Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 11:02:15

Dla mnie to osoba nienormalna,jej zachowanie świadczy o tym ze cos ma z głową,żadna normalna osoba sie tak nie zachowuje ,nie dosc ze tandeta ,głupie zachowanie i ten koń,masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak ją widze w gazecie to sobie mysle czy ona czasami nie chce za bardzo zwracac uwagi na siebie,może sie boi ze jej kariera przeminie jak bedzie taka normalna,nie mam pojecia,ale dla mnie jest fujjjjj i bleeeeeeeeeeeee

zweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 11:11:54

Ja również uważam że Jolka jest głupia. Za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę. Patrzyłyście na taki program gwiazdy tańczą na lodzie? Tak to z siebie kompletną idiotkę zrobiła. Mogła by przystopować trochę z tymi tipsami ;/;/
Jednak się znalazła głupsza od Dody. Uważam że obie są inteligentne tylko robią wszystko żeby tego nie pokazać. Mają za wysokie mniemanie o sobie ;/ Jolka już robi większą debilkę z siebie niż ta doda .. ;/

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 11:17:44

http://wideoportal.pl/site/items/2355

sie dobrali
KANARAKI
a niech sie kochaja ale Jolo-Slawkow nie polecam bo swiat zwariuje..

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 11:34:40

Cytat
JuStYsIa21
prawda jest taka ze ona tak naprawde nie jest taka... to wszystko co ona robi koło siebie to jest tylko robione na potrzeby telewizji... zrobiła z siebie idiotke.. a mimo to że tyle ludzi mówi że jej nie cierpi to wygrala BB.. wiec coś musi w tym byc.... jesli nie masz w sobie taletu zrób z siebie idiotke i zarobisz wiecej kasy niż inna sławna osoba..... my kochamy ogladac takie osoby jak jolka i nie oszukujmy sie....
ja nie "kocham ich oglądac", przełaczam, kiedy tylko ją widzę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brak zaufania =(