Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

Prostowanie włosów

8 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:03:45

No ja jednakwolę wysyłać cv niż cieszyć się złą sławą i żeby mi kamery do łóżka zaglądały. Wypromowała się, hah, a co ona takiego robi? Jest, ito jest tandetna. Jeszcze kilka miesięcy temu nikt o niej nie słyszał. Potem wzięła udział w reality show, a dziś uważa się za gwiazdę. Trzy tysiące złotych? Za godzinę w jej towarzyswie? Chyba musieliby mnie tyle zapłacić, żeby jej słuchać i na nią patrzyć. Mądra babka? Chodziła do najgorszej szkoły w Piotrkowie. Poza tym udawanie słodkiej idiotki to jedno a bycie nią... Poza tym, ok, niech sobie udaje, ale po co jej ten "wygląd" ? I podsumowując, moim zdaniem jest brzydka, z makijażem czy bez, przed BB czy po.

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:13:11

ja juz wole dode niz tą jole, skąd ona sie urwałała przeciez to chodzące dziwadło i jje zachowanie i smiech przerażające.

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:15:13

Jola wg mnie troszke udaje, przez ta telewizje zrobiła sie z niej niezła gwiazda, ale cóż popatrzcie co osiagneła mimo ze wszyscy jada po niej ze jest głupia i wogle ale niezle sie ustawiła.... mimo ze moze taka nie jest i wszystko to tylko dla mediow, widziałam jej zdjecia te wczesniejsze jak jest mniej umalowana to wyglada slicznie, moze czasami przsadza z tym ubiorem no bo jest troche szokujacy, zreszta polacy nie sa do tego przyzwyczajeni w anglii to na imprezy chodza w strojach kompielowych jak i nie w skromniejszych ciuchach... no ale u nas sa jakies zasady ze jak sie ktos wyroznia to odrazu kazdy mu jedzie. wg mnie jola na poczatku wcale nie była taa zła tylko to telewizja, sława z niej taka zrobili ze teraz uwaza sie za jakąs gwiazdke bo widzi ze to sie sprzedaje... no ale ferrari ma hehhehe, swiruje...

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:16:00

a mnie ona śmieszy i irytuje zarazem, lubię oglądać z nią wywiady zawsze jestem ciekawa jak tym razem sie ośmieszy

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:19:13

Ona nawet startowała w jakiś wyborach miss jest na youtube pokazane,ładniejsza była niż teraz ale pusta tak samo;)

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:20:01

Cytat
betulek
i tu jest pies pogrzebany, SAMA się wypromowała, nie ograniczyła się do wysyłania CV mailem i czekania

no nie sama gdyby nie jej głupota nikt by jej niczego nie zaoferował i by tyle nie zarabiała po prostu ludzie z show biznesu wykorzystuja to i na jej głupocie moga zarobić czesto znacznie wiecej niz ona sama ,mozna śmiało powiedziec ze ją tak naprawde wykorzystuja a ona sie na to godzi za fałszywe jej przekonanie ze jest kimś a nawet gwiazdą hehe tak naprawde porównujac ile maja kaski z niej ludzie to ona grosze zarabia i tu jest pytanie czy ona jest mądra czy tylko prózna i zadowala sie fałszywymi przekonaniami o niej samej haha gwiazda???????????? to jest cyrkówka:) tylko brak areny i prawdziwego konia bo widownie juz ma haha

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:25:51

prawda jest taka ze ona tak naprawde nie jest taka... to wszystko co ona robi koło siebie to jest tylko robione na potrzeby telewizji... zrobiła z siebie idiotke.. a mimo to że tyle ludzi mówi że jej nie cierpi to wygrala BB.. wiec coś musi w tym byc.... jesli nie masz w sobie taletu zrób z siebie idiotke i zarobisz wiecej kasy niż inna sławna osoba..... my kochamy ogladac takie osoby jak jolka i nie oszukujmy sie....

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:29:14

Cytat
AnuLkaSL90
Dziewczyny tak wlasnie wpisałam sobie tag na google 'jola rutowicz' i wyskoczyl mi takie zdjecie, czy to ona kiedys???

jeeeejku.. śliczna jest na tym zdjęciu!!!! a te rzęsy! no masakra.. a zrobiła z siebie takiego potwora:/:(

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:33:17

Cytat
JuStYsIa21
prawda jest taka ze ona tak naprawde nie jest taka... to wszystko co ona robi koło siebie to jest tylko robione na potrzeby telewizji... zrobiła z siebie idiotke.. a mimo to że tyle ludzi mówi że jej nie cierpi to wygrala BB.. wiec coś musi w tym byc.... jesli nie masz w sobie taletu zrób z siebie idiotke i zarobisz wiecej kasy niż inna sławna osoba..... my kochamy ogladac takie osoby jak jolka i nie oszukujmy sie....

no ja kiedys tez podobnie myslałam ze wymysliła sobie na potrzeby tv to jaka jest ale to gucio prawda wystarczy posłuchać jej np.doda tez mysleli ludzie ze taka głupiutka bo faktycznie ona taka udawała ale szybko zorientowali sie ludzie ze mądra babka ale jola nieee ona nawet wypowiedziec sie dobrze nie potrafi i widac ze bardzo sie stara ale jej to nie wychodzi

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:36:40

hm.... a ja wam powiem jeszcze tak nie znacie jej jaka jest naprawdę.... wypowiadać moga sie te osoby ktore ją znają.. boże nie zaliczam sie do grona jej najlepszych przyjaciół ale miałam pare razy z nią stycznośc i jest to zupełnie inna osoba... wiecej nie moge napisac... i nie wiem dziewczyny czy znacie takie przysłowie:ŻE TELEWIZJA KŁAMIE????

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:37:38

Nie znoszę jej... ani w tym piękności, ani mądrości...

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:39:00

a co ma inteligencja do jej tipsów ?????

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:51:56

Cytat
JuStYsIa21
hm.... a ja wam powiem jeszcze tak nie znacie jej jaka jest naprawdę.... wypowiadać moga sie te osoby ktore ją znają.. boże nie zaliczam sie do grona jej najlepszych przyjaciół ale miałam pare razy z nią stycznośc i jest to zupełnie inna osoba... wiecej nie moge napisac... i nie wiem dziewczyny czy znacie takie przysłowie:ŻE TELEWIZJA KŁAMIE????

tez miałam z nia stycznosc wiele razy, tak sie składa ze dorabiam sobie na nagraniach różnych programów rozrywkowych i wiele razy słyszałam ją na planie jeszcze przed nagraniem wiec uznałam ze skoro jola w drodze do toalety idac zachowuje sie tak jak to widziałam to juz nie mam watpliwosci hehe

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 10:54:01

mozliwe ze ty ją poznałaś od innej strony... ja trzymam sie swojej racji...:) a zresztą nie ważne jaka jest .. ważne ze ona sie z tym dobrze czuje a jeszcze ma za to niezłą kasiorę....

Jola Rutowicz

29 cze 2009 - 11:01:53

Na głupocie da się zarobić - pokazała to Doda, a Jola to wykorzystała i tyle :)
Myślicie, że ona nie wie jak wygląda i jak się zachowuje? :)
Jakby takie 'nieuświadomione' osoby robiły taką karierę to sławna byłaby Sylwusia z ROZMÓW W TOKU (polecam)itd., nie tylko Jola. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brak zaufania =(