Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 15:44:25

decyzja z szafy jest taka ..


''Opis przedmiotu zawierał informację dotyczącą konieczności nawiązania kontaktu przed zakupem. W związku z tym użytkowniczka .....zobowiązana była zapytać o dostępność towaru przed kliknięciem opcji "kup teraz".
nie podejmujemy się także dokonania zwrotu pobranej prowizji. Prosimy zatem obie Panie o przestrzeganie Regulaminu Serwisu..''

moja kara taka ze 1 zl zwrotu prowizji nie dostane.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 15:51:05

a napisałaś administracji, jak było z tą ceną, czy że ktoś kupił buty i nie zapytał o rozmiar, a Ty ten rozmiar akurat sprzedałaś?..

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 16:17:52

Bezczelna i cwana to jesteś ty, a nie kupująca. Nie rozumiem, jak można tak oszukiwać ludzi, jeszcze zakładać o tym wątek i zgrywać ofiarę. Chociaż nie, jest jeden plus takich wątków, wiadomo, kogo wrzucić na czarną listę.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 16:21:33

przynajmniej teraz bedziemy wiedzialy kogo omijac szerokim łukiem;D

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 16:32:39

nic mnie tak nie wkurza, jak chęć kupienia czegoś, po czym okazuje się, ze nagle sprzedająca już tą rzecz sprzedała na innym portalu

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 16:33:26

no ty u mnie akurat kupujesz/ zart

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 16:35:39

Według mnie tłumaczenie się tym, że dziewczyna ma 400 komentarzy i powinna wiedzieć ile warte są takie buty to dosyć kiepski argument. Podejrzewam że sama mając nawet 1000 komentarzy potraktowałabym taką ofertę jako okazję i na pewno bym skorzystała. To żadne wykorzystywanie sytuacji ani cwaniactwo.
Przynajmniej nie z jej strony... Ja nigdy przed zakupem nawet nie pomyślałabym, żeby pisać do sprzedającego czy przypadkiem nie pomylił ceny, bo rzecz jest śmiesznie tania. Uważam że każdy sprzedający ma swój rozum i wie co i za ile wystawia.
Gdybym ja znalazła się w takiej sytuacji, zakładając że kupująca nie zgodziłaby się na żaden kompromis, pewnie wysłałabym jej buty za taką kwotę za jaką je kupiła. Ale to tylko moja opinia.

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 16:36:49

caly czas chodzi mi o to ZE ja prosze o kontakt przed zakupem, na szafie wiele dziewczyn to robi

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 16:39:49

Ja Wam cos powiem. Przed swietami jedna dziewczyna kupila u mnie na all szpilki , ja sie pomylilam i kazalam jej wyslac ze szpilkami spodnice warta 99zl , a pomylka wynikla z tego ze jej kwota zaplaty przez pay wplynela z wplata innej uzytkowniczki i myslalam ze to ona kupila dwie rzeczy bo tak by wyszlo kwotowo. Ale dziewczyna byla tak ucziwa , ze mi spodniczke odeslal.
Wiec ja mysle, ze ta dziewczyna co nacisnela Tobie to kup teraz to jakby byla uczciwa to by zrozumiala Twoja pomylke i zrezygnowala ze swojej chciwosci posiadania tego kosztem kogos straty!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 16:40 przez gretastyl.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 16:40:30

nic nie sprzedawaj,i tyle,najwyzej ci konto zablokuja,wejdźcie w profil złozycielki wątku,to zobaczycie o jakie buty chodzi,oczywiste jest ze nie kosztuja 10zł:)

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 16:56:46

To, że Ty prosisz o kontakt to wiesz :D. Jeśli jest ikonka "kup" i ktoś kliknie to masz obowiązek mu sprzedać, nawet jeśli się pomyliłaś, nie rozumiem, dlaczego tego nie wiesz?

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 17:01:41

nie przejmuj się, nikt Ci nie karze jej sprzedawać, niestety niektórzy ludzie tylko czekają na pomyłki sprzedawców. Ja osobiście nie miałabym sumienia, żeby się wykłócać z Tobą.. normalny człowiek by zrozumiał.
No ale od niej jedynie negatywa dostaniesz

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 17:30:04

A w którym miejscu kupująca złamała regulamin?

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 19:56:05

o to chodzi ze dziewczyna nie byla wyrozumiala, kazala je sprzedac i tyle..
nie sprzedam, bo administracja podjela decyzje na moja korzysc, ze ona powinna przed zakupem zapytac itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 19:57 przez kinga_1900.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 20:00:59

twoja wina, a ona wcale nie jest beszczelna tylko ma refleks :P jakby nie ona je kupila to jakas inna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy ją widziałaś?