Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Hej Dziewczyny!

Zainspirowana jednym z dzisiejszych tematów na forum, postanowiłam założyć wątek, w którym będziecie mogły wylać swoje żale, niezależnie od tego, czego będą one dotyczyły.

Zdenerwował Cię dzisiaj rano spóźniający się autobus? Napisz to! Do granic możliwości zirytował Cię dzisiaj Twój mężczyzna? Drażni Cię szef w pracy? Wyżal się! :-)

Wiecie przecież doskonale, że nic tak nie pomaga kobiecie, jak porządne wygadanie się. Paradoksalnie więc... zapraszam do narzekania! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-15 12:42 przez Ola.

Cytat
samotnaola
Nudzę się na l4 :(

nadal jesteś na tym l4?

Cytat
characteristic
Cytat
samotnaola
Nudzę się na l4 :(

nadal jesteś na tym l4?
po świętach wracam ale nudzę się, posprzatałam, piekłam ciasta ciasteczka a teraz siedzę w internetach jak jakiś noł lajf

Mnie już któryś dzień z rzędu denerwuje szafiarenka. Czy moderacja w ogóle przegląda raporty od użytkowników?

Mnie do granic możliwości zdenerwował urząd skarbowy. Od dwóch dni próbuje się dodzwonić na informację i niestety nikt nie raczy odebrać ani w moim urzędzie ani w męża.
Może wy się więc orientujecie: W tym roku rozliczam się pierwszy raz razem z mężem na jednym picie. Należymy do dwóch różnych urzędów skarbowych. Czy jeśli złożymy pit do skarbówki męża to ja muszę jakoś poinformować o tym fakcie swój urząd?? Nie chce żeby mnie potem ścigali że nie złożyłam do nich deklaracji w terminie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-15 11:56 przez carens.

Mnie zdenerwowało a jednocześnie zasmuciło to, że miałam dostać dzisiaj pracę, jednak pracodawca się rozmyslił... A pilnie potrzebuje pieniędzy :(

Cytat
tokarzyna
Mnie zdenerwowało a jednocześnie zasmuciło to, że miałam dostać dzisiaj pracę, jednak pracodawca się rozmyslił... A pilnie potrzebuje pieniędzy :(
ale jak, miałaś dziś zacząć a powiedział że się rozmyślił?

Ja się zdenerwowałam w aptece. Lekarz wypisał źle receptę i zamiast 8 zł zapłaciłam 20 zł :/

Cytat
carens
Może wy się więc orientujecie: W tym roku rozliczam się pierwszy raz razem z mężem na jednym picie. Należymy do dwóch różnych urzędów skarbowych.
Powinniście się rozliczać w tym samym urzędzie, przecież mieszkacie chyba razem?

Narzeczony mnie zdenerwował rano.

wkurzyłąm się po odstawieniu przed wczoraj tabletek anty zesypalo mi twarz :( (tradzik)

od 4 miesięcy męczę się z nogą po operacji :( już mam tego dość i chcę chodzić normalnie! :(

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

a mnie wkurza pogoda! chcę już więcej słońca..

Cytat
jamajka1945
a mnie wkurza pogoda! chcę już więcej słońca..

a to fakt
pogoda jest do d nie podobna :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ulubiona czekolada!