Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Meble

10 minut temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czerwcowe MAMUSIE 2013

14 gru 2014 - 09:09:18

No wlasnie drugi miesiac jak sie pojawil :/ ale do tej pory tez nie mialam a to dlatego ze dopuscilam przerwe w karmieniu 6 godzin :( ale nie jest on taki jak przed ciaza jest lzejszy nie przeszkadza tak jak wczesniej :) wiec luzik

A dzisiaj leze polamana cos mnie w posladku boli kluje ze stanac na noge nie moge :/ a dzisiaj mam tyle do zalatwienia

Czerwcowe MAMUSIE 2013

14 gru 2014 - 16:12:09

Niunka a co dzieje się w szpitalach? Bo chyba nie jestem w temacie :)
To pierwsza mysl jaka przyszla mi do głowy :)

Izula może gdzieś źle stanęłaś. I jak boli nadal?

Czerwcowe MAMUSIE 2013

14 gru 2014 - 17:38:13

Izula nie sadze aby to przez przerwe 6godz wrocil ci okres :/
Ja mam i takie przerwy i juz od dosc dawna a okresu brak .Przychodzi czas i dostaje sie okres a karmienie nie ma tu nic wspólnego z tym .Mam kumpele ktora odrazu po pologu miala okres a mam i taka ktora karmila 2 razy dziennie i okresu nie miala przez 3 lata karmienia .Poprostu kazda kobieta jest inna taka natura :)

Lily chodzi mi o porody te" nie udane":/Ciagle gdzies slyszy sie o tragediach takze przeraza mnie to wszystko co sie dzieje .Dzis nawet bd na TVP info o 19.20 remortaz o Lilce z Bonifratrów dziewczynka uroszila sie z niedotlenieniem obejrzyjcie sobie .Smutne:(

Czerwcowe MAMUSIE 2013

15 gru 2014 - 20:37:07

Lili niestety nie udezylam sie poprostu lezalam ogladalam tv wiercilam sie z cora i nagle niemilosierny bol taki typowo kujacy przeszywajacy trzymajacy mnie cala noc a rano nie moglam podniesc sie z lozka i stanac na lewa noge na szczescie juz nie boli bo rozchodzilam

Niunka aha bo kiedys wlasnie przeczytalam ze nie mozna dopuscic do przerwy miedzy karmieniami wlasnie do 6 godzin

Ja tez duzo slyszalam jak kobiety szczuple musialy rodzic dzieci 5 kg i je rozrywalo albo wlasnie to co niunka mowi i ja tez okropnie boje sie rodzic czasem nie daje sobie rady z Majka a co mowic z dwojka poprostu przerazenie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-15 20:37 przez Izula20Lbn.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

27 gru 2014 - 08:41:48

Witam co tam u was jak swieta ?
Co u waszych pociech:)
U nas wszystko na plus :),mala od miesiaca chodzi bez pieluszki jedynie gdzies na dalsza podróż lub do spania.Oszczednosc na pieluchach ogromna !A u was ?

Czerwcowe MAMUSIE 2013

27 gru 2014 - 18:50:06

Gratulacje niunka u nas jeszcze pieluchy niestety ale niuni sie cos odmienilo i nie chce zbytnio na nocnik teraz siadac

A tak to wszystko wpozadku Maja rosnie jak na drozdzach zdrowa snieg u nas w lbn wkoncu spadl moglysmy sie wyszalec

Swieta minely nam spokojnie odpoczelam jak nigdy poprostu jestem zadowolona z tych swiat wigilje bylismy u moich rodzicow i 1 dzien swiat a 2 dzien w domu :)

Czerwcowe MAMUSIE 2013

09 sty 2015 - 14:27:52

niunka221

jak ci się udało pożegnać pampery dawaj przepis:)
moja czasem kupe pokaze ze na nocnik a czasem schowa się za fotel i tam sobie zrobi...a siku w pampers chociaz rano jak sie budzi sadzam ja i zrobi siku, mało mówi wiec moze dlatego trudno mi ją wyczuć,poradz jak to było u ciebie


dziewczyny a jak z gadulstwem u waszych dzieciaczków...moja mówi mało i zastanawiam sie czy cierpiliwie czekac czy cos z tym robic...mowi mama tata bunia dada czyli dziadzia, zamiast wuja mówi wua, daj ide no a cała reszta na migi na psa mówi hau hau i tak ze wszystkimi zwierzatkami a na jedzonko mniam mniam jak to u was wyglada



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-09 14:33 przez stefa88.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

09 sty 2015 - 21:08:21

U nas buzia sie nie zamyka non stop cos mowi i pyta co to i co to wiadomo czasami jak sie nie postara totez gada po chinsku i po swojemu corka duzo spiewa tanczy

Niestey Majka teraz cos harczy strasznie taki odrywajacy sie kaszel ja meczy daje jej syrop flavamet i neosine i jest lepiej a to ze bylsmy 3 dni w szpitalu na nawadnianie :(

Ale cisza :o kochane co tam slychac u was ??? U nas tragedia musimy siew trybie natychmiastowym wyprowadzic od tesciow przez tesciowa bo jest chora psychicznie i zniwu zaczyna wariowac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-14 20:46 przez Izula20Lbn.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

20 lut 2015 - 17:50:38

Izula czyli potem wróciliście do teściów? Powiem Ci, że nie ciekawa sytuacja. I jak znaleźliście coś?

Faktycznie, cisza jak makiem zasiał.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

20 lut 2015 - 20:46:47

witajcie dziewczyny kurcze dziwne to ale zagladalam tu jakis czas temu i nic nowego nie bylo a teraz patrze a tu wpisy ze stycznia jak to mozliwe:/

Co do przepisu na sikanie to hehe nie mam poprostu moje dziewczyny chyba kumate w tej kwestji bo obie szybko zalapaly .
Oczywiscie nie bylo super cudnie od samego poczatku bo i kupa w majtkach tez byla ale juz jest super zawsze nocniczek ma w pokoju i gdy tylko chce to leci i sama sie rozbie i robi nawet leci wylac :D:DTeraz jedynie noce nam zostaly ale pije cyca w nocy wiec pewnie sikac bd .Oliwka w nocy przestala sikac w pieluche jak miala 2.5r wybudzalam ja raz w nocy na siku i tak sie nauczyla :)ciekawe jak bd z Natalka.

Oczywiscie nadal cycowa :)
Waga 10kg wzrost 82cm .
Mowic mowi powtarza ladnie slowa takze zle nie jest jedynie jesc porzadnie mogłaby .

Moja mowi
Mama,tata,baba,dziadzia,kaka,oko,kita,mimi(mini),włos,aciu,papa,kupa,dom,daj,am,moje,talia(natalia),wujo,Ania,oliwia,dzidzia,didi,buty,boli,gaga,noo tyle pamietam a reszta to co jej sie powie to powtorzy jak chce oczywiscie .

Izula a co malej bylo ze szpital?

a kiedy dziewczyny staracie sie o rodzenstwo dla waszych pociech :D:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 20:55 przez niunka221.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

20 lut 2015 - 21:02:03

U nas cisza przed brza szukamy caly czas ja jestem u mamy maz u wariatki jego matki bo nie mamy miejsca u moich rodzicow

A w szpitalu bylysmy na odwodnieniu 3 dni mala miala jakas infekcje w zoladku i wymiotowala pozniej miala biegunke ale po trzech dniach wypuscili nas

Jesli chodzi o rodzenstwo to nie planuje w najblizszym czasie nie mam warunkow mieszkaniowych finansowych i psychicznych :/ nie chfhe dziecinie krzywdy robic w poniedzialeg do gina po tablety anty

Cora tez dalej na cycu wazy ok 10 i ma ponad 80 cm wazenie i mierzenie dopiero na bilans dwu latka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 21:08 przez Izula20Lbn.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

21 lut 2015 - 10:30:37

U mnie nadal brak okresu wiecie :)i super mi z tym ciekawe kiedy zawita .
Izula co do tesciowej to co nie leczy sie?Wiesz ja tez mam tesciowa z podobna choroba ale ona jest na lekach i normalna z niej dzieki temu kobita ale gdy sa przejscia por roku ma swoje wahania nastroju z tym ze ona bardziej taki samotnik w tedy ,ja juz znam ja kilka lat wiec zauważam ta roznice i w tedy nie nawiazuje rozmow z nia bo nie wiadomo co odpowie .Ale byl czas ze z checia zgodzila sie na pilnowanie Oliwki gdy poszlam do pracy tzn pilnowanie raptem 2godz bo zmieniala sie z moja mama a pozniej maz przyjezdzal z pracy , ale pewnego pieknego dnia gdy miala zmienic moja mame zonk!tesciowej w domu nie ma dobre nie??wziela rower i pojechala sobie do swojej mamy nie mowiac nic nikomu w czesniej .Na szczescie mama mogla zostac te godz dluzej az wrocilam z pracy .I od tego czasu nie zajmuje sie moimi dziecmi .

Kiedys kiedys z 10l temu gdy nie przyjela lekow kilka dni bylam swiadkiem wybuchu jej nerwow ,bylam w szoku i nie wiedzialam jak mam sie zachowac.

Czerwcowe MAMUSIE 2013

23 lut 2015 - 15:34:06

Tak niunka nie bierze lekow i jest coraz gorzej az szkoda gadac i boje sie wrocic do meza do domu ze wzgledu na niunke :/ i tak mi smutno bez meza moja mama tez ma dosyc juz nas bo majka nie jest cichym dzieckiem i poprostu sie odzwyczaili od takiego halasu a mieszkanie moze znajdzie sie okolo polowy marca :/ a na kupno nas jeszcze nie stac

Czerwcowe MAMUSIE 2013

03 kwi 2015 - 19:25:26

Niunka i jak sytuacja?

Spokojnych świąt Wam życze :)

Czerwcowe MAMUSIE 2013

03 kwi 2015 - 21:28:53

LIly tzn ?:)
Ja też wam życzę smacznego jajucha:):)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobry ortopeda w bydgoszczy