Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brzuch idealny

18 lip 2011 - 13:51:04

Wiesz co, ze mnie też się rodzina śmiała, że jestem grubas, w końcu się zawzięłam i schudłam 15 kilo i teraz to ja im dogaduję. A moja mama się przejęła i teraz mnie pilnuje czy jem, bo się boi, żebym w chorobę nie wpadła <ściana>. Rodzinie nigdy nie dogodzisz, ale na pewno trochu samopoczucie poprawisz :)

Brzuch idealny

18 lip 2011 - 14:53:20

Cytat
helga_aus_bavarie
Wiesz co, ze mnie też się rodzina śmiała, że jestem grubas, w końcu się zawzięłam i schudłam 15 kilo i teraz to ja im dogaduję. A moja mama się przejęła i teraz mnie pilnuje czy jem, bo się boi, żebym w chorobę nie wpadła <ściana>. Rodzinie nigdy nie dogodzisz, ale na pewno trochu samopoczucie poprawisz :)
no tak, kiedyś moja się tak bała czy na popadne w anoreksję, a teraz? teraz to tylko mówi-jesz tego za dużo, tu za często, takie dogadywania

Brzuch idealny

18 lip 2011 - 14:58:01

Ja robiłam 6 Weidera przez 8 dni i mięśnie stały się bardziej twarde ale musiałam przerwać bo miałam problemy i nie myślałam o tym ale chyba znów zacznę :)

Brzuch idealny

19 lip 2011 - 08:48:24

trzeba zrezygnowac tez z picia alko :/

Brzuch idealny

20 lip 2011 - 14:36:59

Mam ten sam problem biegam codziennie po 45-50 minut wcześniej robiłam brzuszki kręciłam hula hop teraz przeszłam na 6 Weidera i powiem ze afekty są super ale własnie tylko w górnej części brzucha gorzej już jest z tą dolną partią ciągle mam taką górkę pod pępkiem już nie wiem co mam robić żeby schudnąć z tej części ciała

następna dyskusja:

włosy pod pachami.?