Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

rozwód

6 minut temu

Przebranżowienie lokalu

42 minut temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 20:03:59

właśnie.
wszelkie machlojki tego typu zgłaszam, bo to jawne omijanie prowizji

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 20:35:19

o ile pamiętam to jeśli nie jesteś sklepem na szafie to nie możesz pisać w opisie że dostepne rozmiary 36-41 tylko każdy rozmiar buta to jedna oferta..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 21:01:15

Niestety ale tak kończą się próby omijania prowizji. O tym, że prowizja jest wysoka dyskutowałysmy tu z dziewczynami nie raz. Ale nie zmienia to faktu, że skoro sprzedajesz tu to zaakceptowałaś regulamin. Z Twoich wypowiedzi wynika, że omijasz prowizję i cwaniakujesz no i trafiłaś na inną cwaniaczkę. Nie kombinuj tylko normalnie sprzedawaj to nie będą Cie spotykały takie historie.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 21:03:08

Ja jestem ciekawa jakim cudem nadal mając normalne konto sprzedajesz tutaj jako sklep - tym administracja się nie zajęła? Chętnie to zgłoszę.

Poza tym - taka jesteś oburzona o to że kupiła, jakbyś się pomyliła, rzeczywiście pomyliła to nie byłoby tego wątku z takimi oburzeniami. Ty najzwyczajniej w świecie chciałaś ominąć prowizję i temu tak burzysz bo coś Ci nie pykło.

Takie elementy najlepiej omijać szerokim łukiem.

Ja na miejscu kupującej poprosiłabym o kolejny rozmiar skoro ten jej się sprzedał, jak za 10zł to wzięłabym taki który byłby dostępny, wtedy pewnie okazałoby się że nagle wszystkie rozmiary się sprzedały.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 21:04 przez MoniqueJulie.

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 21:26:47

nie jestem sklepem , bo chcialam konto jako sklepowe ale juz nie bylo mozna zamienic
o to chodzi ze to ja zglosilam do szafy, bo nie uwazalam ze to sa ''machlojki'' z mojej str.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 21:27 przez kinga_1900.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 21:31:45

a kogo obchodzi twoje skontaktuj się przed zakupem?

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 21:32:20

Cytat
kinga_1900
nie jestem sklepem
no wcale, fragment Twojego opisu:
"KONTO JEST SKLEPOWE ;-)
WIEC ZADNYCH WYMIAN.. !!!"

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 21:37:03

daj spokój, napisz ze pomyliłaś ceny, wielkie rzeczy, ani ona ani ty nie jesteś stratna, jej sie nie udal tanio kupić butów,Tobie zarobić. Przeproś, podziękuj i koniec sprawy. Nie oddałabym za bezcen rzeczy wartej 10 razy tyle.WYstawi negatyw,odwdzięczysz się tym samym.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 21:45:36

Radzę zapoznać sie z regulaminem. Nie masz konta sklep więc nie nie nazywaj się tak w opisie. Druga sprawa to, że łamaniem regulaminu jest wystawianie rzeczy w wielu rozmiarach. Jeśli masz rzeczy w wielu rozmiarach jak np. trampki to osobno wystawia się każdy rozmiar. Oprócz tego zawsze możesz założyć nowe konto jako sklep i nie będzie problemu. Według mnie na tą chwilę zwyczajnie oszukujesz portal. Bo jeśli masz ileś tam sztuk tej samej odzieży czy butów to już nie jest sprzedaż ,,detaliczna".

Zła cena a sprzedaz/kupno

08 mar 2014 - 08:40:21

Skoro z Szafy napisali, że miałaś w aukcji napisane o prośbie kontaktu przed kliknięciem KUP TERAZ i popierają takie zwyczaje to moim zdaniem powinni zamiast KUP TERAZ stworzyć przycisk ZAPYTAJ O PRZEDMIOT. Wtedy nie byłoby problemów....



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-08 08:46 przez kamejla2.

zweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 1/5

Zła cena a sprzedaz/kupno

08 mar 2014 - 08:43:32

rany najwyzej ci negatywa wystawi i tyle,przeciez do wiezienia nie pojdziesz za to :)

Zła cena a sprzedaz/kupno

08 mar 2014 - 09:28:53

To Ty zawaliłaś, ona kupuje za tyle za ile jest wystawione i to, że napisałaś że prosisz o kontakt nie ma żadnego znaczenia. Popełniłaś błąd, a za błędy trzeba płacić niestety.

Zła cena a sprzedaz/kupno

08 mar 2014 - 09:39:17

Cóż... rozumiem, że się pomyliłaś, każdemu się to może zdarzyć jednak popieram dziewczyny wyżej. Najlepszym wyjściem będzie dogadanie się. To nie jest wina tej dziewczyny, że wpisałaś złą cenę. Poza tym nie uważam, żeby dziewczyna to wykorzystała, ponieważ wiele z nas czasem chcąc się pozbyć szybko jakiejś rzeczy wystawia ją w tak niskich cenach :) wtedy to dla kupującego jest naprawdę wielką okazją i szybko klika ''kup teraz'' nie myśląc nawet o wysłaniu pytania :) Dogadajcie się, każdy z nas jest człowiekiem i chyba zrozumie tą niefortunną sytuację, a przynajmniej trzeba mieć taką nadzieję, życzę powodzenia :)

Zła cena a sprzedaz/kupno

08 mar 2014 - 10:10:54

Mam dość takich cwaniar jak Ty , jeśli nie podoba Ci się sprzedaż na szafie to sprzedawaj te swoje bazarowe ciuszki gdzie indziej. Cel tego portalu wydawał mi się inny , miałyśmy sprzedawać lub wymieniać te ubrania ,które zalegają nam w szafach. Niestety to przez takie osoby jak Ty wprowadzili tą prowizję , którą teraz jeszcze bezczelnie próbujesz omijać!

Zła cena a sprzedaz/kupno

08 mar 2014 - 12:43:53

Trochę szafa mnie zaskoczyła taką decyzja, naprawdę. Nie bardzo ją rozumiem, bo wielokrotnie było powtarzane, że opis jest fakultatywny, to znaczy, że kupująca jeśli nie ma ochoty, to nie musi się z tym zaznajamiać, bo liczy się złożenie oferty.
W każdym razie dzięki takim wątkom wiadomo kogo omijać. Selekcja naturalna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pilnie poszukuję Persa reproduktora PODKARPACKIE !!!