Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

24 mar 2018 - 19:41:16

Dzisiaj zmieniamy czas :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

24 mar 2018 - 22:53:50

Cytat
CzerwoneUsta
Dzisiaj zmieniamy czas :)

idea wreszcie dłużej się wyśpię ;) nie przestawiam zegarka, będę dłużej spać tak

Pogaduszki wieczorową porą

25 mar 2018 - 08:53:16

Cytat
CzerwoneUsta
Dzisiaj zmieniamy czas :)
tragedia z tym czasem.
Dziś piorę kurtkę i chowam głęboko do szafy .brawochcę to!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

28 mar 2018 - 21:43:58

Dzisiaj u mnie była niespodzianka :) Spadł śnieg nuci kurtki pochowane jeno koc się został, ale w kocu nie wypada chodzić hmm

Pogaduszki wieczorową porą

28 mar 2018 - 21:54:38

@malmie dziura na środku koca i masz ponczo;)będziesz taka sancho ponsita w żeńskim wydaniunuciwyspałaś się??nuci
U nas w dzień słoneczko ale mróz trzyma, w nocy najgożej:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

28 mar 2018 - 22:03:47

@CzerwoneUsta chyba sanczo-koncita :D bo bym sobie bródkę musiała dorobić dla niepoznaki :D Nawet się wysypiam, nie powiem żebym jakoś odczuła zmianę czasu. Jakoś poszło z górki z tym czasem.
Co do pogody nocnej to nie będę nawet sprawdzała, bo normalnie odechciewa mi się.

EdiT:
Usta, jeszcze co do koca, taki biały z grubym włosem mam, właściwie to biało szary, myślisz, że obleci jakby co? W sumie jakby obleciało to może zrezygnuję z tej brody :D bo mi szkoda włosów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-28 22:17 przez malmie.

Pogaduszki wieczorową porą

28 mar 2018 - 23:39:21

@malmie sanczo-koncita:D masz ten koc idealny i jeszcze z włosem, nada się jak nicnuci ja to nocki mam zerwane, normalnie mam problem ze snem, a co będzie jak pełnia nastąpi, normalnie będę wyć do księżyca, wykończy mnie ta popaprana pogodazły

Pogaduszki wieczorową porą

29 mar 2018 - 08:13:08

rzeczywiście popaprana ta pogoda.
Tu od samego rana leje 0 stopni .
Tragedia normalnie , juz mnie wykańcza ufften marzec

Pogaduszki wieczorową porą

29 mar 2018 - 09:36:41

Melduje, że Kraków bez opadów ale szaro i buro. Spadać się chce. Pobudka

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

29 mar 2018 - 18:26:44

To z meldunków tu składanych widać, że w marcu jak w garncu. Wrze i kotłuje się pogoda, a ludzie to samo. Dobra wiadomość jest taka, że marzec się już kończy, ale ponoć kwiecień też ma pleść ... no to się pomęczymy jeszcze ;)

@CzerwoneUsta czyżby jakie napięcia i spięcia duchowo-materialne? Czy raczej pogodowo-księżycowe? Ćwiczę ostatnio spokój duszy i pomaga nuci

Pogaduszki wieczorową porą

29 mar 2018 - 21:54:36

@malmie raczej to drugie, spokój duszy mam tylko ciało szaleje, no i zasypało nas śniegiem, żeby auta mogły normalnie wjeżdżać trzeba było wjazd odśnieżać, to wielkanoc na biało nam się maluje zamiast kolorów wiosny, i jak tu lany poniedziałek urządzić?? śnieżki zamiast wody, jakoś mi to nie pasuje:P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

31 mar 2018 - 15:23:08

Świętujecie już?

@CzerwoneUsta znaczy się lubisz sobie tak czasami zawyć do moona :D W sumie też czasami tak lubię heheh. Usta Twoje "niewysypianie" to zapewne wina Blue Moon ;) Druga pełnia dzisiaj ... to może powyjemy auuuu auuu

W załączeniu kocie jajo:) Wesołych!


Pogaduszki wieczorową porą

26 kwi 2018 - 22:07:03

coś ostatnio wszytkich wymiotło, czy to ta piekna pogoda sprawiła że tak pusto na szafie? @usta jak tam taras? @malmie jak u ciebie skorupy jakieś upolowałas bo u mnie posucha jedynie w ikea kupiłam parę rzeczy ale w sh nic ciekawego jakies teraz wszystko takie byle jakie nawet fajnych ciuchów nie ma, albo ja taka wybredna sie zrobiłam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

26 kwi 2018 - 22:15:23

@agata74 kwiecień dla mnie baardzo zajmujący i opuściłam się trochę, ale się naprawi ;) Ciarup dużo do sprzedaży, ale nic mi w oko nie wpadło ostatnio, no nędza normalnie. Ciuchy, noo pasowałoby się na wiosnę w jaką suknię wystroić :D Muszę zanurkować chyba w nieznane zakamarki szafy :D

Pogaduszki wieczorową porą

27 kwi 2018 - 22:35:55

ja zamierzam w wekend poleniuchowac zwłaszcza ze kupiłam sobie fajna ksiązkę " Słownik aniołów w tym aniołów upadłych"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Młoda matka A impreza