Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Porywacz

30 cze 2013 - 19:59:59

Cytat
Zuosnica
dowodem była pozostawiona linka na tylnym siedzeniu;<
i siekiera D:

Porywacz

30 cze 2013 - 20:01:16

no tak niby plotka ,ale w każdej jest trochę prawdy-
a swoją drogą ciekawe która z was teraz bardziej będzie pilnowała dzieci(jeśli macie)?

Porywacz

30 cze 2013 - 20:03:10

Cytat
Zuosnica
Była jeszcze historia o lasce, która zatrzymała się w lesie samochodem (na drogę spadła gałąź, którą musiała zdjąć) a jak wsiadła to ktoś ją gonił i migał jej światłami, później okazało się, że ktoś w tym lesie wsiadł na tył i chciał ją zabić, a ten który ją ścigał widział całą akcję i chciał ją ostrzec, dowodem była pozostawiona linka na tylnym siedzeniu;<
Hahaha na angielskim babka dała do przeanalizowania właśnie taką historyjkę z jednej, z angielskich stracho książeczek ;pp

Takich historii fajnie się słucha na ogniskach, przy piwku w lesie :P

Porywacz

30 cze 2013 - 20:03:37

Był taki film(na faktach) o rodzinie prowadzącej przedszkole, którą oskarżono o molestowanie podopiecznych :I Okazało się, że to matki dzieci wymyśliły sobie tę baję, brzmi podobnie do historii siódemki, tylko tutaj akcja działa się w USA.

Ps.
Wie ktoś jaki ten film mógł mieć tytuł, może ktoś go kojarzy ._.?


Znalazłam film serce



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 20:20 przez oryginal.

Porywacz

30 cze 2013 - 20:08:05

Cytat
Zuosnica
Cytat
7medeis
Cytat
oryginal
Cytat
7medeis
O, a kto pamięta gwałciciela z Zielonej Góry?
opowiedz nam :0

Psychoza w całej Zielonej, każda kobieta chodzi w obstawie, 4 zgłoszenia od pociętych nożem i zgwałconych pań, autobusy obklejone portretami pamięciowymi... Szajba, strach i każdy gdzieś widzi gwałciciela!

a się okazało?

"zgwałcone" bidulki same się pochlastały, na wieść o popularności poprzedniczek, każda kolejna zmyślała podobną bajkę. Gwałciciel, mimo dokładnego rysopisu, oczywiście nigdy nie istniał.
A to Ci dopiero.
Była jeszcze historia o lasce, która zatrzymała się w lesie samochodem (na drogę spadła gałąź, którą musiała zdjąć) a jak wsiadła to ktoś ją gonił i migał jej światłami, później okazało się, że ktoś w tym lesie wsiadł na tył i chciał ją zabić, a ten który ją ścigał widział całą akcję i chciał ją ostrzec, dowodem była pozostawiona linka na tylnym siedzeniu;<


hah pamiętam to :P a o opiekunce , która zajmowała się dziećmi jakiegos państwa i widziała dziwny posag Anioła vs Klauna (rozne wersje) w ogrodzie ? co dzwonila do tych panstwa i opowiadała im o nich a oni na to,ze ma uciekac z dziecmi bo oni nie maja czegos takiego w ogrodzie?

Porywacz

30 cze 2013 - 20:10:42

Cytat
niXeee

hah pamiętam to :P a o opiekunce , która zajmowała się dziećmi jakiegos państwa i widziała dziwny posag Anioła vs Klauna (rozne wersje) w ogrodzie ? co dzwonila do tych panstwa i opowiadała im o nich a oni na to,ze ma uciekac z dziecmi bo oni nie maja czegos takiego w ogrodzie?
haha posąg clowna :D
Albo o lasce co mieszkała ze współlokatorką i narąbana wróciła z melanżu w nocy po np. gitare lub album ze zdjęciami i nie zapaliła światła, zeby jej nie obudzić i wróciła na impreze z tym po co przyszła. Rano znalazła ją zadźganą i napis(krwią oczywiście) na ścianie"JAKBYŚ ZAPALIŁA ŚWIATŁO BYŁABYŚ NASTĘPNA"
D;



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 20:11 przez oryginal.

Porywacz

30 cze 2013 - 20:13:05

Cytat
mirata57
u mnie na podkarpaciu, w okolicach Rzeszowa od stycznia do maja znaleziono 8 ciał bez narządów...i to wszystkie osoby do 25roku życia.. masakra.

Nie wiem czy to prawda ale o tym, mówiono 5 lat temu jak byłam na studiach.

Porywacz

30 cze 2013 - 20:13:28

Nic nie słyszałam, a moja okolica :/ Oby to była głupia plotka.

Porywacz

30 cze 2013 - 20:15:30

Cytat
oryginal
Cytat
niXeee

hah pamiętam to :P a o opiekunce , która zajmowała się dziećmi jakiegos państwa i widziała dziwny posag Anioła vs Klauna (rozne wersje) w ogrodzie ? co dzwonila do tych panstwa i opowiadała im o nich a oni na to,ze ma uciekac z dziecmi bo oni nie maja czegos takiego w ogrodzie?
haha posąg clowna :D
Albo o lasce co mieszkała ze współlokatorką i narąbana wróciła z melanżu w nocy po np. gitare lub album ze zdjęciami i nie zapaliła światła, zeby jej nie obudzić i wróciła na impreze z tym po co przyszła. Rano znalazła ją zadźganą i napis(krwią oczywiście) na ścianie"JAKBYŚ ZAPALIŁA ŚWIATŁO BYŁABYŚ NASTĘPNA"
D;

ooo a tego to ja nie znam xD
aa o dziecku i psie? cos tam( nie pamietam tego dokladnie) dziecko usypiało się zawsze spokojnie jak pies po ręce go polizał, a rano wstaje i widzi napis z krwi na ścianie nie tylko psy umieja i lubia lizac czy cos takiego...

Porywacz

30 cze 2013 - 20:17:10

Cytat
milka2500
no tak niby plotka ,ale w każdej jest trochę prawdy-
a swoją drogą ciekawe która z was teraz bardziej będzie pilnowała dzieci(jeśli macie)?

No to ładnie, ja mojego zawsze pilnuję, nie wiem jak miałabym bardziej, nie przywiążę się do dziecka -.- Weź się ogarnij.
Cytat
niXeee
ooo a tego to ja nie znam xD
aa o dziecku i psie? cos tam( nie pamietam tego dokladnie) dziecko usypiało się zawsze spokojnie jak pies po ręce go polizał, a rano wstaje i widzi napis z krwi na ścianie nie tylko psy umieja i lubia lizac czy cos takiego...

Co? To bez sensu, a krew czyja?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 20:18 przez ursusc360.

Porywacz

30 cze 2013 - 20:18:23

Cytat
Skajlet
A może to jakaś bajka by kobity bez facetów nie wychodziły.

Porywacz

30 cze 2013 - 20:18:39

nie słyszałam o niczym takim, a chyba by mówili w wiadomościach...

Porywacz

30 cze 2013 - 20:19:20

Cytat
ursusc360


Co? To bez sensu, a krew czyja?
z psa, bo obtarte z mięcha zwłoki psa wisiały pod prysznicem :I

Porywacz

30 cze 2013 - 20:20:01

coś tam znalazłam w necie: http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,15679014,wiadomosc.html
i jak ktoś nadal nie wierzy, tu opowieść porwanej dziewczyny i potwierdzenie takich faktów przez rutkowskiego http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/414909,lodzkie-porwania-dla-narzadow-to-nie-legenda,1,id,t,sa.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 20:30 przez judyta1988.

Porywacz

30 cze 2013 - 20:20:34

Cytat
ursusc360
Cytat
milka2500
no tak niby plotka ,ale w każdej jest trochę prawdy-
a swoją drogą ciekawe która z was teraz bardziej będzie pilnowała dzieci(jeśli macie)?

No to ładnie, ja mojego zawsze pilnuję, nie wiem jak miałabym bardziej, nie przywiążę się do dziecka -.- Weź się ogarnij.
Cytat
niXeee
ooo a tego to ja nie znam xD
aa o dziecku i psie? cos tam( nie pamietam tego dokladnie) dziecko usypiało się zawsze spokojnie jak pies po ręce go polizał, a rano wstaje i widzi napis z krwi na ścianie nie tylko psy umieja i lubia lizac czy cos takiego...

Co? To bez sensu, a krew czyja?

bez sensu bo ja tego dobrze nie pamietam co zaznaczyłam w opisie. psa rzecz jasna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o pomoc!!