Obecnie rozmawiamy o:

Słodycze reklamowe

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

13 mar 2018 - 22:41:33

Ja narazie nie mam ochoty na sadzenie, śnieg wyparował ale błoto jak się patrzy, normalnie do spa nie trza jeżdzić, wystarczy jak świnka chrum chrum odrazu w kałużę i zabieg gotowy i to gratis, słoneczko czasami zaświeci to i ciepełko jest;)
Pogoda się poprawiła ale czekam aż kałuże wyparują, deszcz po przymrozkach to i narobiło się, ale chociaż zobaczyłam że poschodziły moje zeszłoroczne nasadzenia, narcyzy, żonkile, hiacynty i takie tam różności będą cieszyć po raz pierwszy moje oczy, wykiełkowły jak widać wzystkie:D a z tarasem to jeszcze się przeciagnie, men znów na wyjeżdzie a jak się zjawia to dopiero robota rusza, on ostatnio zajmuje się takimi sprawami, ja ogarniam inne tematy;)
A gałązki to to też mam upatrzone, na koniec tygodnia przy okazji spaceru z psinkami to kilka do domu przyniosę, niech klimat wiosny zagości i u mnie;)

@agata74 gdzie ta @malmie lata na miotle, na sabat przymiarka czy jak?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

14 mar 2018 - 16:02:35

@agata74 na cebule jeszcze za wcześnie, a szczypiorek gdzieś w zaciszu to okej, ale nie sadziłam w tym roku. Mam taki wieloletni i jak się odpije po zimie to będzie, a jak nie to trudno. Powyciągałam "wiosnę" i co czytam ... straszą mrozem. Trzeba znowu wywalać uff no tak chyba na siłę chciałam już zrzucić grubaśne kurtały.
@CzerwoneUsta po szafie latam i wymiatam co trzeba, zamieniam na wiosenne, i tak, może to być przymiarka do sabatu :) Taras nie zając nie ucieknie ;)

Pogaduszki wieczorową porą

14 mar 2018 - 17:45:18

@malmie na wekend i przyszły tydzien niestety mróz a my sie wybieramy na targi fantastyki, w ciorupach wrzuciłam nowe zdobycze :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

14 mar 2018 - 17:47:46

@agata74 no to super kicha! wywalam wszystko od nowa ;( Gdzie te targi?

Pogaduszki wieczorową porą

14 mar 2018 - 19:50:07

Cytat
malmie
@agata74 no to super kicha! wywalam wszystko od nowa ;( Gdzie te targi?
W warszawie https://targifantastyki.pl/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

14 mar 2018 - 20:51:13

@agata74 no to masz rzut beretem, wypada wpaść :D Jak coś kupisz to pochwal się ;)

Pogaduszki wieczorową porą

16 mar 2018 - 10:35:50

@malmie głownie córka bedzie tam kupowac bo to nie moje klimaty a że ma pod koniec marca imieniny to taki wypad jak znalazł :D

Pogaduszki wieczorową porą

16 mar 2018 - 14:26:07

heja,,,,
tu melduję ŚNIEG OPADY 0 stopni tragedia ;(
A już myślałam wiosenka ....
Szczęście że syn jeszcze zdążył do mnie przyjechać jak było ładnie i pogodnie.
Patrząc teraz za oknem co się dzieje to po prostu nie do uwierzenia.
Łódz się kłania a u was jakie warunki pogodowe ???.

Pogaduszki wieczorową porą

16 mar 2018 - 15:45:58

@banach stolica z 0 i tez pada snieg ;( masakra gdzie je ta wiosna ?

Pogaduszki wieczorową porą

16 mar 2018 - 23:54:55

Katowice to samo wiatr, snieg i isc nawet sie nie da bo w oczy leci :( Juz powyciagalam sobie ciuchy wiosenne i poki co musze sie z nimi pozegac bye szkoda bo w ciazy jestem i juz brakuje mi tych cieplejszych ktore pasuja na mnie :D :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-16 23:55 przez zgredekk666.

Pogaduszki wieczorową porą

17 mar 2018 - 00:32:53

Mróz, zimno, śnieg lekko pruszył, silny wiatr...do kitu z taką pogodą, chcę prawdziwej wiosnyzły

Pogaduszki wieczorową porą

17 mar 2018 - 07:38:41

Cytat
CzerwoneUsta
Mróz, zimno, śnieg lekko pruszył, sil:ny wiatr...do kitu z taką pogodą, chcę prawdziwej wiosnyzły
ja też zły

Pogaduszki wieczorową porą

17 mar 2018 - 17:04:27

warszawa słoneczna i wietrzna przez co mroz wiekszy. dzis z córka byłam na targach fantastyki mimo ze to nie moje klimaty to powiem ze było fajnie a przy okazji miałam okazje poznac osobiscie sariel i jej kolezanki ktore wykonuja cudeńka :D córka sie obkupiła i mega zadowolona tańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-17 17:05 przez agata74.

Pogaduszki wieczorową porą

17 mar 2018 - 17:31:01

Przez ten mrożny wiatr to oszaleć można, jeszcze trochę to nos mi odpadnie a jak nie odpadnie to fioletowy będzie, nie wiem co gorsze:)



@agata74sariel to ta z szafy? Kojażę ale nie wiem czy napewno to ta sama osoba:)

Pogaduszki wieczorową porą

17 mar 2018 - 18:25:07

Cytat
CzerwoneUsta
Przez ten mrożny wiatr to oszaleć można, jeszcze trochę to nos mi odpadnie a jak nie odpadnie to fioletowy będzie, nie wiem co gorsze:)



@agata74sariel to ta z szafy? Kojażę ale nie wiem czy napewno to ta sama osoba:)
tak dokładnie sariel to ta nasza szafowa dziołacha :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mydełka naturalne.