Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 15:47:23

Wiecie co pierwszy raz słyszę o tym sklepie, kompletnie go nie kojarzę, nie widziałam go nigdzie na Śląsku:)

Pepco-Kupujecie ?

23 kwi 2013 - 20:59:25

hej. bylas juz w tym pepco nowym. ja poszukuje balerinek mietowych i koralowych jesli u ciebie beda w rozm. 37 do pisz szybko to wazne. kupilabys mi i wysłala poczta a pieniazki przeleje. :)

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Pepco-Kupujecie ?

24 kwi 2013 - 09:10:41

ja nigdy nie byłam jeszcze w pepco, ale jak takie fajne rzeczy tam mają to na pewno się wybiorę

Pepco-Kupujecie ?

24 kwi 2013 - 09:14:17

Podobno sa ciuchy znanych marek np.Dorothy Perkins tylko z ucietymi metkami :) niestety u mnie nie ma pepco :(

Pepco-Kupujecie ?

18 cze 2013 - 20:31:22

dziś natrafiłam w pepco na kolorówkę calvina kleina: cienie do powiek, błyszczyk . ciekawa jestem co to za produkt? bo chyba nie oryginał za 19,90

Pepco-Kupujecie ?

20 wrz 2013 - 23:41:07

Cytat
Joarom
dziś natrafiłam w pepco na kolorówkę calvina kleina: cienie do powiek, błyszczyk . ciekawa jestem co to za produkt? bo chyba nie oryginał za 19,90
Oryginał, oryginał i to nie przeterminowany ;-)

Mam mnóstwo rzeczy z Pepco, z jakością jak wszędzie - różnie, u mnie nie sprawdziły się tylko trampki, a poza tym nie narzekam ;)

Pepco-Kupujecie ?

20 wrz 2013 - 23:50:36

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
Joarom
dziś natrafiłam w pepco na kolorówkę calvina kleina: cienie do powiek, błyszczyk . ciekawa jestem co to za produkt? bo chyba nie oryginał za 19,90
Oryginał, oryginał i to nie przeterminowany ;-)

Mam mnóstwo rzeczy z Pepco, z jakością jak wszędzie - różnie, u mnie nie sprawdziły się tylko trampki, a poza tym nie narzekam ;)

muszę zerknąć na kosmetyki, czy faktycznie mają tam oryginalne.

Co do ciuchów, kilka kupiłam ale akurat lepszej jakości i świetnie nosiły się, choć większość mają marnej jakości.

Pepco-Kupujecie ?

20 wrz 2013 - 23:51:31

czasem jaka cena taka jakość

Pepco-Kupujecie ?

21 wrz 2013 - 00:04:28

Tak, kupuję majtki ;D

Pepco-Kupujecie ?

21 wrz 2013 - 00:14:01

Ja mam kilka rzeczy z pepco i jestem zadowolona :) co do jakości jestem zadowolona, jeszcze nie trafiłam na jakiś badziew. no i cena dobra

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Taniochy nie chcemy