Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

55 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 12:37:16

Masz obowiązek sprzedać jej te buty, bo za tyle je wystawiłaś. Nie rób afery i bądź uczciwa.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 12:38:05

Wydaje mi się, że się nie pomyliłaś chciałaś tylko uniknąć prowizji. Uważam że tamta dziewczyna ma rację



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 12:39 przez agawa231.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 12:42:11

mozesz nic nie tracic i nie wysylac..ale nie licz ze szafa Cie zrozumie;D wystawilas i sprzedalas i nagle Ci sie odwidzialo....dostaniesz pewnie blokade na jakis czas,i negatywa

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 12:46:16

Jeżeli handlujesz rzeczami na kilku portalach musisz być przygotowana ,że ktoś może nacisnąć "kup teraz" bez skonsultowania się z Tobą. Na następny raz patrz co piszesz i nie będzie problemu. Jest wiele osób które szukają takich okazji ,nie tylko tutaj . Wina jest Twoja.

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 13:53:13

jakiej prowizji chcialam uniknac? wogle wiesz co piszesz? przed zakupem sie z nia nie kontaktowalam,rozumiem zeby przed kup teraz sie z nia umowila ze wystawie nizsza cene itp. a potem ona nie chciala tego zaplacicbo cena byla inna a tu zadnego kontaktu, dziewczyna wie ile kosztuja takie buty ma ponad 400 komentarzy wiec nowa nie jest, a okazji niech se i szuka, ale nie wywiazala sie z umowy.brak konkaktu, pisalam juz wina by lezala po mojej str gdyby sie zapytala czy jest jej rozmiar a ja bym odp. ze tak, a tu zadnego kontaktu> nie raz dostalam zwrot prowjzi od szafy, bo dziewczyny nie pytaja o dostepnosc rozmiaru a jest to na str przedmiotu, i mam nadzieje ze i tu tak bedzie.
ja mam byc uczciwa? i sprzedac jej buty? tzn oddac? a ona uczciwa byla ? chyba NIE, tylko cwana



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 13:53 przez kinga_1900.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 13:59:50

Zrozum, że ona NIE MUSIAŁA się z tobą kontaktować.

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 14:04:56

musiala wystawiajac swoje ciuchy pisze

przed zakupem prosze o kontakt..
!!
...................................

opis oferty..
..

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 14:05:39

Masz jeszcze te trampki za 10 zł ? Sama bym z chęcia kupiła i przyjechała po nie osobiście ;] ...
tak poza tym... kiedyś oglądałam program, że facet popełnił podobną pomyłkę wystawiając SAMOCHÓD za wiele niższą cenę niż chciał. Niestety nie było mu łatwo unieważnić transakcję...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 14:11 przez kamejla2.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 14:06:49

dokładnie twój błąd to że piszesz przed zakupem napisz do mnie znaczy sprzedam ci poza szafa aby uniknąć prowizji

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 14:08:15

mam ale z jednym zerem wiecej

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 14:10:03

a to zero jest może przed jedynką ?

dałaś plamę i tyle

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 14:11:26

Naprawdę nie rozumiesz regulaminu? Nikt nie musi czytać opisu, ważna jest cena ikona "kup teraz". Poczytaj nieco, zaznajom się z prawem.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 14:11:54

To TY się nie wywiązałaś z umowy. Zwłaszcza, że nie masz żadnej informacji w opisie przedmiotu o pytaniu o rozmiar, tylko że masz OD-DO. A takie wykręty, że akurat ten rozmiar sprzedałaś na all właśnie w takim momencie, są kiepskie. Za głupotę się płaci. A jeśli chodzi o Twój stosunek do kupujących, to ja bym nigdy nic od kogoś takiego nie kupiła.

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 14:13:04

to była ironia :P

Zła cena a sprzedaz/kupno

07 mar 2014 - 14:16:54

Twój błąd, więc ona ma prawo otrzymać towar po wystawionej cenie, moze się z Tobą dogadać,ale musi, a to ze prosisz o kontakt to nic- sytuacja jest jasna :kupujący kupuje towar po cenie, jaką wystawił sprzedający i kropka, nie będzie się zastanawiał czy ta cena jest śmiesznie niska!!!Twój błąd-twoja strata!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wymiana - zniszczona szmatka