nie ma czegoś takiego jak kontaktowanie się przed kupnem. Twoja wina, trzeba zawsze patrzeć co się wpisuje.

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 11:34:51

nie mam długich opisow

2 zdania chyba mozna przeczytac

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 11:35:40

trampki, a trapmki ze złotym zamkiem jest chyba roznica - no tak, to wlasciwie wszystko zmienia. Przeciez te trampki nie staly nawet obok zlota.

Poza tym, masz napisane, ze masz rozmiary od 37 do 41, wiec po co kupujacą miala do Ciebie pisac?

Twoj blad i tyle.

Edit. to tym bardziej jest twój błąd, bo powinnać napisać, że masz taki i taki rozmiar, a ty wprowadzasz w błąd pisząc, że masz wszystkie, a tymczasem sprzedając je niby na allegro.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 11:48 przez characteristic.

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 11:37:12

buty mam po 1 rozmiarze,a jej rozmiar wlasnie sprzedalam na allegro ;-) wiec jej tych butow nie sprzedam,bo juz nie ma ;-)

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 11:37:59

NIC NIE MUSISZ JEJ SPRZEDAWAC ZA 10 ZŁ!!!!!!!! POMYŁKA I TYLE, JEDYNIE CO TO MOZESZ DOSTAC LIPEI KONIEC. NIE WYSYSŁAJ JEJ ZADNYCH BUTÓW! POMYŁKA I KONIEC TEMATU. Żadna kara Ci nie grozi spokojnie:)

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 11:39:21

haha, stara śpiewka - właśnie sprzedałam na all. Mnie też tak jedna załatwiła, że przypomniało się jej, że sprzedała jednak buty koleżance, tylko że o tym zapomniała.
Czarna lista. ;)

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 11:39:38

moj blad bo jednego zera nie odalam, ale zeby byla uczciwa to by zapytala czy cena napewno dobra, owszem nie staly obok zlota, ale takie buty napewno nie kosztuja 10 zl. a 10 razy wiecej. ja jej tych butow i tak nie sprzedam. mam nadzieje ze szafa to zrozumie,
caly czas prowadze sprzedaz i mam prawo sprzedawac buty gdzie chce i komu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 11:40 przez kinga_1900.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 12:16:46

A ja mam nadzieję, że Cię zblokują, cały czas prowadzisz sprzedaż i tak masz prawo prowadzić sprzedaż, gdzie chcesz, ale masz nie tylko prawa, ale i obowiązki szanowna pani sprzedająca, zresztą nie ma co gdybać sprzedających mnogo jest i przynajmniej po takich wątkach widać u kogo nie kupować, bo zero odpowiedzialności tylko same prawa i tłumaczenia takie, że człowieka trafia ;/

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 12:21:18

możesz nie sprzedać, najwyżej dostaniesz negatywa lub sprzedac i duzo stracic

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 12:22:02

nie przejmuj się, dostaniesz negatyw i tyle, może szafa zablokuje Ci konto na jakiś czas. Na pewno za taką kasę bym nie wysłała. Człowiek ma prawo do pomyłki a że dziewczyna nie potrafi tego zrozumieć to trudno

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 12:23:29

a skąd ona mogła wiedzieć, że te trampki powinny kosztować 100 zł? Może się na tym nie zna, zobaczyła ładne i tanie i pomyślała że kupi?

Nie wieszaj na nich psów bo to przecież twoja wina.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 12:32:11

Ostatnio będąc w sklepie Puma takim oto sposobem kupiłam torebkę z najnowszej kolekcji za 12 zł;)
Była naklejona zła cena a ja na tym skorzystałam.
Wracając do wątku niestety prawo jest po stronie tamtej dziewczyny , to jest Twój ewidentny błąd.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Śmieszne historyjki, proszę o głosy :)