Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

opuszczone miejsca

07 paź 2011 - 08:13:25

KARŁÓWEK - Pozostałości dawnej osady leżą przy szlaku z Radkowa na Szczeliniec Wielki.

opuszczone miejsca

07 paź 2011 - 08:26:01

2 i 3 zdjecia opuszczony kosciol,a 1 zdjecie takie z dreszczykiem,a to stronka dla bardzo odwaznych,nie ogladac wieczorem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://wera-pati-paranormalne-o-wszystkim-o-niczym.blog.onet.pl/Nawiedzony-wodospad,2,ID277807539,n



Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - kosciol.bmp (2,06 MB)

opuszczone miejsca

07 paź 2011 - 08:37:24

5 min od mojego domu miałam kiedyś nieczynną cegielnię w cudnym, wielkim kominem- fajne miejsce, fajne fotki mozna było zrobić. Niuestety komin zburzyli, teraz zostały tam tylko mury, ale i tak ma swój urok;]

opuszczone miejsca

07 paź 2011 - 08:52:01

Tomaszów Maz. - Wistom :) Na tej str. opuszczone com znajdziesz fajne zdjęcia :)

opuszczone miejsca

07 paź 2011 - 08:56:37

W moim miescie bylo i czesciowo jest opuszczone miejsce po dawnym zakladzie, jednak historia jego opuszczenia jest banalna, zaklady upadły...i to kilka lat temu.Byl tez szpital, ale po prostu zostal zlikwidowany w latach 80-tych, teraz sa tam mieszkania do zakupu, wcale nie tanie...a podobno tam straszy...
Interesujace sa miejsca opuszczone dawno., wyludnione, jakby odcięte od świata.
Dziewczyny wspominalyscie o tym opuszczonym szpitalu, moze ktos z tamtych stron zna jego historie?
Musze koniecznie pojechac kiedys do Janowej Góra , chociaz to kawalek ode mnie...

opuszczone miejsca

07 paź 2011 - 15:33:06

piszcie cos jeszcze!:)

opuszczone miejsca

07 paź 2011 - 20:46:27

Dziewczyny a znacie jakieś opuszczone miejsca z podkarpackiego ? :)

opuszczone miejsca

07 paź 2011 - 22:05:56

Dzięki anesia za ciekawy wątek...przejrzałam zdjęcia ..poczytałam...jeju ! czuję się przygnębiona...żal i wielka szkoda ,że nie dbamy o dorobek naszego kraju..wiele obiektów mogłoby służyć nam jeszcze przez wiele długich lat..doczekać się miana zabytków...
Ale klimat ..mroczny..interesujący...taki z dreszczykiem ..no i z tą ..tajemnicą..i historią...
Dziękuję:))

opuszczone miejsca

09 paź 2011 - 15:09:46

Cytat
ananasek1993
Dziewczyny a znacie jakieś opuszczone miejsca z podkarpackiego ? :)
również się chętnie dowiem:)

opuszczone miejsca

09 paź 2011 - 15:18:38

na mnie wrażenie zrobiły zdjęcia opuszczonej Ellis Island (mówie tu o centrum imigracyjnym w Nowym Jorku). teraz tam jest muzeum a na ścianach wiszą między innymi zdjęcia z lat osiemdziesiątych, tak jak to zastano po zamknięciu centrum i zaraz przed rozpoczeciem remontu.


opuszczone miejsca

09 paź 2011 - 15:30:19

szpital w Oleśnie (dodatkowe zdjecia)
opuszczone poradziecki miasto (pierwsze 4 zdjecia)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-09 15:36 przez -Sandra.

opuszczone miejsca

09 paź 2011 - 15:36:39

Cytat
anesia90
Patrzcie co znalazłam w necie przedszkole w Brzegu nie wiem jakie woj.

Brzeg to województwo opolskie

opuszczone miejsca

09 paź 2011 - 15:43:04

mieszkam koło cmentarza i przy lesie i w lesie jest taka góra tzw. "Góra śmierci" nie wiem skąd wzięła się nazwa. Są tam kamienie z wyrytymi runami, pozostałości po rozwalonym pomniku założyciela miasta i inne ciekawe rzeczy. Widać, że kiedyś było tam co ciekawego, coś jak by jakis pałacyk.? Fajne opuszczone miejsce bardzo urokliwe.

opuszczone miejsca

09 paź 2011 - 15:46:23

opuszczone z wiadomych przyczyn, niemniej ciekawe miejsce
kompleks o dlugosci 4,5 km, pomiescic mial 20tys wczasowiczow :D
dla mnie mega, chcialabym to zobaczyc
http://miasto-masa-maszyna.blogspot.com/2007/07/prora.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Prora

no i wspolne nieco z tym co dalam wyzej, Wilczy Szaniec:
http://www.wolfsschanze.pl/
kiedys mozna bylo zwiedzac wszystko pod ziemia, teraz chyba tylko to co nad, ale klimat pozostal :)

opuszczone miejsca

09 paź 2011 - 15:49:18

Cytat
natalka1012
nie jestem z gródka nie pomoge

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kupno sukienki