Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Wojas

24 paź 2017 - 16:13:14

Jak oceniacie jakoś i wygodę butów z Wojasa? Wiem, że spora częśc moich koleżanek bardzo sobie ceni tą markę. Ja osobiscie jeszcze nie mam żadnych butów od nich.... Ale właśnie się zastanawiam czy nie kupić.

Wojas

15 lut 2018 - 16:38:47

Mam buty od Wojasa, nawet chyba trzy pary. Jedną z par noszę już chyba z trzeci sezon. Jedne z moich ulubionych butów. I bardzo wygodne.

Wojas

15 lut 2018 - 17:49:12

Ja mam jedną parę, mają już ok. 10 lat, przez kilka lat dosyć intensywnie je użytkowałam i jestem zadowolona, nie rozpadły się, nie popękały, bieżnik na podeszwach nieco się wytarł, ale w każdych butach tak mi się dzieje, tak już chodzę. Jedyne zastrzeżenie mam takie, że na początku wręcz pokaleczyły mi stopy, krew była. Koniec końców buty musiałam rozchodzić mając stopy pookręcane bandażami, trwało to ok 2-3tygodni. Z uwagi na gruby traktor są trochę ciężkie, ale to lita guma, poza tym kupując miałam tego świadomość. Nie wiem jak z jakością jest teraz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-15 17:49 przez lesnakonwalia.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Wojas

15 lut 2018 - 19:07:41

Mam kozaki i jestem z nich bardzo zadowolona, mam je już chyba 3 sezon i nic się z nimi nie dzieje tańczy skóra jest dobrej jakości

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Wojas

15 lut 2018 - 22:37:30

Mam kilka par i są wygodne. Jakość fajna, ale kilka lat do tyłu było jeszcze lepiej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy można tak nosić sweter?