Obecnie rozmawiamy o:

Instrumenty muzyczne

wczoraj o 19:50

Która bluza?

wczoraj o 12:50

Remont mieszkania w bloku

wczoraj o 10:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.868

Pogaduszki wieczorową porą

09 maj 2019 - 20:05:51

@agata74 mam podobnie jak Ty w temacie ciarup, mało czasu, a i asortyment nie dla mnie. Nie poddaję się jednak jeszcze ;) bo jak widzę co moja znajoma przynosi to mi szczęka opada. Ja nie wiem gdzie ona swe łapki wciska, że takie fajne rzeczy znosi. To doniczkę, to świecznik ... liczę po cichu, że jak się jej znudzi to mi "odpali";) bo już nie będzie miała, gdzie trzymać. Byłam ostatnio u niej i patrzę, a tam nowy mebelek, taka witrynka ... szczena mi opadła. Kupiła to, gdzieś na jakimś targu, a teraz odnowiona stoi sobie i świetnie wygląda ... osobiście nie mam już miejsca upchać meble, ale takie coś to bym chyba przygarnęła z chęcią ;)

Pogaduszki wieczorową porą

05 cze 2019 - 07:48:35

@malmie na blogu wrzucałam ostatnio post z moimi ciorupami i teksyliami. A tak poza tym co słychowac ? bo tu jaks cisza na szafie wszystkich wymiotło jedynie co widze ze odswiezne watki przez ta sam osobę która nowe konta zakłada czyzby sam własciciel był tak zdesperowany ?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.868

Pogaduszki wieczorową porą

09 cze 2019 - 20:45:19

@agata74 zerkam do Ciebie na bloga i ciarupy widziałam :) Niestety u mnie nic nowego z ciarup nie ma, recesja niesamowita w temacie ciarup i poza nimi również. Co do ciszy to wiadomo, jest cicho, cicho, a tu nagle jak pierdyknie coś ... budzą się we mnie instynkty pierwotne ;)
Ogólnie może i wymiotło, ale ja tutaj mam fajne kontakty i Osoby więc jakoś szczególnie nie odczuwam pustki. Ostatnio udaje mi się unikać trąb jerychońskich co trąbią głośno, ale niezbyt konkretnie ... coś się ze mną podziało hmm

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.