Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Pogrzeb

35 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 23:23:20

tańczy nooo nareszcie się wygadam, mój ulubiony temat pogoda.

U mnie padało i była wichura, ale z tych mniejszych ufff czuję ulgę tańczy

Edit: przyszedł mój "przyjaciel" error base i powiela.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-12 23:26 przez malmie.

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 23:39:16

Pogoda to temat uniwersalny, na pogodę i nie pogodę, ale ja chcieć lata, teraz nie wiadomo co zakładać, w długim za gorąco, w krótkim zimno...wyszłam na spacer z suńciami na smyczach i parasolem, nie wiem jak udało mi się wrócić do domu, deszcz lunął, sucze chodu, a ja za nimi z parasolem, wyglądał jak spadochron z tyłu tak szybko leciałam za nimi:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 23:47:14

:D sucze zwiały, a Usta za nimi gnały ;) ale ty masz kondycję jak dałaś radę.
Chciałabym lata, ale takiego jakby trochę ciepła, nie za ciepło, nie zimno, średnio, ale bardziej w kierunku ciepłego, a nie zimnego, trochę deszczy, ale tak tylko do podlewania ... mam wymagania :D

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 08:09:01

@malmie @alicja70 to że nie macie takie wrazliwosci nie oznacza ze jestescie złe, kazdy jest inny przez co swiat jest piekny bo roznorodny

u mnie wczoraj była burza ale to takie wietrzysko się zerwało mysałam ze jakas trabka z tego będze, tez czekam na lato ii taka temperature 24 deszcze niech beda nocami bo to idealna pora na podlewanie roslin. A propos roslin @ malmie wyrzuciłam surfinię bo niestety nie dało rady :( a i wczoraj na jednym a kwiatów pelargonii zadomowiły się mszyce ale je potraktowałam odpowiednim środkiem i po kłopocie dobrze ze je wypatrzyłam bo one sie mnozą na potęgę :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-13 08:13 przez agata74.

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 08:57:19

a tu sucho , gdzieś tam dowaliło bo słychać było grzmoty .
wczoraj wczoraj trochę padało ale szybko się
uspokoiło , ale za to nagle się temperatura na dworzu zmieniła na 15 st.
Dziś słoneczko chowa się za chmurami niby ładnie niby dziwnie ?
wiaterek daje we znaki ,jaka pogoda będzie w łodzi ???
A wiecie dziewczyny że u mnie na osiedlu w soboty jest prelekcja filmów pod gołym niebem , rada osiedla i budżet obywatelski to czyli my załatwiliśmy.
A co u was na osiedlach sie dzieje??

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 13:40:11

@agata74 no super wiedzieć, że coś dokładam do tej różnorodności świata ;)
Surfinii nie żałuj, bo szkody mogłyby być jeszcze większe, a co do mszyc to dobrze zrobiłaś. Usta, gdzieś wspominała o ząbkach czosnku w ziemi, ale ja tego nie stosowałam, bo jak te szkodniki się pojawiają to ładuję opryskiem i koniec.

@banach fajny pomysł z tą prelekcją. Macie jakie zadaszenie w razie potrzeby czy na żywioł to ma iść.

Wiadomości pogodowe: słońce za chmurami, ale jak się wychyli to "dopala" nuci

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 14:01:32

A mnie dzis łepetyna napiernicza ale twardo wytrzymuje bez tabsów @malmie z tym czosnkiem to muszę spróbować, @banach u nas niewiele sie dzieje bo tu same słoiki i weki mieszkaja którzy tylko maja wymagania ale jak przychodzi do płacenia tu podatków to nie, generalnie roszczeniowe postawy dominują :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 14:09:54

Właśnie też się zastanawiam nad tym czosnkiem, bo to taka jakby profilaktyka by była.
Agata postaw roszczeniowych coraz więcej na moje, a Ci co najwięcej "szczekają" to na tyłkach innych jadą, ale pierwsi do biadolenia jacy nieszczęśliwi i wyalienowani z reszty.

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 15:28:17

Cytat
malmie
Właśnie też się zastanawiam nad tym czosnkiem, bo to taka jakby profilaktyka by była.
Agata postaw roszczeniowych coraz więcej na moje, a Ci co najwięcej "szczekają" to na tyłkach innych jadą, ale pierwsi do biadolenia jacy nieszczęśliwi i wyalienowani z reszty.
i mnie to przeraża że ludzie ta cy roszczeniowi i tacy bezmyslni, dziś to juz mam szczyt tej bezmyślnosci bo laska zadał mi pytanie co oznacza słowo zarobkowo, no i mnie opadło wszystko co tylko mogło łacznie z cyckami ;) ja co dziennie sie budzę z przerażeniem bo żyje w swiecie idiokratow dla mnie to jakas kara mocno musiałam na grzeszyc w poprzednich zyciach skoro teraz przyszło mi w takich czasach zyc

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 17:00:16

Moje wdzięki klapły całkowicie, dyndają po całości od chwili, gdy prośbę pisemną otrzymałam: "Pomorze ktoś ?" Odpisałam: nie podkarpackie. I co czytam ... ale jesteś ;(

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 17:57:05

Cytat
malmie
Moje wdzięki klapły całkowicie, dyndają po całości od chwili, gdy prośbę pisemną otrzymałam: "Pomorze ktoś ?" Odpisałam: nie podkarpackie. I co czytam ... ale jesteś ;(
Ja podlaskie, no malmie "ale jesteś" znaczy że nie wyparowałaś...chochlik z ciebie, żarciki się trzymają, "pomorze" górą:)

Pogoda do pupy, deszcz i słońce zmiennie i poprawy nie widać, Agata współczuję cierpienia, ja aspirynkę musiałam łyknąć inaczej bym padła.

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 18:29:32

Cytat
malmie
Moje wdzięki klapły całkowicie, dyndają po całości od chwili, gdy prośbę pisemną otrzymałam: "Pomorze ktoś ?" Odpisałam: nie podkarpackie. I co czytam ... ale jesteś ;(
hahahhaaha :D humorek sie wyostrzył nuci

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 19:04:16

@CzerwoneUsta :D Twoje porady bezcenne. Nie wpadłam na to, że takie znaczenie tego "ale jesteś". Faktycznie ktoś chciał sprawdzić czy dycham, a ja nie zrozumiałam uff i poty mnie oblały.

@agata74 humorek jak humorek, ale zmysły mi się wyostrzyły ... może to ktoś zza granicy i po naszemu niezbyt :D

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 19:15:51

@malmie a może ktoś chciał poderwac Cię a Ty się nie poznałaś :D bądz czujna bo nie znasz dania ani godziny ;)

Pogaduszki wieczorową porą

13 cze 2017 - 19:20:43

Cytat
malmie
@CzerwoneUsta :D Twoje porady bezcenne. Nie wpadłam na to, że takie znaczenie tego "ale jesteś". Faktycznie ktoś chciał sprawdzić czy dycham, a ja nie zrozumiałam uff i poty mnie oblały.
Zmysły to ci się zaostrzyły:Da szafowiczka martwi się o twoje "być albo nie być", a poty za płoty i do pszodu;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypadek