Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Grudnióweczki 2013

01 maj 2013 - 10:38:09

wiesz zawsze się trafi ktoś komu nie będzie się podobać imię które wybraliście u nas też tak było, ale my na innych nie patrzeliśmy takie wybraliśmy i tak zostanie:) Ja mam koleżankę która ma córę o imieniu Inka i w urzędzie nie chcieli się zgodzić na to imię mimo że w starych podręcznikach i paru książkach trafiła na to imię pisała podanie i w końcu się zgodzili... mam też znajomą która nazwała córę Lea i nie było problemu bo to imię pani w urzędzie znała z Biblii :) Jeśli przyjdzie mi wybierać 2 imię dla córci to będziemy mieli duży już problem

Grudnióweczki 2013

01 maj 2013 - 20:46:09

Trzeba walczyć o swoje :) Drugie imię dla córci poza Alicją.... kurcze nie mam pojęcia.. :D Też miałabym problem :) Antośka może :) ale jak widzisz ja wole bardziej tradycyjne imiona, a Ty nowoczesne - każdy ma jakiś bzik :)
Proszę powiedz mi proszę, czy Ty miewasz wieczorne bóle brzucha takie niczym kolka ? Od 3 dni wieczorami czuję ten ból po lewej stronie i tak się zastanawiam co to takiego... ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-01 21:20 przez martynkaa15.

Grudnióweczki 2013

01 maj 2013 - 22:44:04

Witam wszystkie mamusie ;)) dołączam sie do Was. Jest to moja pierwsza ciąża która była dla wszystkich zaskoczeniem i troche sie boje... ale jest lepiej niz na poczatku gdy sie dowiedziałam ;) kocham swoja fasoleczke serce

Grudnióweczki 2013

01 maj 2013 - 23:50:14

Zapraszam do mnie mam 6msc coreczke moze jest cos co przyda sie przyszlym mamuskom:)

Grudnióweczki 2013

02 maj 2013 - 00:05:26

Buniu - witamy Cię i serdeczne gratulacje :)
Nie martw się na pewno sobie poradzisz :) Wiara w siebie przede wszystkim :) i trzymam kciuki za Ciebie i fasolkę :)

Grudnióweczki 2013

02 maj 2013 - 06:25:28

Gratuluję kolejnej mamusi :)

martynka tak pobolewał mnie brzuch a nawet miałam skurcze jajników takie uczucie jak by mnie ktoś w nie igłami kuł że czasami, aż wyprostować się nie mogłam :( miałam to i przy pierwszej ciąży, tyle że przy Karinie miałam i @ i plamienia do 11tc i dlatego tak późno się dowiedziałam że będę mamą :) ale wtedy lekarz mi powiedział że widać tak dochodziło u mnie najpierw do zagnieżdżenia się zarodka, a potem dodał że przecież macica musi się rozciągnąć i dlatego pobolewa brzuch. jedynie co plamienie bardzo go martwiło ale zaraz po tabletkach ustało..:)

co do imion mi tradycyjne też się podobają ale czasem wolę skrót niż pełną wersję :) a i dużo ich mamy w swoim otoczeniu więc to też dużo imion skreśla..

a teraz tak do wszystkich bierzecie jakieś witaminy?

Grudnióweczki 2013

02 maj 2013 - 08:09:37

ja mam przykaz tylko na kwas foliowy. ale to bez rewelacji- normalka.

13-go mam kolejną wizytę,na której zrobimy badania i wtedy się wszystkiego dowiem. w sumie to nie chcę brać niczego bez zalecenia lekarza- bo z autopsji kuzynki wiem, że tak nie wolno.

A tak w ogóle, to w którym jesteś tygodniu ANIOŁKU ? :)

Grudnióweczki 2013

02 maj 2013 - 08:13:31

u mnie to już będzie 8 tydzień, ja w poprzedniej ciąży i tej dodatkowych witamin w formie tabletek brać nie będę mój lekarz wychodzi z założenia że jak wyniki są ok to po co się chemią waszerować, a jak są gorsze to i tak stawia na odpowiednią dietę :)

Grudnióweczki 2013

02 maj 2013 - 08:25:34

no i bardzo dobre podejście moim zdaniem. Po co się faszerować skoro wszystko jest ok. :)

O czyli ty jesteś na sam początek grudnia prawda ? :)

Grudnióweczki 2013

02 maj 2013 - 08:33:00

tak z @ wychodzi mi termin na 12.12.2013 :) ale córę urodziłam 11 dni po terminie i to też tylko dlatego bo wywoływali poród więc na termin się nie nastawiam :D

Grudnióweczki 2013

02 maj 2013 - 08:45:08

Ja również się nie nastawiam, bo teoretycznie mam termin na 27 grudnia, ale pani doktor powiedziała, że najprawdopodobniej może się przesunąć nawet na początek stycznia. :)

także dzidziuś albo będzie najmłodszy w klasie, albo najstarszy hehe :D

Grudnióweczki 2013

02 maj 2013 - 08:50:23

dokładnie ja z Kariną miałam termin na 30.04 a urodziła się 11.05 :) ale równie dobrze może się pojawić wcześniej :)

Grudnióweczki 2013

02 maj 2013 - 09:11:52

a powiedzcie miała któraś z was uczulenie po praniu kwasu foliowego? Ja zażywałam chyba 10 dni a od paru dni tak okropnie mnie swedzi twarz że doczytałam, że możliwe że to od kwasu. Mówię wam takie uczucie że bym całą twarz zdrapała bo tak boli;/

Grudnióweczki 2013

02 maj 2013 - 09:18:40

nie ja nie mam czegoś takiego ..:(

Grudnióweczki 2013

02 maj 2013 - 09:27:16

Oczywiście.. :)
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że dzieciątka nasze będą super rosły i prawidłowo się rozwijały : )
Y nie uczulenia nie - ale najlepiej skontaktuj się z lekarzem...
Teraz ja mam małe pytanie
Czy możecie polecić mi jakiś dobry płyn do higieny intymnej ?
Nie wiem czy wszystkie kobiety w ciąży tak mają ale mam troszkę uciążliwy, średnio obfity śluz, który delikatnie podrażnia mi miejsca intymne. Odczuwam lekkie pieczenie i wolałabym reagować na to zawczasu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-02 09:34 przez martynkaa15.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zimówki 2013 / 2014