Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czerwcowe MAMUSIE 2013

26 maj 2013 - 11:14:37

Z tymi pieluszkami z Tesco,to racja.
Kupiliśmy kiedyś dla córci i użyłam dosłownie dwie,bo były straszne:) Nic nie wchłaniały,były jakieś takie sztywne:)

Ja jeszcze muszę dokupić pieluszek na zapas,ostatnio były w Tesco te wielkie pudełka (oryginalnych Pampers) za chyba 89zł,ale jak zwykle nie zdążyłam kupić:(

Ubranka też jeszcze będę kupować,ale to już po porodzie,na bieżąco czego tam będzie brakować:)

Dziewczyny,a ile macie koszul do szpitala? Ja mam spakowane 2,ale zastanawiam się czy nie wziąć jeszcze takiej zwykłej piżamy ze spodniami:)

Czerwcowe MAMUSIE 2013

26 maj 2013 - 11:22:19

Weź, bo po porodzie jak się leży to dosyć szybko można być brudnym! Ja miałam 3 i jeszcze mam mi zabierała w trakcie do uprania, ale leżałam 5 dni!

Czerwcowe MAMUSIE 2013

26 maj 2013 - 11:32:45

Widziałam w polo markecie pieluchy pampers w kartonach za 66 zł, a w tesco rozmiar 3 jest za za 79,99 i w carrefour też są po tyle. Może gdzieś u siebie znajdziesz, bo o ile się orientuje to jeszcze promocja na nie trwa ;)

Co do ubranek to ja mam bardzo dużo bodów, ale myślę żeby dokupić troszkę więcej śpiochów i kaftaników.

Co do koszul to mam jedną do porodu, jedną do karmienia i wziętą mam jedną piżamkę, z krótkim rękawkiem i spodenkami 3/4. Więcej nie kupowałam, jak będzie potrzeba to ktoś mi dowiezie ;)

Dzisiaj jak się przewracałam z boku na bok to strasznie mnie żołądek bolał..

Czerwcowe MAMUSIE 2013

26 maj 2013 - 12:55:42

Cytat
666kasja
Weź, bo po porodzie jak się leży to dosyć szybko można być brudnym! Ja miałam 3 i jeszcze mam mi zabierała w trakcie do uprania, ale leżałam 5 dni!

Racja,chyba faktycznie wezmę.

Naughty,
Ja właśnie też mam ostatnio jakieś problemy z żołądkiem,dzisiaj w nocy spać przez to nie mogłam:/ Nie wiem dlaczego,może to nerwy hehe:)

Co do ubranek,też mam najwięcej body,a brakuje śpioszków:) Będę musiała jeszcze dokupić:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-26 12:57 przez Amelia_25.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

26 maj 2013 - 13:24:10

Najgorzej to mnie bolało przy przewracaniu się na bok.. Ból był niesamowity, na szczęście teraz już jest okej. Może to i przez nerwy, ostatnio dość coraz częściej myślę o porodzie i go z dnia na dzień coraz bardziej się obawiam. Najgorzej, że boję się, że urodzę szybciej i nie zdążę pozaliczać egzaminów, a chciałabym uniknąć sesji poprawkowe, ale wiadomo poród nie wybiera, przyjdzie w odpowiednim i pewnie najmniej niespodziewanym momencie. Ale obawiam się porodu, czy sobie poradzę na porodówce, czy wytrzymam ból. Setki myśli jak to będzie po porodzie. Ale maleństwa już doczekać się nie mogę, wszyscy czekają z niecierpliwością kiedy malutka będzie z nami na świecie. Jeszcze tylko pozostaje kwestia wyboru imienia, bo czuję, że jednak Lenki nie wybierzemy.


Śpioszków i kaftaników też mi brakuje, myślałam, że mam ich od groma, ale wczoraj jak zaczęłam przekładać body i bluzy to faktycznie okazało się, że może brakować. A w szpitalu co najlepiej się sprawdzi ? Body, pajace czy może śpioszki z kaftanikiem ? Mi ciocia poradziła żebym dokupiła kaftaników, bo one się bardziej przydadzą, szczególnie żeby uważać na pępek dzieciaczka.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

26 maj 2013 - 13:34:44

U mnie w szpitalu nie trzeba mieć swoich ubranek,tylko na wyjście.
Według mnie najlepiej body + pajacyk:)
Ja osobiście kaftaników nie polecam,nie używałam prawie w ogóle przy córce. Teraz też mam tylko kilka sztuk.
Zastanawiam się co zabrać na wyjście ze szpitala,mam kilka kompletów,bo nie wiadomo jaka będzie pogoda:)

Dasz radę z egzaminami,trzymam kciuki! :)

Ja stresuję się okropnie,niby już jakieś doświadczenie mam,ale sama myśl,że trzeba to wszystko znów przeżywać,strasznie mnie paraliżuje:) Najbardziej boję się bólu albo tego,że będą jakieś komplikacje:/
Ale trzeba być dobrej myśli,poradzimy sobie! :)

A dlaczego nie Lenka? Nad jakimi imionami się jeszcze zastanawiacie?
My zdecydowaliśmy,że będzie Kubuś:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-26 13:35 przez Amelia_25.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

26 maj 2013 - 14:12:35

ja mam termin na 11 czerwca :) ale coś czuje że będzie wcześniej
co do piżamek to mam trzy koszule i tak myślę że wystarczy
ubranek mam baaardzo duzoo i cały czas dochodzą...

moja niunia będzie na 100% Maja Eliza :D
mój mąż nie chce słyszeć o zmianie ;p hehe

Czerwcowe MAMUSIE 2013

26 maj 2013 - 14:28:11

Amelia u nas akurat ubierają w ubranka, które przywozimy do szpitala. Więc muszę jakieś mieć, a co do ubranka na wyjście - to sama nie wiem w co ubiorę małą. Może pajacyk i na to zarzucę sweterek. W sumie wszystko zależy od pogody. Może w czerwcu trafi mi się jakieś fajne ubranko, które będzie w sam raz na wyjście ;)

Co do imienia, to mojemu nie podoba się Lena, bardziej woli Dominikę, ale mi za to te imię nie podchodzi, jakoś takie za długie - może za bardzo przyzwyczaiłam się do imienia Lena, że teraz będzie ciężko cokolwiek wybrać. W sumie on praktycznie na każde imię co zaproponuje to jest na nie. Oprócz Leny to mu jeszcze zaproponowałam Zuzannę, Michalinę, Natalię, Anastazję, Dianę, Aleksandrę, Nadię, Martynę i Nataszę to też żadne mu się nie widzi. Co zaproponuję to pyta się czy nie ma żadnego normalnego imienia. Podoba też mi się Zosia, ale tak ma jego babcia, więc imię odchodzi, ponieważ nie chcę dawać dziecku imienia po mamie, babci czy krewnych. Więc już nie wiem co mam mu zaproponować żeby i jemu i mi się podobało.

Komplikacji przy porodzie też się boję, że coś pójdzie nie tak.. Na szczęście będę miała przy sobie osobę, której ufam na 100 procent i wiem, że dzięki niej wszystko się uda. Ale za dużo się naczytałam o porodach, o tym jak nieraz lekarze się mylą.. Czasami też się zastanawiam czy sobie poradzę z małym dzieckiem, czy nie będę się bała kąpać czy coś w tym stylu ;)

Ładne imię Kubuś, Izula też super imię wybraliście.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

26 maj 2013 - 19:08:15

JA mam termin na 28czerwca a wiec jestem ostatnia.

Do szpitala biore 2 koszule z Oliwka tez tyle mialam i starczylo .

Do szpitala dla malej nic nie biore raczej bo u nas dzieci sa w szpitalnych kaftanikach jedynie wezme pampki ktore dostalam od kumpeli .

A co do promo na pieluchy to kiedys takiego linka wstawialam to cofnijcie sobie ostatnio widzialam wlasnie te 2 w promo .
A co do dady to nie prawda ze sa sztywne wlasnie sa mieciutkie a mam porownanie bo mam tez 2paki pampersa orginalnego i sama sie nie moglam nadziwic jak przez 2 lata od kiedy nie urzywamy pieluch tak zmienily sie w dotyku .

Czerwcowe MAMUSIE 2013

27 maj 2013 - 07:15:12

Myślę, że z ubraniami do szpitala nie ma co przesadzać, zawsze znajdzie się osoba, która nam w razie potrzeby dowiezie to co w danej chwili potrzeba.

Jeśli chodzi o tą stronę to jest promobaby.pl - odkąd niunka tą stronę podała to cały czas z niej korzystam i wyłapuję oferty gdzie i kiedy są jakieś ciekawe promocje na pieluszki czy chusteczki, bo nie zawsze mam pod ręką gazetki z hipermarketów.

Może teraz pieluszki dada się zmieniły, tego nie wiem, bo nie mam doświadczenia. Sama się potem przekonam, która firma pieluch dla mojego dziecka będzie najodpowiedniejsza. Wiadomo, że nie chciałabym płacić fortunę za pieluchy, dlatego pampersy będę wyszukiwać na promocji w tych dużych kartonach - to najbardziej się opłaca.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

27 maj 2013 - 08:55:27

Niunka221,
Pisałam o pieluszkach z Tesco (Gaga czy jakoś tak),Dady z Biedronki są świetne,przy córce tylko tych używaliśmy. Ale mimo wszystko na początku będę kupować oryginalne Pampers,cenowo to wychodzi podobnie tak naprawdę:)

A to Ty masz jeszcze dużo czasu:)

Izula,
Bardzo ładne imię wybraliście:)

Naughty,
Powiem Ci,że ja przy pierwszym porodzie bałam się nawet wziąć malutką na ręce:)
Na samym początku,to mąż ją kąpał,podnosił do odbijania itp.
Dopiero po jakimś tygodniu się "odblokowałam" i wszystko było już ok:)

Z tym imieniem to całą ciążę mieliśmy dylemat,nie mogliśmy się dogadać,aż w końcu stanęło na Kubusiu (przy pierwszej ciąży mieliśmy już to imię ustalone,gdyby był chłopczyk) :)

Lena,bardzo ładnie,może jeszcze przekonasz swojego :)
Nadia,Natasza-też super:) A moja córka to Natalia:)

Czerwcowe MAMUSIE 2013

27 maj 2013 - 09:33:58

Ale się rozpisałyście.

Dziś w nocy miałam skórcze co 3 min ,juz miałam budzić męża że chyba się zbieramy ale przeszły.Zobaczymy jak to bedzie dziś.

Dziewczyny nie wiem czy widziałyście pościel do łóżeczka z Disneya w biedronce .Kupiłam ją za 35,00zł bardzo fajna jakościowe ,więc polecam.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

27 maj 2013 - 09:43:02

2sylwia2 widziałam tą pościel - jest świetna :) ale już mam 2 komplety, więc szkoda mi kupować trzeci komplet :) to ładne miałaś skurcze :) a na kiedy masz dokładnie termin?:)

ja dziś mam wizytę i zobaczymy co lekarz powie?:)

Dziewczyny co do tych pampersów z rossmana to zwróćcie uwagę,że są dwie firmy rossman - i opakowania wyglądają prawie identycznie :) obie nazywają się babydream, ale te podobno z napisem "fit&fun" są gorsze jakościowo i o kilka groszy tańsze :) także są bez napisu "fit&fun" i lepsze :) bo czasami w sklepie można złapać z pośpiechu nie te co trzeba :) a i przynajmniej u mnie leżą na półkach na przemian - raz te a raz te :)

Czerwcowe MAMUSIE 2013

27 maj 2013 - 10:01:16

2sylwia2,a na kiedy masz termin?:)
U mnie jak na razie nic się nie dzieje. W nocy z soboty na niedzielę,miałam kilka takich nieregularnych skurczy i trochę spanikowałam,bo mąż był w pracy. Ale minęło i do dzisiaj cisza:)

Lily2800,
Dobrze,że napisałaś o tych pieluszkach,właśnie dzisiaj wybieram się do Rossmanna i kupię na próbę:)

Czerwcowe MAMUSIE 2013

27 maj 2013 - 10:09:09

Wszystkie mamusie zapraszam do mojej szafki ;)) Posiadam modne ciuszki dla dziewczynki , jeżeli coś podoba ci się z kategorii moja pociecha napisz . ;) A wszystkim przyszłym mamusią życzę dużo zdrówka ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łóżko samochod firmy bobo moze ma ktos na sprzedaż??slaskie malopolskie