Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

39 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Puma!

27 cze 2009 - 20:16:32

Zapewne słyszałyście o tej dzikiej pumie, grasującej po Polskich lasach i polach. Na początku się nie bałam, bo była daleko od mojego miasta, jednak teraz jest u mnie!! W małej miejscowości niedaleko mojej babci, przyszła sobie bezczelnie na pole, w czasie gdy ludzie zbierali truskawki. W siedzibie pracy mojego taty włamała im się do magazynów jakiś starych, stojących za domem szefa. Całe drzwi podrapane i pełno jej sierści. Na dniach biegała sobie po jednym z najbardziej uczęszczanych i zamieszkanych osiedli, następnie biegała po ulicy blisko centrum. Teraz czekam aż legalnie zacznie hasać pod ratuszem. Wtedy z domu chyba nie wyjdę, bo mieszkam obok. Najbardziej jednak ucieszyła bym się, gdyby zapuściła się w okolice posterunku policji, i chapła kogoś tam w tyłek, a najlepiej komendanta, bo oni walczą, i walczą i nie mogą jej złapac. Może poranione siedzenie ich zmotywuje jakoś. ;) Najlepsze jednak jest to, że można by powiedzieć że ta puma mnie śledzi. Już mówię czemu. Mój tata jest kierowcą, jeździ po całej PL... Kiedyś zabrałyśmy się z nim z koleżanką w trase. To bylo w czasach największej aktywności fizycznej naszej dzikiej koleżanki. Prawie mi pęcherz pękł, bo bałam się wysiąść w każdym lesie by się wysikać tak się bałam. A tera jest u mnie... Masakra.... A policja, nakupowała kurczaków z Tesco, i chcą ją wabić na ta pożółkłą padline... Śmiechu warte... Może podejmą jakieś kroki, jak w końcu zagryzie jakiegoś człowieka...

Puma!

27 cze 2009 - 20:18:38

Fajnie fajnie, ale tą "pumę" złapano i okazało się że to wyrośnięty kocur....
Żródło: OTO LINK - KLIKNIJ



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-27 20:20 przez kashmir082.

Puma!

27 cze 2009 - 20:19:31

Ta słynna puma okazała się kotem ;D Dzisiaj w wiadomościach było ;D

Puma!

27 cze 2009 - 20:19:59

Cytat
kashmir082
Fajnie fajnie, ale tą "pumę" złapano i okazało się że to wyrośnięty kocur....
taaaa a ja myślalam że to serio puma i właśnie zastanawialam się czy juz ją złapali czy nie

Puma!

27 cze 2009 - 20:21:12

ale podobno u mnie w miescie jest jeszcze jakaś... smiejcie sie prosze, mowie co slyszalam... i pewne fakty nie klamia... boje sie bo to niecodzienne...

Puma!

27 cze 2009 - 20:21:58

Złapali..tego kota, nie pumę...."dzika puma w polsce - której nikt nie może złapać przez cztery miesiące" dobre sobie....

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Puma!

27 cze 2009 - 20:22:07

ja słyszałam ze złapano ją dawno i uciekła z czech z nielegalnej hodowli

Puma!

27 cze 2009 - 20:23:26

Cytat
xxxxxxxxxxx
ja słyszałam ze złapano ją dawno i uciekła z czech z nielegalnej hodowli
A ja słyszałem, jeżeli chodzi o naszych "kompetentnych" dziennikarzy że boeing 737 ma cztery silniki....

Puma!

27 cze 2009 - 20:25:56

Jezu mam nadzieje, ze to wszystko co słyszałam to serio czyjas wybujała wyobraźnia... Jednak przypominam że to dzikie zwierze i może nasze służby porządkowe nie wiedzą jak z nią postępować... KASHMIR082 dzięki za zimny prysznic... rzeczywiście mogło tak być... ;) no ale mam wujka w policji, i on tez twierdzi że ta puma naprawde jest u nas... wkońcu policjant wie najlepiej... ;)

Puma!

27 cze 2009 - 20:27:54

Po raz drugi zapraszam do przeczytania źródła...Owa PUMA (która okazała się wyrosniętym kotem) została pojmana...
PUMA=KOT



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-27 20:28 przez kashmir082.

Puma!

27 cze 2009 - 20:28:16

ta puma to chyba jakiś wyrośniety kocur..... kaszmir ta tym zdjeciu nie wyglada mi to na kota....:):) ALE JESLI takie informacje podali to oki:):) choć to torszkę duzyyyyyy kocuuurrrr.:D

Puma!

27 cze 2009 - 20:29:41

Kobiety czasem też są wyrośnięte :D ale wyglądają na kobiety ;)

Puma!

27 cze 2009 - 20:29:54

KASHMIR082 jeżeli to było do mnie, to już wierze... troche się wygłupiłam z tą Pumą ale tak to jest, jak się panicznie boi dzikich zwierząt kotopodobnych... nawet nie wiecie jak mi ulżyło...

Puma!

27 cze 2009 - 20:30:13

Cytat
kashmir082
Kobiety czasem też są wyrośnięte :D ale wyglądają na kobiety ;)


padłam xD

Puma!

27 cze 2009 - 20:30:54

Cytat
JuStYsIa21
ta puma to chyba jakiś wyrośniety kocur..... kaszmir ta tym zdjeciu nie wyglada mi to na kota....:):) ALE JESLI takie informacje podali to oki:):) choć to torszkę duzyyyyyy kocuuurrrr.:D

to samo pomyślałam... ale skoro facet, to musi mieć racje... chyba ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak tam z wymianami?