Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Puma!

27 cze 2009 - 20:31:14

Cytat
kashmir082
Kobiety czasem też są wyrośnięte :D ale wyglądają na kobiety ;)



:D:D:D;D:D:D

Puma!

27 cze 2009 - 20:31:33

Cytat
LadyLady
Cytat
kashmir082
Kobiety czasem też są wyrośnięte :D ale wyglądają na kobiety ;)


padłam xD
To powstań czym prędzej :D to była tylko taka mała dygresja z przymróżeniem oka :D jestem feministą...

Puma!

27 cze 2009 - 20:34:52

Cytat
kashmir082
Cytat
LadyLady
Cytat
kashmir082
Kobiety czasem też są wyrośnięte :D ale wyglądają na kobiety ;)


padłam xD
To powstań czym prędzej :D to była tylko taka mała dygresja z przymróżeniem oka :D jestem feministą...


Powstałam, i nawet zdążyłam już otrzepać spodnie ;D a bądź sobie kim chcesz, ważne żeś mnie uspokoił teraz.... mogę otworzyć okno na noc... do tej pory było zamknięte, bo mieszkam na wprost plant i bałam się ze się czai gdzies w krzakach bądź na drzewie... ;)

Puma!

27 cze 2009 - 20:36:50

a co do artykułu i zdjęcia w nim zawartego, to mówia że ta puma ode mnie miała być beżowa... a tam widzę czarną. ;) ale to już chyba przewrażliwienie xD

Puma!

27 cze 2009 - 20:37:36

Cytat
LadyLady
Cytat
kashmir082
Cytat
LadyLady
Cytat
kashmir082
Kobiety czasem też są wyrośnięte :D ale wyglądają na kobiety ;)


padłam xD
To powstań czym prędzej :D to była tylko taka mała dygresja z przymróżeniem oka :D jestem feministą...


Powstałam, i nawet zdążyłam już otrzepać spodnie ;D a bądź sobie kim chcesz, ważne żeś mnie uspokoił teraz.... mogę otworzyć okno na noc... do tej pory było zamknięte, bo mieszkam na wprost plant i bałam się ze się czai gdzies w krzakach bądź na drzewie... ;)
Obawy zupełnie bezpodstawne :) koty są spokojniejsze na łóżku niż inne zwierzęta. Więc gdyby ta "puma" by wskoczyła na parapet, następnie zwinnym kocim ruchem prześlignęła się do Twojego pokoju aby zaznać odrobinę ciepła (sic!) napewno by Ciebie nie pożarła żywcem.

Puma!

27 cze 2009 - 20:40:08

podobno to jakis wielkii kocurr a nie puma...:)

Puma!

27 cze 2009 - 20:43:43

śmiałam się kiedyś, gdy nam kot uciekł, że to wszystko to właśnie jego sprawka. xD

Puma!

27 cze 2009 - 20:43:51

Cytat
martynka01994
podobno to jakis wielkii kocurr a nie puma...:)
Podobno powinno się czytać każdy topic od początku?!

Puma!

27 cze 2009 - 20:45:03

Ten kocur to nie jest puma, która grasowała na opolszczyźnie ;(

Puma!

27 cze 2009 - 20:45:13

Cytat
kashmir082
Cytat
LadyLady
Cytat
kashmir082
Cytat
LadyLady
Cytat
kashmir082
Kobiety czasem też są wyrośnięte :D ale wyglądają na kobiety ;)


padłam xD
To powstań czym prędzej :D to była tylko taka mała dygresja z przymróżeniem oka :D jestem feministą...


Powstałam, i nawet zdążyłam już otrzepać spodnie ;D a bądź sobie kim chcesz, ważne żeś mnie uspokoił teraz.... mogę otworzyć okno na noc... do tej pory było zamknięte, bo mieszkam na wprost plant i bałam się ze się czai gdzies w krzakach bądź na drzewie... ;)
Obawy zupełnie bezpodstawne :) koty są spokojniejsze na łóżku niż inne zwierzęta. Więc gdyby ta "puma" by wskoczyła na parapet, następnie zwinnym kocim ruchem prześlignęła się do Twojego pokoju aby zaznać odrobinę ciepła (sic!) napewno by Ciebie nie pożarła żywcem.


popłakałam sie ze śmiechu... a skąd ty kurde wiesz jakie zwierzęta w łożku są??;D żartuję ;) będę mogła iść do parku bez obawy, że mogę nie wrócić ;)

Puma!

27 cze 2009 - 20:48:15

Wiem wiem, miałem wiele zwierząt w łóżku, 90% to kobiety, 10% zaś to zwierzęta hodowlane (pies i kot) Pies lizał, a kot miał wszystko w d....i sobie spał :)

Puma!

27 cze 2009 - 20:53:31

Cytat
kashmir082
Wiem wiem, miałem wiele zwierząt w łóżku, 90% to kobiety, 10% zaś to zwierzęta hodowlane (pies i kot) Pies lizał, a kot miał wszystko w d....i sobie spał :)


ja cie prosze przestan, bo ja juz nie mam czym plakac ze smiechu... xD

Puma!

27 cze 2009 - 20:55:17

Cytat
LadyLady
Cytat
kashmir082
Wiem wiem, miałem wiele zwierząt w łóżku, 90% to kobiety, 10% zaś to zwierzęta hodowlane (pies i kot) Pies lizał, a kot miał wszystko w d....i sobie spał :)


ja cie prosze przestan, bo ja juz nie mam czym plakac ze smiechu... xD
Jest dla Ciebie nadzieja - czego nie wypłaczesz to wysikasz :D i vice versa :D może udaj się do toalety ;)

Puma!

27 cze 2009 - 21:00:26

a moim zdaniem jest kilka dzikich kotów :) a skąd jesteś jeśli wolno wiedzieć :P ? Całkiem niedawno rzekoma PUMA była w Stęszewskich lasach tuż pod Poznaniem. Wierzyć czy nie ? Odrobinka ostrożności nikomu jeszcze nie zaszkodziła ... :)))

Puma!

27 cze 2009 - 21:02:03

Jestem stąd, czyli z Wrocławia :) u nas pumy chodzą po ulicach na smyczy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak tam z wymianami?