Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 19:21:52

@agata74 :D niewykluczone ! Może to ten adonis co mi kiedyś Usta wystraszyła ? hmm całkiem możliwe ;)

@CzerwoneUsta jest teoria adonisa ;)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-13 19:25 przez malmie.

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 20:26:20

zobaczcie sobie co ta dziewczynka zrobiła dla mnie jest mega http://www.webniusy.com/darcy-lynne/

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 22:08:40

Mistrzostwo świata:)

malmie adonis lubiący kotki:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-13 22:13 przez CzerwoneUsta.

Pogaduszki wieczorową porą

14 cze 2017 - 07:11:35

Cytat
malmie
@agata74 no super wiedzieć, że coś dokładam do tej różnorodności świata ;)
Surfinii nie żałuj, bo szkody mogłyby być jeszcze większe, a co do mszyc to dobrze zrobiłaś. Usta, gdzieś wspominała o ząbkach czosnku w ziemi, ale ja tego nie stosowałam, bo jak te szkodniki się pojawiają to ładuję opryskiem i koniec.

@banach fajny pomysł z tą prelekcją. Macie jakie zadaszenie w razie potrzeby czy na żywioł to ma iść.

Wiadomości pogodowe: słońce za chmurami, ale jak się wychyli to "dopala" nuci
to w razie co wylądujemy w szkole , prelekcja odbywa sie na murze szkoły.
Mamy ławeczki lezaki i krzesełka

pro po wariacji jak i słoiki co mieszkają u was.
była taka sytuacja ktoś zrobił zdjęcie wieszanego prania na osiedlu i wyraził się cytuję ( uroki prania ).
Myślałam że ludziska zmądrzały .
Piszę cytuję( a spróbuj wywiesić pranie na osiedlu zamkniętym to nie wieś i wiecie jaka reakcja
cytuję (koleżance jak się nie podoba niech sie wyprowadzi!!
to normalnie jest chore .
to dopiero słoikikonflikt



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-14 07:18 przez banach.

Pogaduszki wieczorową porą

14 cze 2017 - 08:02:57

@banach co do tego prania to wieszał na balkonie czy były sznury na podwórku?
na pradze gdzie własnie są kamienice i nie ma balkonów pranie wieszane jest na podwórku, na osiedlach tego nie widziałam. Sama wywieszam pranie na balkon nawet zima jak jest mróz, suszyc gdzies trzeba a pralko-suszarki nie chce bo niszczy ubrania

Pogaduszki wieczorową porą

14 cze 2017 - 16:21:59

Cytat
agata74
@banach co do tego prania to wieszał na balkonie czy były sznury na podwórku?
na pradze gdzie własnie są kamienice i nie ma balkonów pranie wieszane jest na podwórku, na osiedlach tego nie widziałam. Sama wywieszam pranie na balkon nawet zima jak jest mróz, suszyc gdzies trzeba a pralko-suszarki nie chce bo niszczy ubrania
na balkonach i na oknach to normalka ale nie na sznurkach przed blokiem .
jakieś gacie , pościelowe itd itd
tam gdzie jest ochrona gdzie masz zamknięty teren blokowy to nie wolno wieszać na sznurkach tylko na balkonie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-14 16:23 przez banach.

Pogaduszki wieczorową porą

14 cze 2017 - 20:03:23

Cytat
agata74
@Czarownicaao ja nawet po deszczu zbieram slimaki z chodnika by nikt ich nie zdeptał jedynie na muchy i komary oraz mszyce mam nieczułe serce ;) ja dzieki przyrodzie ładuję baterie zyciowe i jak moę sie jej jakos odwdzięczyc to, to robie bo kazda rzecz czy to zrobiona, powiedziana czy pomyslana do nas wraca pomnożona o efekt jaki wywołała i ugęszczona w czasie a że ja wolę jasna stronę mocy to ... :D

Ja aż taka wrażliwa nie jestem,ale uwielbiam roślinki,drzewka i zwierzątka-tylko raczej te większe.(pieski)serce
Nie cierpię dżdżownic i niczego,co pełza.nie

Pogaduszki wieczorową porą

14 cze 2017 - 21:03:27

Cytat
banach
Cytat
agata74
@banach co do tego prania to wieszał na balkonie czy były sznury na podwórku?
na pradze gdzie własnie są kamienice i nie ma balkonów pranie wieszane jest na podwórku, na osiedlach tego nie widziałam. Sama wywieszam pranie na balkon nawet zima jak jest mróz, suszyc gdzies trzeba a pralko-suszarki nie chce bo niszczy ubrania
na balkonach i na oknach to normalka ale nie na sznurkach przed blokiem .
jakieś gacie , pościelowe itd itd
tam gdzie jest ochrona gdzie masz zamknięty teren blokowy to nie wolno wieszać na sznurkach tylko na balkonie
wszystko zalezy od tego jakie sa ustalenia wspolnoty jak sobie tak uchwla to tak moga miec

Cytat
czarownicaao
Cytat
agata74
@Czarownicaao ja nawet po deszczu zbieram slimaki z chodnika by nikt ich nie zdeptał jedynie na muchy i komary oraz mszyce mam nieczułe serce ;) ja dzieki przyrodzie ładuję baterie zyciowe i jak moę sie jej jakos odwdzięczyc to, to robie bo kazda rzecz czy to zrobiona, powiedziana czy pomyslana do nas wraca pomnożona o efekt jaki wywołała i ugęszczona w czasie a że ja wolę jasna stronę mocy to ... :D

Ja aż taka wrażliwa nie jestem,ale uwielbiam roślinki,drzewka i zwierzątka-tylko raczej te większe.(pieski)serce
Nie cierpię dżdżownic i niczego,co pełza.nie
dzdzownic nie zbieram ale gąsienice szczególnie te włochate jak np. niedzwiedziówka to tak i potem hodujemy w domu az sie zrobi ćma i ja wypuszczamy



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-14 22:19 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

15 cze 2017 - 14:21:27

Banach to full wypas, do tego słomka w drinku i wypoczynek pełną parą ;)
Usta adonis z pomorza, lubiący kotki ... wolno, ale zostaje rozpracowywany, jeszcze kilka testów i trza będzie gumy palić w kierunku morza rower
Czarownica a duże koty ?? Lubisz ? :D
Agata rozwaliłaś system z tym hodowaniem ciem cheers

Pogaduszki wieczorową porą

15 cze 2017 - 15:46:09

@agata74
Litości Agatko... Podziwiam Twoje zaangażowanie w pomoc "pełzającym" stworzeniom.Ja wolę trzymać się od nich z daleka.
Dostaję paraliżu,jak takie widzę-hahaha!
Nie działa na mnie mysz,pająk ani inne zwierzątko wywołujące fobię,ale dżdżownica i takie właśnie...to dla mnie koszmar.

@malmie
Nie mam w sumie nic do kotów.Na swój sposób są piękne.
Tylko (moim zdaniem) psy są chyba bardziej szczere i oddane.
Jakoś bardziej zdobyły moje serce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-15 15:48 przez czarownicaao.

Pogaduszki wieczorową porą

15 cze 2017 - 16:48:46

@czarownicaao rozumiem że kogoś może to obrzydzac ale te włochte gąsienice są ok, poza tym można popatrzeć jak z czegoś włochatego robi się ćma



Pogaduszki wieczorową porą

16 cze 2017 - 00:07:46

Cytat
agata74
@czarownicaao rozumiem że kogoś może to obrzydzac ale te włochte gąsienice są ok, poza tym można popatrzeć jak z czegoś włochatego robi się ćma

Ej...,ale ta gąsienniczka jest ładna i całkiem sympatyczna.
Ja dostaję furii na widok dżdżownicy i ona mnie nie obrzydza-ja się jej boję. :o A możesz się nawet teraz śmiać,a i tak się boję. boję się
Tak,wiem,że jest malutka i nic mi nie zrobi,ale się boję i tyle.
W ogrodzie biorę na łopatę i wyrzucam,bo nie mogę nic zrobić.
Tak,jak ktoś boi się myszy,pająka,czy innego stworzenia.
A takie padalce i inne pełzające to już w ogóle jest wielki szok dla mnie.
Po co Bóg to stworzył?uff



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-16 00:14 przez czarownicaao.

Pogaduszki wieczorową porą

16 cze 2017 - 10:58:48

Przecież kiedyś zalewałaś różne stworzenia żywicą:)

Pogaduszki wieczorową porą

16 cze 2017 - 11:20:44

Cytat
CzerwoneUsta
Przecież kiedyś zalewałaś różne stworzenia żywicą:)

Dalej zalewam i dalej "tworzę",ale to są muchy,pająki,mrówki,motyle...,a nie pełzające robale.Raczej zalewam owady (martwe) Usta,a w ostatnim czasie kwiaty,bo jest akurat sezon.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-16 11:22 przez czarownicaao.

Pogaduszki wieczorową porą

16 cze 2017 - 11:25:12

Cytat
czarownicaao
Cytat
agata74
@czarownicaao rozumiem że kogoś może to obrzydzac ale te włochte gąsienice są ok, poza tym można popatrzeć jak z czegoś włochatego robi się ćma

Ej...,ale ta gąsienniczka jest ładna i całkiem sympatyczna.
Ja dostaję furii na widok dżdżownicy i ona mnie nie obrzydza-ja się jej boję. :o A możesz się nawet teraz śmiać,a i tak się boję. boję się
Tak,wiem,że jest malutka i nic mi nie zrobi,ale się boję i tyle.
W ogrodzie biorę na łopatę i wyrzucam,bo nie mogę nic zrobić.
Tak,jak ktoś boi się myszy,pająka,czy innego stworzenia.
A takie padalce i inne pełzające to już w ogóle jest wielki szok dla mnie.
Po co Bóg to stworzył?uff
wcale się smiac nie bede bo rozumiem to że ktoś moze miec takie obawy, ludzie maja rózne fobie ja np. nie lubie pajaków, a karaluchow czy prusaków to brrr... masakra mieszkałam kiedys w mieszkaniu zaprusaczonym ale byłam tak zdeterminowana że w miesiąc je wytępiłam. Dzdzownic sienie brzydzę wezmę do reki i nawet jak ide na ryby co mi sie bardzo rzadko przytrafia to takiego glizdona na haczyk nadzieje ale zdecydowanie wolę łapac na chlebek czy kukurydzę. Miałam w liceum kolezankę która miała arachnofobie ( pajaki) i nawet na zdjęciu nie mogła ich widziec bo wpadala w panikę no i kiedys była taks sytuacja że nauczycielka nie wiedziała o jej problemie i poprosiła o otworzenie ksiazki na konkretnej stronie no i sie zaczeło krzyk przerazenia i atak paniki i histeria u tej dziewczyny. Ale po trosze sama sobie winna bo powinna powiedziec nauczycielowi ze cierpi na cos takiego.Na szczescie wszystko dobrze sie skończyło bo po tym zdarzeniu cała szkoła wiedziała że mamy takiego ucznia z taka fobia i żeby to uszanowac.

Cytat
czarownicaao
Cytat
CzerwoneUsta
Przecież kiedyś zalewałaś różne stworzenia żywicą:)

Dalej zalewam i dalej "tworzę",ale to są muchy,pająki,mrówki,motyle...,a nie pełzające robale.Raczej zalewam owady (martwe) Usta,a w ostatnim czasie kwiaty,bo jest akurat sezon.
a gdzie można podziwiać Twoje prace?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-16 11:25 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypadek