Obecnie rozmawiamy o:

social ads

gorący temat

kurs prawa jazdy

2 minuty temu

hala łukowa

21 minut temu

Opakowania

dzisiaj o 7:57

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bluzki damskie

18 paź 2017 - 18:26:49

Cześć, mam nadzieję, że na tym forum ktoś doradzi mi jakie damskie bluzki kupić sobie,aby wyglądać fajnie i modnie w tym sezonie? Otóż moja szafa, aż się prosi żeby ją uzupełnić.Sama bardzo to odczuwam, ponieważ przed każdym wyjściem mam problem co na siebie założyć.(?)
Jest to dla mnie niezbyt komfortowa sytuacja tym bardziej,że muszę wychodzić z domu często i nie mam tu na myśli wyjść tylko do pracy ale także wyjścia na różne inne okoliczności jak np. do znajomych,na zebranie do szkoły lub po prostu do sklepu.Moje poszukiwania internetowe były dość długie, bo poza fajnym fasonem, także dużą rolę grają dla mnie czynniki ekonomiczne.Jednak znalazłam interesującą mnie stronę internetową <moderacja-link/reklama> Myślę,że mogę zrobić tu sporo zakupów jednak fajnie by było gdybyście Drogie Dziewczyny doradziły mi, które fasony bluzek sobie zamówić?Jestem bardzo niezdecydowaną osobą i chętnie skorzystam z Waszych porad dotyczących mody :) Czekam i liczę na Was.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-18 21:24 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Bluzki damskie

18 paź 2017 - 21:33:24

Pasowałoby zdjęcie sylwetki, bo takie rady w ciemno ... Osobiście lubię bluzki z falbanami ostatnio, pasują na wiele okazji.

Bluzki damskie

18 paź 2017 - 22:16:48

Cytat
malmie
Pasowałoby zdjęcie sylwetki, bo takie rady w ciemno ... Osobiście lubię bluzki z falbanami ostatnio, pasują na wiele okazji.

To chyba chodzi o reklamę :) bo jakos mało szczegolow itp i pewnie nowe konto,

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Bluzki damskie

18 paź 2017 - 22:31:21

Cytat
edekzkrainykredek2
To chyba chodzi o reklamę :) bo jakos mało szczegolow itp i pewnie nowe konto,

Ogólnie to praktycznie zawsze chodzi o reklamę ;) Pozostaje pytanie jak nasycić wilka bez zjedzenia owcy. No, a bluzki jak bluzki ;)

Bluzki damskie

18 paź 2017 - 22:43:06

Cytat
malmie

To chyba chodzi o reklamę :) bo jakos mało szczegolow itp i pewnie nowe konto,

Ogólnie to praktycznie zawsze chodzi o reklamę ;) Pozostaje pytanie jak nasycić wilka bez zjedzenia owcy. No, a bluzki jak bluzki ;)
Ale istotnego jak ma figurę co lubi nosić nie napaisala bo w reklamie to nie istotne byle wejść i klikać na sklep:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Bluzki damskie

18 paź 2017 - 22:47:57

Cytat
edekzkrainykredek2
Ale istotnego jak ma figurę co lubi nosić nie napaisala bo w reklamie to nie istotne byle wejść i klikać na sklep:)
No i pewnie dostanie takie porady na jakie zasłużyła ;) a klikanie zostało "zaklikowanie" ;), a ja tej jesieni polecam falbany, dużo falban ... może przypasują.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wojas