Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 17:40:39

jak ja widze to nie weim czy sie smiac czy plakac:P zazwyczaj sie smieje:D ale tak w ogole to ona nawet ladna nie jest... ona jest okropna w kazdym calu! ;]

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 17:44:18

bez komentarza .

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 17:46:59

Jest straszna - jej wygląd, tempota, tipsiki i latex :| Tragedia! I ta pustka w głowie ;|

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 17:51:37

no i niestety na tej swojej głupocie zarabia całkiem niezłe pieniądze :) udowodniła, że nie trzeba robić nic, by kasa spływała na konto. skończy się jej "sława" to będzie grzać tyłek na ibizie... mam nadzieję, że jak najszybciej:)

ale swoją drogą jej postać i "kariera" to dobre case study dla psychologów, medioznawców i marketingowców :D

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 17:55:00

ja ja lubie. ma swoj wlasny swiat i jej z tym dobrze.

chciala byc popularna i jest:) ludzie sie smieja ze ona nie wiem kto to jest jakis xyz (aktor, ktokolwiek), kiedy w jej swiecie ten ktos jest po prostu niewazny

i to jest dobre:)

a doda to po prostu jest idiotka bo mialam nieprzyjemnosc ja poznac. wybrzydza, nic jej sie nie podoba, wsyzstko jest zle, ona jest cudowna jak ty nie bedziesz naokolo niej skakac to sie odwroci i sobie pojdzie

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 17:58:32

oj, to nie jest temat o Dodzie, ale pozwolę sobie skomentować, że Doda kreuje taki wizerunek, a kiedy postać kultowa-Marek Niedźwiedzki mówi, że ona w rzeczywistości jest inna niż na scenie i przy fanach - to mu wierzę.

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 17:59:24

Cytat
filthy
ja ja lubie. ma swoj wlasny swiat i jej z tym dobrze.

chciala byc popularna i jest:) ludzie sie smieja ze ona nie wiem kto to jest jakis xyz (aktor, ktokolwiek), kiedy w jej swiecie ten ktos jest po prostu niewazny

i to jest dobre:)

a doda to po prostu jest idiotka bo mialam nieprzyjemnosc ja poznac. wybrzydza, nic jej sie nie podoba, wsyzstko jest zle, ona jest cudowna jak ty nie bedziesz naokolo niej skakac to sie odwroci i sobie pojdzie

hehe Doda swoją droga ;/ tempiutka blondyneczka z dużymi piersiami ;]

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 18:01:05

Moim zdaniem wcale nie jest taka głupia, bo wie co zrobić, żeby nic nie robić i zarobić!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-28 18:01 przez annieshquea.

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 18:07:46


O masakraaaaaaaaaaaaa, rzeczywiście się dobrali. Jestem w szoku co ten facet ma w głowie.

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 18:10:04

Wszystko zniose ale nie JĄ

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 18:18:40

Cytat
anies00

O masakraaaaaaaaaaaaa, rzeczywiście się dobrali. Jestem w szoku co ten facet ma w głowie.
Zgadzam się ;o

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 18:20:10

Dziewczyny tak wlasnie wpisałam sobie tag na google 'jola rutowicz' i wyskoczyl mi takie zdjecie, czy to ona kiedys???



Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 18:27:11

dziewczyna na tym zdjęciu jest śliczna... Nie wiem czy to zwykłe podobieństwo czy Jola przed wszystkimi kiczowatymi pomysłami zmiany swojej urody... Jeśli to ona to proponuję wrócić do tego stanu i robić karierę modelki ;) chociaż...znając jej głupotę... wątpię żeby wpadła na taki pomysł...

Jola Rutowicz

28 cze 2009 - 18:35:01

Cytat
jetkaaa
hmmm dziwna kobieta ...
słyszeliscie że ją nazywają kobieta-koń? ;>
hehehe xD
nie no szokkkk,,, ale to tylko na chwile, potem pojawi się następny taki pajacyk i ona przeminie ...
ciekawe co koń na to!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gg !