Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 15:11:16

Hej dziewczyny, czy jest tu może ktos kto ma/miał na studiach geometrie wykreślną i jest z niej dobry?
Ponieważ mam nie lada problem, wraz z kilkoma osobami musimy dac babce jedną prace na zaliczenie ale nie mamy pojęcia jak ja zrobic, próbowaliśmy już na sto sposobów, nawet dwa razy poprawiała nam ją koleżanka która dostała 5 na koniec. Pytaliśmy studentów z geodezji co tam jest zle i nic, nikt nie wie... za kazdym razem ta babka mówi, że jest zle :/ nie wiemy juz co robic a dzis o 17:30 mamy jej znow to przyniesc :/ Pewnie nikt taki się tu nie znajdzie, ale licze na cud bo juz na serio nie mamy pojęcia co robic...a nie chce by jedynym wyjsciem było blaganie jej aby nam odpusciła, bo to moze nic nie dac :( (dodam, że ze średniej swobodnie juz wychodzi mi zaliczenie, ale ona tak sie uczepiła tej pracy :/
Prosze chociaz o podbijanie...


to tresc zadania:
Narysuj rzuty dwóch płaszczyzn równoległych alfa i beta. Przez dowolny punkt A płaszczyzny alfa poprowadź prostą t, prostopadłą do tych płaszczyzn. Wyznacz punkt B przebicia tej prostej z płaszczyzną beta i wyznacz rzeczywistą długośc odcinku AB.
A to ten rysunek,juz raz poprawiany.
http://img851.imageshack.us/img851/5649/img175j.jpg
na jednej pracy nam długopisem coś tam zakreśliła w miejscu gdzie jest s zero i ta długosc d zaznaczona strzalkami i powiedziała ze cos zle z kładami czy coś w tym stylu, ale nie kapuje o co jej chodzi w ogóle :( (z tego przedmiotu jestem wyjątkowo tępa, ale jak juz mówiłam koleżanka piątkowa też juz nie wie...)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 15:39 przez soso.

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 15:15:31

Ja niestety nie pomogę choć wiem co to znaczy "beznadziejna" praca ;(

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 15:21:07

eh no ja nie wiem juz... jak dziewczyna ktora ma z tego 5 na koniec rozklada rece i mowi ze nie ma pojecia co tu jest zle jeszcze :/ A ta baba ciagle widzi blad, a jak sie ja poprosi zeby powiedziala co dokladnie jest zle to ona z usmiechen" to juz sami sobie szukajcie:)" nosz... co ona mysli, że do tej 17:30 nagle nas olśni :/ Nie słyszałam nigdy aby kogoś nie przepuściła (no chyba, że ktoś sie obijał na serio) ale i tak sie boje :/ mam nadzieje, że po prostu dręczenie nas sprawia jej nieziemską przyjemnośc, ale w koncu nam da wpisy eh.

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 15:24:43

A co to za praca? Ja miałam geometrię na studiach teraz

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 15:28:07

też miałam wykreślną na 1 roku ale to było 7 lat temu :)
może skala jest błędna, jeżeli nie możecie znaleźć błędu to pewnie jest on błahy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 15:28 przez j_ulka.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 15:29:01

oże praca jest źle podpisana albo macie głupi błąd w dacie?

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 15:29:38

Moge napisac tresc zadania w sumie zaraz tylko je wygrzebie :) , jakby ktos sie zgodzil pomoc to bym wyslala tez skan tego co juz mamy zrobione i co tam ta babka zaznaczyla ze niby jest zle (tzn zakreslila cos dlugopisem, cos tam burknela ze kłady i nic wiecej nie powiedziala...)

Cytat
betulek
oże praca jest źle podpisana albo macie głupi błąd w dacie?
nieee, baba jest czepliwa ale chyba nie ejst az tak podłam zreszta podpisalismy tak jak wszystkie poprzednie prace a daty nie karze nam pisac :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 15:30 przez soso.

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 15:31:32

wklej może pomogę ale nie obiecuje bo to było dawno...

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 15:33:23

a co dokładnie zrobić z tej geometrii wykreślnej? może coś mi się przypomni:P

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 15:39:52

to tresc zadania:
Narysuj rzuty dwóch płaszczyzn równoległych alfa i beta. Przez dowolny punkt A płaszczyzny alfa poprowadź prostą t, prostopadłą do tych płaszczyzn. Wyznacz punkt B przebicia tej prostej z płaszczyzną beta i wyznacz rzeczywistą długośc odcinku AB.
A to ten rysunek,juz raz poprawiany.

na jednej pracy nam długopisem coś tam zakreśliła w miejscu gdzie jest s zero i ta długosc d zaznaczona i powiedziała ze cos zle z kładami czy coś w tym stylu, ale nie kapuje o co jej chodzi w ogóle :( (z tego przedmiotu jestem wyjątkowo tępa, ale jak juz mówiłam koleżanka piątkowa też juz nie wie...)
I co? widzi któraś z was gdzie jest źle ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 15:48 przez soso.

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 16:03:01

eh co za porazka :(

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 16:05:02

O mamo ...,masakra :)

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 16:07:54

jakoś tak dziwnie to macie ogólnie, wszystko na kupie, generalnie nie umiem się w tym połapać, przykro mi, ale ja chyba nie pomogę, bo nie widze co jest co, chyba że mnie jeszcze olśni :)

Już nie wiem co z tym zrobic...

27 sty 2012 - 16:08:03

no masakra to mało powiedziane... Za jakies pol godziny tam jade z reszta biedaków którzy to mieli zrobic, no i co i dupka... Powiem jej ze juz prosilismy o pomoc i wytlumaczenie najlepsza osobe z grupy i nawet ona nie wie jak to zrobic... moze sie zlituje.
Najśmieszniejsze, że w tej pracy jest zle tylko jedna rzecz, jeden pkt a reszta podobno jest dobrze...A mi by wystarczyło aby to oceniła na 2,5 i bym akurat miala idealnie srednia 3,0 wtedy :/ a zeby 2,5 dostac chyba nie musi byc cala praca odealnie zrobiona no tragedia...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spodnie mi pekły na tyłku!