Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

27 cze 2009 - 20:05:45

[jak w złym miejscu umieściłam do sorki:P]
Albo ja mam jakieś schizy albo wszyscy odnoszą się do allegro!! Ludzie!! przecież tam swoje rzeczy wystawiają tacy sami ludzie jak tutaj!! Sama wystawiłam parę rzeczy na allegro...wg mnie jak już chcecie porównywać to do cen sklepowych a nie allegro. przecież na all każdy chce zarobić i niekoniecznie musi podawać faktyczną wartość. Ludzie powariowali..a co wy o tym myślicie??

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

27 cze 2009 - 20:07:29

a ja nie wiem czy się faktycznie do Allegro odnoszą, i jak sprzedałaś te ciuchy na allegro bo ja właśnie chce wystawić ?

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

27 cze 2009 - 20:08:14

o skoro mowa o all... szukam butów z nike albo adidas czarne nowe...wiem po ile sa na all..i wcale nie za drogo..pokazcie co macie.bo musze kupic jeszcze w tym tyg.

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

27 cze 2009 - 21:15:31

jetkaaa patrz niżej:p. ehh nie sprzedawałam ciuchów, tylko karte muzyczną. po prostu wrzucasz normalnie z tym że w opisie czy gdzieś piszesz że używane i w kategorii 'ciuchy/odzież' już nie wiem jak to jest nazwane...Dzolinka
to nie jest ten temat...

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

27 cze 2009 - 21:19:24

Cytat
Nikunia
[jak w złym miejscu umieściłam do sorki:P]
Albo ja mam jakieś schizy albo wszyscy odnoszą się do allegro!! Ludzie!! przecież tam swoje rzeczy wystawiają tacy sami ludzie jak tutaj!! Sama wystawiłam parę rzeczy na allegro...wg mnie jak już chcecie porównywać to do cen sklepowych a nie allegro. przecież na all każdy chce zarobić i niekoniecznie musi podawać faktyczną wartość. Ludzie powariowali..a co wy o tym myślicie??
popieram to trafne spostrzeżenie. ;d

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

27 cze 2009 - 21:33:22

hehe dzieki;). bo ciągle gdzieś widze 'na all jest/są za tle i tyle'..albo 'Bo na Allegro jest/są za tyle a ONA sprzedaje za tyle i tyle...' albo 'opłaca się? bo na all są za tyle i tyle..'

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

27 cze 2009 - 21:35:23

Cytat
Nikunia
[jak w złym miejscu umieściłam do sorki:P]
Albo ja mam jakieś schizy albo wszyscy odnoszą się do allegro!! Ludzie!! przecież tam swoje rzeczy wystawiają tacy sami ludzie jak tutaj!! Sama wystawiłam parę rzeczy na allegro...wg mnie jak już chcecie porównywać to do cen sklepowych a nie allegro. przecież na all każdy chce zarobić i niekoniecznie musi podawać faktyczną wartość. Ludzie powariowali..a co wy o tym myślicie??

Ja chyba mam jakieś schizy...

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

27 cze 2009 - 21:40:12

no porownywane są ceny do allegro, tez widzialam wielokrotnie :D

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

27 cze 2009 - 22:25:10

Miałam właśnie niedawno sytuację, że dziewczyna chciała wymienić się za buty, lecz z racji tego, że nie znalazłam nic u niej, zaproponowałam bardzo atrakcyjną cenę w razie gdyby zdecydowała się na kupno. Jej odpowiedzią było że na ALLE.. to ona kupi za tyle i tyle ( oczywiście taniej niż moja propozycja), co było kompletną bzdurą (przeszukalam tamtejsze oferty od a do z), gdyż zawsze staram się aby moja cena była atrakcyjniejsza niż na wspomnianym portalu aukcyjnym. Tak więc podpieranie się argumentem cen na ALLE... (i tych prawdziwych i trochę wyimaginowanych) jest już chyba na porządku dziennym. Oczywiste dla mnie jest, że jeśli faktycznie cena tam jest niższa kupuję właśnie tam bez rozgłaszania tego przez megafon :-).

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

27 cze 2009 - 22:32:01

Na all wszystko zależy od czasu zakończenia aukcji. kupować najlepiej koło 11.00 - wtedy można wyhaczyć najlepsze okazje. Dla sprzedającego najlepiej kończyć aukcję w piątkowy wieczór (koło północy)

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

27 cze 2009 - 22:34:15

Treść posta została usunięta automatycznie

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

27 cze 2009 - 22:36:51

Cytat
betulek
Na all wszystko zależy od czasu zakończenia aukcji. kupować najlepiej koło 11.00 - wtedy można wyhaczyć najlepsze okazje. Dla sprzedającego najlepiej kończyć aukcję w piątkowy wieczór (koło północy)

Dobrze wiedzieć :-).

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

28 cze 2009 - 11:07:36

http://allegro.pl/item673418082_atmosphere_duza_xxl_kakaowa_nowa_jackpot_solar.html

Albo ja mam jakieś "schizy";), albo nie wiem, czy ta cena jest adekwatna:P

zweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

28 cze 2009 - 11:09:55

Cytat
aasieeq
no porownywane są ceny do allegro, tez widzialam wielokrotnie :D
zgadzam sie

ALLEGRO WYROCZNIĄ?

28 cze 2009 - 11:12:09

BO JESLI TAM JEST TANIEJ TO PO CO PRZEPLACAC TUTAJ??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Puma!