Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Porywacz

30 cze 2013 - 11:50:37

to jakaś plota puszczona przez doroslych, bo w necie zero informacji na temat/y o których piszesz

Porywacz

30 cze 2013 - 11:55:40

ale wy sensacje robicie, wlasnie tak tworza sie plotki...
jak bylam mala krązyly historyjki o ruskim w czarnej wołdze z drzwiami bez klamek...i kazdy tak w to wierzyl i powtarzal dalej

nie wierzcie we wszystko co wam ktos powie...a takie "gluche telefony" wiecej mogą zaszkodzic niz pomoc
rozumiem,ze dzieci puszczaja takie historyjki bez potwierdzenia, ale zeby dorosle kobiety? ;o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 11:57 przez kashvi.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Porywacz

30 cze 2013 - 12:37:46

Cytat
kashvi
ale wy sensacje robicie, wlasnie tak tworza sie plotki...
jak bylam mala krązyly historyjki o ruskim w czarnej wołdze z drzwiami bez klamek...i kazdy tak w to wierzyl i powtarzal dalej

nie wierzcie we wszystko co wam ktos powie...a takie "gluche telefony" wiecej mogą zaszkodzic niz pomoc
rozumiem,ze dzieci puszczaja takie historyjki bez potwierdzenia, ale zeby dorosle kobiety? ;o


Dokładnie. Sprawdziłam. W całej sieci, w lokalnych gazetach, na stronie policji nie ma żadnej informacji na ten temat, żadnej wzmianki nawet. Nie puszczaj w eter bzdurnych plotek autorko bo się będą z Ciebie ludzie śmiać.

Porywacz

30 cze 2013 - 12:47:20

A to i u nas (Lubelskie) swego czasu krążyła historyjka o porywaczu, też niby kogoś bez nerki znaleziono. Ktoś komuś powiedział bo czyjś znajomy widział :D i to było ściemą ale ludzie miesiąc przeżywali.

Porywacz

30 cze 2013 - 12:48:15

Mieszkam 15km od Inowrocławia, a niczego na ten temat nie słyszałam.
Gdyby to była prawda to takie sprawy są szybko nagłośnione przez Policję, żeby bardziej uważać na swoje dzieci, nie pozostawiać ich bez opieki.
A w sieci nie ma o tej sprawie żadnych wiadomości.

Porywacz

30 cze 2013 - 12:50:15

Tak,tak

a u mnie kilka lat temu było,że dziko-wilko-świnia zagryzała zwierzęta a potem polowała na ludzi. A to o dziwo było w gazecie, większej głupoty nie słyszałam ale ludzie się bali.

Ktoś komuś coś powiedział i już wyszła głupota...

Porywacz

30 cze 2013 - 13:29:55

Cytat
kashvi
ale wy sensacje robicie, wlasnie tak tworza sie plotki...
jak bylam mala krązyly historyjki o ruskim w czarnej wołdze z drzwiami bez klamek...i kazdy tak w to wierzyl i powtarzal dalej

nie wierzcie we wszystko co wam ktos powie...a takie "gluche telefony" wiecej mogą zaszkodzic niz pomoc
rozumiem,ze dzieci puszczaja takie historyjki bez potwierdzenia, ale zeby dorosle kobiety? ;o

Właśnie miałam pytać, czy ten przerażający porywacz nie jeździ czasami czarną wołgą :D Uwielbiam takie legendy. Też kilka lat temu gruchnęły tego typu informacje w mojej okolicy ale nic konkretnego. Też znajomy znajomego powiedział, że wie od wujka policjanta :P

Porywacz

30 cze 2013 - 13:32:18

Czekam na bajke o 8 rodzajach spermy w szejku w McDonaldzie.

Porywacz

30 cze 2013 - 13:36:13

Znowu jakaś legenda jak ta z czasów prl-u,że niby czarna wołga jeździła po kraju i porywała ludzi?

Porywacz

30 cze 2013 - 13:37:48

Prasa, telewizja radio powinni to nagłaśniać jak najbardziej, a nie siedzieć cicho jak mysz pod miotłą. Ale jak widać ważniejsze jest ,,wypromowanie'' patologicznych matek niż chronienie małych dzieci i nie tylko. Może to jakaś mafia, bo wątpię żeby jedna osoba to wszystko zorganizowała. Takie rzeczy się w głowie nie mieszczą, mam nadzieję, że szybko dorwą tych zbrodniarzy.

Porywacz

30 cze 2013 - 13:38:19

To zapewne jakaś kolejna urban legend.
Gdyby znaleźli dziecko bez wnętrzności to w TV trąbiliby o tym w kółko. Szukałam w internecie tej informacji i prócz twojego postu na szafie nic innego nie znalazłam... Troszkę rezerwy do takich opowieści.
Wiesz zaczęły się wakacje i ktoś wymyślił pewnie te opowieść do nastraszenia dzieci żeby były w tym okresie bardziej uważne.

Porywacz

30 cze 2013 - 13:41:40

Skoro się przemieszcza to myślę,że może być w wszędzie. Nie chciałabym byś porwana..i tak mam wiksy jak idę sama i widzę podejrzanych typów.

Porywacz

30 cze 2013 - 13:44:30

Cytat
Magdatak
serio? wierzycie w to, że porywają dzieci i wycinają im nerki ? :D Przecież to jest zwykła miejska legenda.

a uważasz, że nie ma czegoś takiego jak czarny handel. Nielegalny handel żywym towarem, narządami. A najbardziej narażone są na to dzieci, bo są bezbronne, łatwowierne.

Porywacz

30 cze 2013 - 13:44:52

Cytat
siemanoopezet
''ciało 4-letniego chłopczyka lecz bez wnętrzności ..'' matko święta !!! Co tu się wyrabia. takiego to tylko powiesić. Jak tak można zrobić dla dziecka !
nie słyszałam o tym, ale mam nadzieję, że go złapią i będzie siedział aż do usranej śmierci za takie czyny !!

ja nie wiem co z tym światem się dzieje. ja wczoraj czytałam o tym chłopczyku z Cieszyna na wp (sprawa z przed 3 lat) dziecko konało w katuszach 3 dni bo mialo pekniete jelito bo ojciec tak mu wpiep... wyobrazacie sobie 2 letnie dziecko? płakałam jak to czytalam... takich ludzi tonie wiem zesłac na kare smierci albo utworzyc jakis obóz zagłady dla nich bo to sie w głowie nie miesci, moze nie powinnam tak pisac...

Porywacz

30 cze 2013 - 13:48:19

Cytat
niXeee
Cytat
siemanoopezet
''ciało 4-letniego chłopczyka lecz bez wnętrzności ..'' matko święta !!! Co tu się wyrabia. takiego to tylko powiesić. Jak tak można zrobić dla dziecka !
nie słyszałam o tym, ale mam nadzieję, że go złapią i będzie siedział aż do usranej śmierci za takie czyny !!

ja nie wiem co z tym światem się dzieje. ja wczoraj czytałam o tym chłopczyku z Cieszyna na wp (sprawa z przed 3 lat) dziecko konało w katuszach 3 dni bo mialo pekniete jelito bo ojciec tak mu wpiep... wyobrazacie sobie 2 letnie dziecko? płakałam jak to czytalam... takich ludzi tonie wiem zesłac na kare smierci albo utworzyc jakis obóz zagłady dla nich bo to sie w głowie nie miesci, moze nie powinnam tak pisac...

a i tak pewnie dostanie wyrok śmiechu warty, albo coś innego..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zalando