Obecnie rozmawiamy o:

w czym śpicie?

gorący temat

najtańsza apteka

19 minut temu

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zimówki 2013 / 2014

03 maj 2013 - 15:07:30

Witam :) 30 kwietnia dowiedziałam się , że jestem w ciąży .Jestem chyba w 3 tygodniu , wizyte mam dopiero w środe. Może któraś mamusia się przyłączy :)

zimówki 2013 / 2014

04 maj 2013 - 21:19:08

To w takim razie dołączę ja:) 8 miesięcy temu poprzez cc urodziłam córeczkę, a w tej chwili jestem w 5 tyg. ciąży :) Była to świadoma decyzja, choć niektórzy mogą powiedzieć,że dość wczesna. Termin na początek stycznia. Nie mogę doczekać się, kiedy usłyszę bijące serducho :)

zimówki 2013 / 2014

05 maj 2013 - 17:51:59

witam i gratuluje :) ja na razie jestem jeszcze w szoku nie wiem czy sie cieszyc czy nie .. ale tak chyba podswiadomie sie ciesze. Najbarziej czego sie boje to poród i czas po nim .. nie chce rodzic naturalnie , wiem ze to zdrowsze dla dziecka i matki i szybciej sie dochodzi o siebie , ale wole cc i mam nadzieje ze uda mi sie to jakoś załatwic. Jak szybko doszłąs do siebie ?

zimówki 2013 / 2014

06 maj 2013 - 19:58:41

Jako położna oczywiście polecam poród naturalny. Chciałam tak urodzić, niestety mała ani trochę nie szykowała się do wyjścia, poza tym z usg wychodziło ponad 4 kilo wagi (miała 3700). Cc nie jest nic przyjemnym, zaczynając od założenia cewnika do pęcherza po znieczulenie zewnątrzoponowe. Świadomie nie zdecydowałabym się na to, ale ta ciąża również zapewne tak się zakończy. Na drugi dzień rano już wstałam z łóżka i poszłam sama pod prysznic, nie byłó mi łatwo, bo rana po cięciu ciągnie okropnie, ale się przemogłam. Po 2 dniach doszły okropne bóle żeber (przy wyciąganiu dziecka przy cc lekarz musi mocno oprzeć się na żebrach), miałam problem z wstawaniem i kładzeniem się do łóżka. Nie było tragedii, ale każda kobieta inaczej to znosi. Ale wybór należy do Ciebie. :) Poza tym,jeśli już zdecydujesz się na cc, to nie uzgadniaj terminu, bo będzie podobać Ci się data, tylko zaczekaj na dolegliwości, albo zrób to w terminie porodu. Cięcie "na zimno" jest nieodpowiednie dla dziecka, bo nie będzie ono przygotowane na taki szok. Skurcze porodowe wywołuje właśnie samo dziecko, kiedy jest już gotowe wyjść na świat :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

płeć- kiedy?