Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Puma!

27 cze 2009 - 21:07:26

a jeszcze dzisiaj sobie myślałam co się stało z tym kotem że wszystko ucichło a tu czytam że złapali kota wyrośnietego hahahaha ładną afere zrobili na cała Polskę hahahhaha

Puma!

27 cze 2009 - 21:09:21

Cytat
kashmir082
Jestem stąd, czyli z Wrocławia :) u nas pumy chodzą po ulicach na smyczy :)


teraz to ja już nie wiem, czy ty mowisz złosliwie czy to tylko zarty... szczegolnie te odpowiedzi do mnie... ;p

Puma!

27 cze 2009 - 21:20:57

Nie zastanowiło Was, że jednego dnia słychać wieści o pojawieniu się pum w kilku odległych od siebie o więcej niż dwadzieścia kilometrów miejscach? Takie zwierzę może zrobić dziennie około 20 km, ale wiecej to już nie, a z pewnością nie 60.
Zdaniem "Wojewódzkiego Konserwatora Zieleni" jest czarna... pantera i na dokładkę parę pum. Zwierzęta uciekły w listopadzie 2008 r z Ogrodu Zoologicznego w Czechach i szły, szły, aż napotkały przeszkodę w postaci większych rzek, jakimi są Wisła i Pilica. Zwierzątka pływać nie lubią i chyba nie umieją na tyle dobrze, a jako że za nimi znajdują się Góry Świętokrzyskie, to całkiem im tu dobrze. Siedzą sobie w lasach i już. Wieści takie usłyszałam od owego konserwatora (prywatnie mojego kolegi) miesiąc temu, więc nie wiem ile udało się upolować.
No i jeszcze, to są zwierzęta górskie, mają skoczne nóżki i nie jest prosto takie ustrzelić, bo skok mają ośmiometrowy. I nawet dobremu myśliwemu i strzelcowi, trudno jest przewidzieć, gdzie toto skoczy.
Wiem, mało pokrzepiające. Też mi się to nie podoba. Kotki wprawdzie lubię, ale takie to raczej nie koniecznie kiedy grasują po lasach.

Puma!

27 cze 2009 - 21:25:47

najwyżej oprócz krówek kotków i piesków będziemy mieli też pumki xD

Puma!

27 cze 2009 - 21:27:45

Co do kotków, zawsze chciałem mieć pumę, panterę czy lwicę na własność :) kiedyś to marzenie sie ziści :P

Puma!

27 cze 2009 - 21:28:15

Cytat
LadyLady
najwyżej oprócz krówek kotków i piesków będziemy mieli też pumki xD
Może nawet będzie mieszanka krówko-pumki :D

Puma!

27 cze 2009 - 21:31:06

Cytat
kashmir082
Cytat
LadyLady
najwyżej oprócz krówek kotków i piesków będziemy mieli też pumki xD
Może nawet będzie mieszanka krówko-pumki :D


a kto ją tam wie, jakiej orientacji gatunkowej ona jest... o ile to dziewczynkaa ;)
ja nie wiem jak to zrobisz z tą dziką kicia na własność, ale ja też chce;D pieska nie mam, chomika rybki tez nie,.. puma nie pogardze ;p

Puma!

27 cze 2009 - 21:32:02

Cytat
kashmir082
Co do kotków, zawsze chciałem mieć pumę, panterę czy lwicę na własność :) kiedyś to marzenie sie ziści :P
No, jak już taką będziesz miał, to też może powstać fajna mieszanka...Kotek z kashmirowym futerkiem...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak tam z wymianami?