Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Porywacz

30 cze 2013 - 16:00:27

prawdy i tak się nie dowiemy,media jak i gazety dużo sobie dodają w tych sprawach,tak naprawdę policja nie ujawnia za dużo informacji...

Porywacz

30 cze 2013 - 19:39:06

Cytat
Zuosnica
Cytat
darraa15
A ja wierze.policja specjalnie o tym nie mowi.mojej mamy kolezanki maz sam sie o tym przekonal jak bym w ikei i caly market zamknieto bo porwali tam dziecko a znalezli je w lazience juz ogolone.
Poczekaj, zgadnę: ogolone, przebrane i uśpione? Dobrze, że mówisz, bo jeszcze nigdy nie słyszałam tej historii.
To fabuła jednego z odcinków CSI: Miami, tylko tam w parku rozrywki toczyła się akcja.

Porywacz

30 cze 2013 - 19:43:30

kolejny urban ledżend się rodzi, ciekawe kto odbierze becikowe?

Cytat
gulowa
w poznaniu na osiedlowym parkingu stały 4karetki stare karetki pogotowia ktore dawno nie jeździli ratownicy medyczni,faktycznie okazało się ze jeździli co weekend po centrach handlowych,uprowadzali dzieci które nie były pilnowane przez rodziców,wycinali nerki zszywali porzucali dzieciaki w jakiś parkach,na szczęście dzieci żyły...ta szajka ludzi która zajmowała się nie legalna sprzedażą nerek działała na zamówienie ludzi którzy czekali latami za przeszczepem,mało tego to ludzie którzy sami byli lekarzami z wieloletnim stażem pracy !!!

to jest tak głupie, że bardziej się nie dało.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 19:45 przez 7medeis.

Porywacz

30 cze 2013 - 19:46:10

Cytat
Zuosnica
Cytat
darraa15
A ja wierze.policja specjalnie o tym nie mowi.mojej mamy kolezanki maz sam sie o tym przekonal jak bym w ikei i caly market zamknieto bo porwali tam dziecko a znalezli je w lazience juz ogolone.
Poczekaj, zgadnę: ogolone, przebrane i uśpione? Dobrze, że mówisz, bo jeszcze nigdy nie słyszałam tej historii.
I jeszcze jeśli to dziewczynka to przebrane za chłopca, jak chłopiec to za dziewczynke.
Alternatywna wersja-rodzice znajdują śpiące dziecko na progu drzwi z karteczką-zabierz mnie do szpitala! Oczywiście w szpitalu okazuje sie, ze dzieciak nie ma nery.

Porywacz

30 cze 2013 - 19:46:50

O, a kto pamięta gwałciciela z Zielonej Góry?

Porywacz

30 cze 2013 - 19:47:14

Cytat
7medeis
O, a kto pamięta gwałciciela z Zielonej Góry?
opowiedz nam :0

Porywacz

30 cze 2013 - 19:48:35

Cytat
oryginal
Czekam na bajke o 8 rodzajach spermy w szejku w McDonaldzie.
:D
Uwaga na satanistów w czarnym maluchu.

Porywacz

30 cze 2013 - 19:50:15

Cytat
monika_psujek
Cytat
Zuosnica
Cytat
darraa15
A ja wierze.policja specjalnie o tym nie mowi.mojej mamy kolezanki maz sam sie o tym przekonal jak bym w ikei i caly market zamknieto bo porwali tam dziecko a znalezli je w lazience juz ogolone.
Poczekaj, zgadnę: ogolone, przebrane i uśpione? Dobrze, że mówisz, bo jeszcze nigdy nie słyszałam tej historii.
To fabuła jednego z odcinków CSI: Miami, tylko tam w parku rozrywki toczyła się akcja.

ja słyszałam o takiej akcji w Galerii Krakowskiej...

Porywacz

30 cze 2013 - 19:50:39

Cytat
oryginal
Cytat
7medeis
O, a kto pamięta gwałciciela z Zielonej Góry?
opowiedz nam :0

Psychoza w całej Zielonej, każda kobieta chodzi w obstawie, 4 zgłoszenia od pociętych nożem i zgwałconych pań, autobusy obklejone portretami pamięciowymi... Szajba, strach i każdy gdzieś widzi gwałciciela!

a się okazało?

"zgwałcone" bidulki same się pochlastały, na wieść o popularności poprzedniczek, każda kolejna zmyślała podobną bajkę. Gwałciciel, mimo dokładnego rysopisu, oczywiście nigdy nie istniał.
Cytat
hodaaa
Cytat
oryginal
Czekam na bajke o 8 rodzajach spermy w szejku w McDonaldzie.
:D
Uwaga na satanistów w czarnym maluchu.

U.... a u mnie zamknęli Maca na kilka dni z powodu remontu. Nigdy nie widziałam zbiorowe nastoletniej histerii, chyba że w tv pokazywali relację z koncertu Biebera.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 19:51 przez 7medeis.

Porywacz

30 cze 2013 - 19:53:01

Czytam i własnym oczom nie wierzę, jak Wy takie naiwne jesteście i łykacie wszystko co ktoś Wam opowie, to naprawdę bójcie się, bo takich naiwnych właśnie szukają :I


Story o ogolonym dziecku krąży w każdym mieście i w każdym mieście świadkiem był "wiarygodny mąż koleżanki mamy, który na pewno by nie kłamał".

Ale opowieści gulowej to NIC nie przebije.

Porywacz

30 cze 2013 - 19:55:39

Coraz lepsze te wasze historyjki i co jedna to bardziej wiarygodna

Porywacz

30 cze 2013 - 19:57:10

Cytat
7medeis
Cytat
oryginal
Cytat
7medeis
O, a kto pamięta gwałciciela z Zielonej Góry?
opowiedz nam :0

Psychoza w całej Zielonej, każda kobieta chodzi w obstawie, 4 zgłoszenia od pociętych nożem i zgwałconych pań, autobusy obklejone portretami pamięciowymi... Szajba, strach i każdy gdzieś widzi gwałciciela!

a się okazało?

"zgwałcone" bidulki same się pochlastały, na wieść o popularności poprzedniczek, każda kolejna zmyślała podobną bajkę. Gwałciciel, mimo dokładnego rysopisu, oczywiście nigdy nie istniał.
Cytat
hodaaa
Cytat
oryginal
Czekam na bajke o 8 rodzajach spermy w szejku w McDonaldzie.
:D
Uwaga na satanistów w czarnym maluchu.

U.... a u mnie zamknęli Maca na kilka dni z powodu remontu. Nigdy nie widziałam zbiorowe nastoletniej histerii, chyba że w tv pokazywali relację z koncertu Biebera.
haha ja wczoraj umierałam ze śmiechu jak mój mąż pierwszy raz zobaczył kto i po co chodzi do Starbucksa :D
a co do wątku to uważam, ze to bujda na resorach ;)

Porywacz

30 cze 2013 - 19:57:19

Cytat
7medeis
Cytat
oryginal
Cytat
7medeis
O, a kto pamięta gwałciciela z Zielonej Góry?
opowiedz nam :0

Psychoza w całej Zielonej, każda kobieta chodzi w obstawie, 4 zgłoszenia od pociętych nożem i zgwałconych pań, autobusy obklejone portretami pamięciowymi... Szajba, strach i każdy gdzieś widzi gwałciciela!

a się okazało?

"zgwałcone" bidulki same się pochlastały, na wieść o popularności poprzedniczek, każda kolejna zmyślała podobną bajkę. Gwałciciel, mimo dokładnego rysopisu, oczywiście nigdy nie istniał.
A to Ci dopiero.
Była jeszcze historia o lasce, która zatrzymała się w lesie samochodem (na drogę spadła gałąź, którą musiała zdjąć) a jak wsiadła to ktoś ją gonił i migał jej światłami, później okazało się, że ktoś w tym lesie wsiadł na tył i chciał ją zabić, a ten który ją ścigał widział całą akcję i chciał ją ostrzec, dowodem była pozostawiona linka na tylnym siedzeniu;<

Porywacz

30 cze 2013 - 19:58:48

Cytat
Zuosnica

A to Ci dopiero.
Była jeszcze historia o lasce, która zatrzymała się w lesie samochodem (na drogę spadła gałąź, którą musiała zdjąć) a jak wsiadła to ktoś ją gonił i migał jej światłami, później okazało się, że ktoś w tym lesie wsiadł na tył i chciał ją zabić, a ten który ją ścigał widział całą akcję i chciał ją ostrzec, dowodem była pozostawiona linka na tylnym siedzeniu;<

Dwa piwa, środek lasu, ognisko - i łykam to jak młody pelikan :)

Porywacz

30 cze 2013 - 19:59:58

dziwne przeszukałam dość spory kawałek i nic na ten temat nie ma. JAk faktycznie tak jest to podaj jakiegos linka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o pomoc!!